Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Kekerdoms Boekhuis.


 

Schellberg, Dirk .Vertaling: Eva Rudy Jansen - Didgeridoo Rituele oorsprong en verschillende speelwijzen De oorsprong, de verhalen eromheen, de bespelers.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Schellberg, Dirk .Vertaling: Eva Rudy Jansen - Didgeridoo   Rituele oorsprong en verschillende speelwijzen    De oorsprong, de verhalen eromheen, de bespelers.
Schrijver: Schellberg, Dirk .Vertaling: Eva Rudy Jansen
Titel: Didgeridoo Rituele oorsprong en verschillende speelwijzen De oorsprong, de verhalen eromheen, de bespelers.
ISBN: 9789074597128
Uitgever: Binkey kok Diever Uitgeverij te Havelte uit 2004 4e Druk
Bijzonderheid: Paperback 20x12 formaat 133 pagina's slappe kaft Snel en goed dat is wat de Olde Jan doet
Prijs: € 10,40
€ 3,90
Meer info Dit boek leest als een reisverslag van een uitermate enthousiaste jongen; alles wat ook maar zijdelings met de didgeridoo te maken heeft wordt ons geestdriftig verhaald. En terecht. Want de auteur toont ons aldus, dat de didgeridoo meer is dan een soort contrabasfluit: het is een muziekinstrument op wereldreis. En je leert hem pas kennen als je zelf de reis onderneemt die de didgeridoo heeft afgelegd: van de hete Australische bush, via de oorspronkelijke Australische culturen, via de popmuziek en de therapie tot in je eigen woning. Een interessant boek voor alle musici en muziekliefhebbers.
Boek bekijken

Kekerdoms Boekhuis

zakelijk

Kekerdoms Boekhuis uit Kekerdom

Logo Kekerdoms Boekhuis

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.