
Atseedokkum uit Dokkum
GEEN PINAPPARAAT AANWEZIG Wij bieden u keuze uit vele duizenden (ruim 300.000) tweedehandse en antiquarische boeken. Alle door ons aangeboden tweedehands en antiquarische boeken zijn in goede staat, [naam op schutblad e.d. zijn niet vermeld], tenzij anders vermeld en exclusief verzendkosten. NU: vanaf 50 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland. Atsee is specialist in Fries(land), Wadden(eilanden), Topografie en Geschiedenis Nederland, W.O. II, Sport en Vervoer!
Bekijk de website van Atseedokkum
Stel een vraag aan Atseedokkum
Boeken zoeken bij Atseedokkum
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Gorling, Lars | 491 | Bruna | Grote Beren 32 | € 6,45 | ![]() |
![]() | Giovanni, Norman Thomas Di | 1900 | Fontana / Collins | 1977 283pp pocket Engelstalig | € 7,95 | ![]() |
![]() | 1961/1962. | P.I.T. Utrecht | Utrecht, 1961. Geïll. Kalender. | € 5,50 | ![]() | |
![]() | Dutourd, Jean | 2024 | Gallimard | Collection Folio 2083 | € 6,45 | ![]() |
![]() | Gorling, Lars | 491 | Bruna | Zwarte Beertjes 1485 minder fraai | € 4,25 | ![]() |
![]() | De Groene | 24619 | De Groene | No 21 12pp | € 6,50 | ![]() |
![]() | Nevin, David | 1812. | A Tom Doherty associates book. New York, 1997. | 567 pag. | € 7,50 | ![]() |
![]() | Nilsson, Per | 17 | Lemniscaat | 2003 247pp Gebonden met stofomslag nwst. | € 14,75 | ![]() |
![]() | Dia'rio Popular | 1976 | Dia'rio Popular | No.11947 28pp | € 6,50 | ![]() |
![]() | AMSTERDAMS NIEUWSBLAD | 1975 | AMSTERDAMS NIEUWSBLAD | NO 5 16PP | € 6,50 | ![]() |
![]() | Bul. Voor overz. Chin | 4-9-1986 | Bul. Voor overz. Chin | No. 138 11pp | € 6,50 | ![]() |
![]() | Assurantie Associatie / Bank Mees & Hope / Mees & Zonen | 1720 - 1970 | Assurantie Associatie / Bank Mees & Hope / Mees & Zonen | 1970 82pp Paperback met zw/w foto`s t.g.v. 250 - jarig bestaan | € 8,95 | ![]() |
![]() | Dobové tance 16. AZ 19. Století. + Instrumentálni doprovod. + Klavírní doprovod. 3 delen samen. | 1977. | 1 deel. Geb. en geïll. 123 pag. + 2 delen met muziek. | 3 delen samen | € 16,50 | ![]() |
![]() | Görling, Lars | 491 | Bruna & Zoon | Grote Beren 32 roestvlekjes op snede | € 7,95 | ![]() |
![]() | Sciascia, Leonardo | 1912 + 1 | Uitgeverij Kritak, 1988 | 93 pag. | € 8,50 | ![]() |
![]() | Görling, Lars | 491 | A. W. Bruna & Zoon, Utrecht, Antwerpen, 1972 | Pocket, 283 pp | € 5,50 | ![]() |
![]() | Corman, Avery | 50 | Ivy Books | Ivy 0-8041 0300-3 Engelstalig | € 7,95 | ![]() |
![]() | 1940-1945 | Geniet, geïllustreerd | € 4,50 | ![]() | ||
![]() | Wah Kiu Newspaper | 34326 | Ver. Van Gediplomeerde Chinese Koks | no 19 20pp verkleurd | € 6,50 | ![]() |
![]() | Chastain, Thomas | 911 | Bantam Books | 1977 280pp pocket Engelstalig | € 5,50 | ![]() |
![]() | Görling, Lars | 491 | Grove Press | 1967 1e druk 282pp pocket Engelstalig | € 5,50 | ![]() |
![]() | Allais, Alphonse | 12 | De geïllustreerde pers | 1969, Zonder druk, 63 pp, pocket. | € 4,50 | ![]() |
![]() | Breslin / Schaap | 44 | Signet | 330pp Signet E8459 Engelstalig sleets | € 5,50 | ![]() |
![]() | Ren Min Ri Bao | 15-6-1948 | Ren Min Ri Bao | No 6452 4pp | € 17,75 | ![]() |
![]() | Gorling, Lars | 491 | Bruna | Grote Beren 32 | € 6,45 | ![]() |
![]() | Boon, Louis Paul | 16 | Amsterdam De Geillustreerde pers | 1968 Paperback 64pp Avenue-reeks. kaft vlekkerig | € 3,50 | ![]() |
