Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Dubois, Guy Eugène - Itivuttaka - Zo is het Gezegd

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Dubois, Guy Eugène - Itivuttaka - Zo is het Gezegd
Schrijver: Dubois, Guy Eugène
Titel: Itivuttaka - Zo is het Gezegd
ISBN: 9789402191271
Uitgever: Brave New Books
Bijzonderheid: 2019 228pp Paperback / softback
Prijs: € 25,00
Gratis
Meer info

Flaptekst

De Itivuttaka is een verzameling van 112 korte leerredes, die door de Boeddha werden uitgesproken tijdens zijn verblijf in Kosambi. De Itivuttaka behoort tot de oudste delen van de Pali-canon en is daardoor erg belangrijk voor wie geïnspireerd wordt door de oorspronkelijke leer.

Al deze voordrachten beginnen met dezelfde openingszin: 'Vuttanhetam bhagavata, vuttamarahatati me sutam'. Vrij vertaald komt deze tekst hierop neer: 'Zo is het gezegd door de Bhagavat, door de Arahant. Zo heb ik het gehoord'.

Inhoudelijk is de Itivuttaka een anthologie van de ethische leerstellingen van de Boeddha. Daarnaast bevat de verzameling het volledige scala van boeddhistische beoefening: naast de basale kennis en beoefening voor de leek komen ook de geavanceerde aspecten van de buddhasasana in deze suttas uitgebreid aan bod. Een 'must-have' boek voor wie tot de kern van Boeddha's leer wil doordringen.

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.