Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Stanley&Livingstone.


 

Naegels, Tom - Los

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Naegels, Tom - Los
Schrijver: Naegels, Tom
Titel: Los
ISBN: 9789034561206
Uitgever: Boektoppers / Malmberg - Den Bosch
Bijzonderheid: 2009, 219 pp paperback, ***NIEUWSTAAT***, Staat van het boek: 10.0
Prijs: € 4,50
€ 4,04
Meer info Tom Naegels - Los
(Boektoppers / Malmberg - Den Bosch)
ISBN 9789034561206
uitgave uit 2009
219 pp paperback
***NIEUWSTAAT***
Staat van het boek: 10.0

Los is een indringende roman waarin de tegenstrijdigheden van het moderne leven tegen het licht worden gehouden. Tom Naegels heeft een hoogstpersoonlijk boek geschreven over weerbarstige liefde en broze overtuigingen. De grootvader van Tom Naegels pleegt langzaam zelfmoord in het ziekenhuis. De dokters laten hem begaan. Tegelijkertijd heeft Tom een relatie met een Pakistaanse vrouw en verslaat hij als journalist rellen in Borgerhout.De drie gebeurtenissen doen hem beseffen dat hij zich verbonden heeft gevoeld met mensen met wie hij niets gemeen heeft en aan wie hij niets te vertellen heeft. Hij merkt dat hij steeds minder van zijn stadsgenoten begrijpt. Kijkend naar zijn bittere, racistische, tierende grootvader, ooit een warme socialist, ziet hij dat hij dezelfde kiemen in zich draagt.Recensie(s)Terwijl zijn grootvader op sterven ligt, overdenkt Tom Naegels, journalist, diens leven, waarin hij van socialist in bijna racist veranderde, en neemt hij bij zichzelf waar dat hij in grote twijfel verkeert bij gebeurtenissen die hij meemaakt in Antwerpen, waar de culturele tegenstellingen een wijk doen overkoken. Het knappe van dit boek is dat het een verslag van deze tijd is, van rassenrellen in Antwerpen, waar het Vlaams Blok opereert, maar ook over de AEL van Abou Jahjah gaat. Als moderne, ruimdenkende intellectueel probeert Tom afstand te houden, maar een paar incidenten, en zijn Pakistaanse vriendin, trekken hem mee in de gebeurtenissen. Het liefdevolle portret van zijn eigenzinnige maar recalcitrante opa leidt tot een zelfinzicht dat meer dan voorheen de twijfel toelaat. Een boek dat een moeilijk dilemma van deze tijd scherp ontrafelt. Op het omslag beelden uit de recente verfilming door Jan Verheyen. Normale druk.

Prijs €4,50
Boek bekijken

Stanley&Livingstone

particulier

Stanley&Livingstone uit Utrecht

Logo Stanley&Livingstone

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €20,- of meer (naar Belgie €25,-), nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.