![]() | Lemke, Horst | 1+1. | Copenhagen, Carl Ueberreuter, Vienna & Lademann | 1971, ongepagineerd pp, Gebonden, * illustraties, rug beschadigd Kaft vuil * | € 5,50 | ![]() |
![]() | Herzberg, Abel | ? | € 10,50 | ![]() | ||
![]() | Luckmann, Rike/ Richard Meier e.a. (was realised by) | 1984 | Océ-van Grinten nv. Venlo, 1984 | Paperback, illustraties, 316 pp *lichtbeschadigde stofomslag* | € 14,50 | ![]() |
![]() | Jenkins, Elizabeth/ Michael Innes e.a. | 1 + 2 | The Reader's Digest nv. Amsterdam, 1994 | Gebonden, illustraties, 422 + 415 pp, 2 delen samen | € 17,50 | ![]() |
![]() | Metcalfe, Philip | 1933 | Uitgeverij Balans, Amsterdam,1993 | Rainbow pocket, 480 pp. | € 6,50 | ![]() |
![]() | Gerner, Henk van / Carlo Kroon en Geert Schaap | 1984 | 3 katernen, 4 projecten, alles in 1 map | € 16,00 | ![]() | |
![]() | Jooris, Roland / Peter van Lier | 234-117 | 2005 | Genaaid, ca 12 pp, oplage 117/94, door beide dichters gesigneerd | € 10,00 | ![]() |
![]() | Orwell, George | 1984. | Amsterdam, De Arbeiderspers | 1959 4e druk, 261 pp,PocketCY62 | € 8,50 | ![]() |
![]() | Orwell, George | 1984 | Ullstein | 1983 280pp pocket Duitstalig ( Ullstein 3523 ) | € 5,50 | ![]() |
![]() | Simons, Wim J. | ``Aaah ... Oooh`` Spelen met Vuur | Stichting IVIO | 1963 16pp gebrocheerd met zw/w foto`s en ill. AO-reeks 992 | € 7,95 | ![]() |
![]() | AO Actuele Onderwerpen / red. | Aaah... Oooh... Spelen met vuur | Stichting IVIO | 1963 AO boekje 992 | € 3,75 | ![]() |
![]() | Jacobson, DipAM, M. A. I. e.a. (technical editor) | AA Book of the Car | Drive Publications limited, 1970 | Geb. en geïll. 440 pag. | € 18,00 | ![]() |
![]() | Hynard / Edge / Laing | AA Britain`s Best guest houses, inns, farmhouses & Other interesting places to stay 2003 | Graficas Estella | 2003 368pp paperback | € 10,95 | ![]() |
![]() | Afdeling Agrarische Geschiedenis Landbouwhogeschool | A.A.G. Bijdragen 12. | Wageningen, H. Veenman & Zonen, | 1965. 114 pp. ingenaaid *rug beschadigd, omslag vlekkig* | € 7,50 | ![]() |
![]() | Faber, J. A. | A. A. G. bijdragen 17. Deel I. Drie eeuwen Friesland. Economische en sociale ontwikkelingen van 1500 tot 1800. Summary | Landbouwhogeschool, Wageningen, 1972 | Paperback, 400 pp, los deel I, met losse stellingen en uitnodiging | € 25,50 | ![]() |
![]() | Kidde, Harald | Aage en Else (in schaduw van den dood) | Honig, Utrecht, 1905, uit Deensch vertaald door: A. Gorter-de Waard | Geb, 306 pp, rug verbleekt, gebruikssporen, verder in prima staat. | € 12,50 | ![]() |
![]() | Kolkman, Jaap | Aaikee | Gottmer | 1947 254pp Gebonden | € 8,95 | ![]() |
![]() | Kolkman Jaap | Aaikee | Gottmer | 254 pp. Gebonden linnen met stofomslag | € 7,95 | ![]() |
![]() | Kolkman ,Jaap | Aaikee | Gottmer | 1947 254 pp. Gebonden met stofomslag is beschadigd | € 10,95 | ![]() |
![]() | Kolkman, Jaap | Aaikee | Gottmer | 1947 1e druk 254pp Gebonden halflinnen roestvlekken enige slijtage verkleurd | € 10,95 | ![]() |
![]() | Kolkman, Jaap | Aaikee. | Haarlem, Gottmer | 1947, geen druk, 254 pp, Gebonden, gebruikssporen | € 8,00 | ![]() |
![]() | Rhea, Alice | Aai poes, aai poes, stoute poes!. / A tot Z-gids voor kattenproblemen. | s-Gravenhage, BZZT??´H | 1999, 240 pp, Paperback, * Illustraties, waterschade * | € 5,50 | ![]() |
![]() | Jong de, Wilfried | Aal | Podium | 2000 160pp paperback nwst. | € 10,95 | ![]() |
![]() | Illich, Ivan D. | Aalmoezen en folteringen | Lannoo, Tielt, Utrecht, 1971 | Gebonden, 217 pp *ex-bibliotheek-exemplaar* | € 5,00 | ![]() |


