Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Reynolds, Allie - De baai

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Reynolds, Allie - De baai
Schrijver: Reynolds, Allie
Titel: De baai
ISBN: 9789026362477
Uitgever: Ambo|Anthos
Bijzonderheid: 2023 400pp Paperback / softback
Prijs: € 22,99
Gratis
Meer info

Annotatie

De golven spoelen niet weg wat ze hebben gedaan....De baai van Allie Reynolds is een spannende thriller. Een locked-roommysterie vol adrenaline op een idyllische surfplek in Australië.

Flaptekst

De baai van Allie Reynolds is een verslavende thriller over obsessie en vriendschap op een heerlijke vakantieplek met een duister geheim. Voor fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.

Drie jaar geleden verloor Kenna Ward twee grote liefdes – nadat haar vriendje was verdronken, hing ze haar surfplank aan de wilgen en zwoer ze nooit meer te surfen. Wanneer ze hoort dat haar beste surfvriendin Mikka zich onverwacht snel verloofd heeft, besluit ze haar te verrassen. Kenna reist af naar Australië om haar op te zoeken en ook om die mysterieuze verloofde, Jack, te ontmoeten. Bij haar aankomst blijkt dat Jack en Mikka op het punt staan op surfvakantie te gaan en ze besluit zich bij hen aan te sluiten.

Sorrow Bay is prachtig, ongerept en gevaarlijk. Mensen zouden er een moord voor doen om op deze afgelegen plek te kunnen surfen. Kenna ontmoet hier Mikka’s nieuwe vrienden, maar ze wordt niet bepaald warm welkom geheten. Ze behandelen haar als een buitenstaander en lijken dingen voor haar verborgen te houden. Waarom heeft haar vriendin zich eigenlijk met deze groep ingelaten? Al snel wordt het Kenna duidelijk: als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg.

'Boedstollende thriller vol adrenaline.' - Goodreads

'Een opwindende thriller vol adrenaline.'- Kirkus Reviews (starred)

'Deze spannende thriller gaat over over de wrede bewoners van een idyllische plek. Van harte aan te bevelen aan fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.'- Booklist (starred)

‘Vol vaart, vol spanning en vol onverwachte wendingen die je naar adem doen snakken. Ik kon het niet wegleggen.’ - Sarah Pearse

Recensies

'Achter de facade van zon, zee, strand en de hoogste golven gaat voor iedereen een sinister geheim schuil.' - De Volkskant
De Volkskrant

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.