Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Huijser , Ds. A. 't. [ isbn 9789033131219 ] 3122 - Is er Enig Middel ? ( De weg tot de enige troost.) Hoe leidt de Heere Zijn Kerk tot de enige troost? Daar maakt Hij zelf plaats voor. In Zondag 1 tekenen Ursinus en Olevianus eerst de rijke troost van hen die mogen weten dat ze voor rekening -

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Huijser , Ds. A. 't.  [ isbn 9789033131219 ] 3122 - Is er Enig Middel ? ( De weg tot de enige troost.) Hoe leidt de Heere Zijn Kerk tot de enige troost? Daar maakt Hij zelf plaats voor. In Zondag 1 tekenen Ursinus en Olevianus eerst de rijke troost van hen die mogen weten dat ze voor rekening -
Schrijver: Huijser , Ds. A. 't. [ isbn 9789033131219 ] 3122
Titel: Is er Enig Middel ? ( De weg tot de enige troost.) Hoe leidt de Heere Zijn Kerk tot de enige troost? Daar maakt Hij zelf plaats voor. In Zondag 1 tekenen Ursinus en Olevianus eerst de rijke troost van hen die mogen weten dat ze voor rekening -
ISBN: 9789033131219
Uitgever: Den Hertog , Houten .
Bijzonderheid: Gebonden met harde kaft en in als nieuwe staat - 3122 - 1e dr 2021 - 110 p - 290 gr - 15x22,5 cm
Prijs: € 12,00
Meer info - van Christus liggen. In de Zondagen daarna beschrijven de opstellers van de Catechismus als het ware met terugwerkende kracht langs welke weg zij daar gekomen zijn. Hoe leidt God Zijn volk in het stuk van de enige troost? Hoe wordt er plaatst gemaakt voor Christus? Eerst moet de kwaal opengelegd worden voordat het geneesmiddel kan worden toegepast. Ursinus zegt: 'Wie zijn ellende niet kent, is ongeschikt om het Evangelie te horen.'
Is er enig middel? In deze vraag wordt naar uitkomst gezocht, zonder aan Gods recht te willen ontkomen. Door het ontdekkende werk van de Wet worden Gods kinderen eerlijk gemaakt. Niet ten koste van het recht, maar op grond van recht zoeken ze 'wederom tot genade te komen'.
Aan de hand van de Zondagen 1 tot en met 7 neemt ds. Huijser de lezer van stap tot stap mee in het onderwijs over de kennis aan de enige troost. Indringend laat hij zien hoe alleen in het verlies van al het onze de eeuwige zaligheid ligt.

Ieder hoofdstuk wordt afgesloten met enkele gespreksvragen. Daarmee is het boek geschikt voor persoonlijk gebruik, maar ook om te gebruiken in verenigingsverband.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.