Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Lekker boeken lezen.


 

Caluwe, L. de - Leren veranderen / een handboek voor de veranderkundige

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Caluwe, L. de - Leren veranderen / een handboek voor de veranderkundige
Schrijver: Caluwe, L. de
Titel: Leren veranderen / een handboek voor de veranderkundige
ISBN: 9789014061580
Uitgever: Kluwer b.v., Uitgeverij
Bijzonderheid: 2004, 8e oplage;, 296 pag ; in uitstekende staat; harde kaft; zonder aantekeningen o.i.d.
Prijs: € 6,00
€ 3,65
Meer info Toen ik nog gelukkig was en ongedocumenteerd...” Deze uitspraak van Gabriël Garcia Marquez verwoordt enerzijds hoe groot de hoeveelheid instrumenten en inzichten op het vakgebied veranderkunde is. Maar anderzijds laat het zien hoe gecompliceerd en nog weinig eenduidig dit vakgebied is.

Beschreven wordt hoe gecompliceerd veranderingsprocessen eigenlijk zijn: Wat speelt er onder de oppervlakte? Waarop moet je bedacht zijn?

Het boek geeft vijf fundamenteel verschillende manieren waarop men tegen veranderen aan kan kijken: vijf families van opvattingen en theorieën die aangeduid worden met vijf kleuren: geeldrukdenken, blauwdrukdenken, rooddrukdenken, groendrukdenken en witdrukdenken.

Hoe kun je geplande veranderingen aanpakken? Hoe krijg je greep op de inhoud van de verandering? Hoe komt een verandering op gang? Wie zijn actoren?

Hoe speelt het proces zich af? En hoe stuur je dit alles? Op al deze vragen wordt diepgaand een antwoord gezocht.

Het boek bevat een uitgebreide set instrumenten: diagnoscmodcllcn waarmee een veranderkundige situaties kan analyseren en beoordelen. En interventiemethoden die de veranderkundige kan gebruiken om de situatie te beïnvloeden.

Ten slotte wordt uitgebreid aandacht besteed aan de vermogens, attitude en werkwijze van de veranderaar zelf. En hoe hij kan leren en veranderen.

De auteurs beschrijven de state-of-the-art van de veranderkundige inzichten, methoden en instrumenten. Zij vatten een enorme hoeveelheid inzichten samen en beschrijven de eigen visie en ervaring van tientallen jaren veranderen.

Het boek is geschreven voor managers, adviseurs en studenten. Voor iedereen die verantwoordelijkheid neemt voor het (helpen) sturen van veranderingen. Het geeft de lezer de inzichten, methoden en instrumenten om op professionele manier veranderingstrajecten te ontwerpen en uit te voeren.
Boek bekijken

Lekker boeken lezen

particulier

Lekker boeken lezen uit Doesburg

Logo Lekker boeken lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.