Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Van der Elst.
Dongen, Gerrie van (m.m.v. Paul Bergheyn SJ) - Gebonden in Nijmegen. Boekbanden en randversiering van handschriften en oude drukken in Nijmegen in de vijftiende en zestiende eeuw. Deel 3 in de reeks: De grafische verzamelingen in het Nijmeegs Museum Commanderie van Sint-Jan.
De vraag gaat over de volgende titel:
Afbeelding: |
![]() |
---|---|
Schrijver: | Dongen, Gerrie van (m.m.v. Paul Bergheyn SJ) |
Titel: | Gebonden in Nijmegen. Boekbanden en randversiering van handschriften en oude drukken in Nijmegen in de vijftiende en zestiende eeuw. Deel 3 in de reeks: De grafische verzamelingen in het Nijmeegs Museum Commanderie van Sint-Jan. |
ISBN: | |
Uitgever: | Uitgave: het Nijmeegs Museum Commanderie van Sint-Jan, 1996 |
Bijzonderheid: | Softcover, 25 x 17,5 cm, 80 blz., geil. met 26 afb. Index ; als nieuw |
Prijs: | € 4,95 |
Meer info | Het boek kan met een goede verpakking door de brievenbus! |
Boek bekijken |
Collectie: geschiedenis • beeldende kunst • architectuur • Oranjehuis • topografie • boekgeschiedenis • autohistorie • autosport • Formule 1 • Tweede Wereldoorlog • holocaust • rederijreclame • scheepvaart • zeilvaart • watersport. De boeken zijn in zeer goede staat, tenzij anders beschreven. Wij garanderen een zeer goede verpakking en een vlotte afhandeling! BELANGRIJK: mijn mail kan in uw SPAM-box terechtkomen!