Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Timans-van Viegen, Wilma - Mag ik een cocktail vroeger & nu, alstublieft! - over het "te" in onze maatschappij vergeleken met vroeger en elders in de wereld

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Timans-van Viegen, Wilma - Mag ik een cocktail vroeger & nu, alstublieft! - over het "te" in onze maatschappij vergeleken met vroeger en elders in de wereld
Schrijver: Timans-van Viegen, Wilma
Titel: Mag ik een cocktail vroeger & nu, alstublieft! - over het "te" in onze maatschappij vergeleken met vroeger en elders in de wereld
ISBN: 9789402138221
Uitgever: Brave New Books
Bijzonderheid: 2016 218pp Paperback / softback
Prijs: € 40,09
Gratis
Meer info

Flaptekst

Een cocktail is een mengsel van twee of meerdere, vaak alcoholische dranken. Samen kunnen zij zorgen voor een prima eindproduct. Als wij de goede dingen van Vroeger en Nu beter zouden weten te combineren, dan zou dit toch veel positiefs moeten opleveren voor onze leefwijze?

Een Cocktail Vroeger & Nu... Alstublieft is een levensbeschouwelijk boek over het te in onze maatschappij vergeleken met vroeger en elders. Van het verleden en heden valt veel te leren, bijvoorbeeld om weer wat meer in balans te komen met wat gewoon goed is.

Diverse alledaagse thema's, personen en gebeurtenissen komen aan bod en leveren de ingrediënten om tot een goede cocktail te komen. Inclusief bijlagen die tips en oplossingen bieden, maar vooral bedoeld zijn om te prikkelen.

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.