Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel de Koopjeskoffer.


 

Thijssen, Roel - Schaduwkoning

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Thijssen, Roel - Schaduwkoning
Schrijver: Thijssen, Roel
Titel: Schaduwkoning
ISBN: 9789039628638
Uitgever: Marmer
Bijzonderheid: 2017, Paperback in nieuwstaat (klein stempeltje 'lichtbeschadigd', maar dat is ook de enige beschadiging die ik kan ontdekken...)
Prijs: € 4,00
Meer info Deel 5 in de Graham Marquand-reeks, een serie vol spannende intriges waarin de spionageroman en de oorlogsroman samenvloeien met die van de psychologische thriller. Tijdens de Culturele Revolutie neemt Mao Zedong wraak op de kameraden die hebben getracht zijn dictatoriale macht aan banden te leggen. Heel China juicht of bibbert voor de Grote Roerganger. Alleen in het leger ontstaan kleine groepen die zich verzetten. Een ervan slaagt erin contact te leggen met de troepen van oud-generaal Li Mi in Laos. Twintig jaar geleden werd hij door Mao's Rode Leger uit China verdreven, maar hij zint nog steeds op een plan zijn land van de communisten te bevrijden. De coupplegers en de nationalistische bannelingen smeden gezamenlijk een complot voor een aanslag en een invasie. Ze vragen de CIA om hulp, die daarop Graham Marquand en enkele andere veldagenten naar het hoge noorden van Laos stuurt. Marquand ontdekt dat niet iedereen dezelfde bedoelingen heeft en dat de plannen voor de staatsgreep van binnenuit en buitenaf bedreigd worden. Maar wie speelt welk spel? Als iedereen met hetzelfde Rode Boekje zwaait, worden verraders en vrienden erg moeilijk van elkaar te onderscheiden... Net als in de vorige romans in de Graham Marquand-reeks is Schaduwkoning gebaseerd op historische feiten. De volstrekte controle die Mao Zedong via terreur en indoctrinatie uitoefende, kon niet voorkomen dat er uitgerekend in de entourage van zijn nummer twee, maarschalk Lin Biao, een complot tegen hem op gang kwam.
Boek bekijken

de Koopjeskoffer uit Goirle

zakelijk

Logo de Koopjeskoffer

Wat leuk dat je (misschien wel) iets gaat bestellen in mijn winkeltje!
Vaak kan er nog een boek (of meerdere boeken) bij je bestelling voor dezelfde verzendkosten. Ook bij brievenbuspost.
Kosten voor een brievenbuspakket zijn 3,95 euro.
Een pakket tot 10 kg naar een DHL afhaalpunt kost 4,95 euro, thuisbezorgd 5,95 euro.
Om makkelijker te zoeken tussen mijn andere boeken op categorie, trefwoord etc. kun je ook op de website kijken, www.dekoopjeskoffer.nl.
Verder staan er veel boeken ook op marktplaats, en kun je me vinden op Facebook en Instagram.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.