Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Van der Elst.

veilingcatalogus - Autrefois Les Paquebots. Veilingcatalogus, 27 Septembre 1998 van overwegend voorwerpen brochures, boeken (e.a.) van Franse passagiersschepen en rederijen

Afbeelding: veilingcatalogus - Autrefois Les Paquebots. Veilingcatalogus, 27 Septembre 1998 van overwegend voorwerpen brochures, boeken (e.a.) van Franse passagiersschepen en rederijen
Schrijver: veilingcatalogus
Titel: Autrefois Les Paquebots. Veilingcatalogus, 27 Septembre 1998 van overwegend voorwerpen brochures, boeken (e.a.) van Franse passagiersschepen en rederijen
ISBN:
Uitgever: Samuel Boscher. Cherbourg, 1998
Bijzonderheid: Softcover, 21 x 15 cm, 80 blz., rijk geil. met 58 foto's ; mooi exemplaar
Prijs: € 7,50
Meer info Bevat heel veel materiaal van de Compagnie Générale Transatlantique, o.a. de "Normandie" en de "France". Totaal ruim 800 nrs worden geveild. Importante vente d'objects (c. 800 lots) en provenance des plus prestigieux paquebots et des plus celèbres Compagnies Maritimes, representant plus d'un siècle de transport maritime. (kan met een goede verpakking door de brievenbus!)
Boek bekijken

Van der Elst uit Heemstede

Collectie: geschiedenis • beeldende kunst • architectuur • Oranjehuis • topografie • boekgeschiedenis • autohistorie • autosport • Formule 1 • Tweede Wereldoorlog • holocaust • rederijreclame • scheepvaart • zeilvaart • watersport. De boeken zijn in zeer goede staat, tenzij anders beschreven. Wij garanderen een zeer goede verpakking en een vlotte afhandeling! BELANGRIJK: mijn mail kan in uw SPAM-box terechtkomen!