Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

Logo Atseedokkum

Atseedokkum uit Dokkum

GEEN PINAPPARAAT AANWEZIG Wij bieden u keuze uit vele duizenden (ruim 300.000) tweedehandse en antiquarische boeken. Alle door ons aangeboden tweedehands en antiquarische boeken zijn in goede staat, [naam op schutblad e.d. zijn niet vermeld], tenzij anders vermeld en exclusief verzendkosten. NU: vanaf 50 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland. Atsee is specialist in Fries(land), Wadden(eilanden), Topografie en Geschiedenis Nederland, W.O. II, Sport en Vervoer!

Bekijk de website van Atseedokkum

Stel een vraag aan Atseedokkum

Boeken zoeken bij Atseedokkum

Zoeken:

 

Er zijn 326225 titels gevonden met .
Getoond worden maximaal 5000 titels, gesorteerd op

 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingGorling, Lars491BrunaGrote Beren 32€ 6,45Atsee button
Geen afbeeldingGiovanni, Norman Thomas Di1900Fontana / Collins1977 283pp pocket Engelstalig€ 7,95Atsee button
Geen afbeelding 1961/1962.P.I.T. UtrechtUtrecht, 1961. Geïll. Kalender.€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingDutourd, Jean2024GallimardCollection Folio 2083€ 6,45Atsee button
Geen afbeeldingGorling, Lars491BrunaZwarte Beertjes 1485 minder fraai€ 4,25Atsee button
Geen afbeeldingDe Groene24619De GroeneNo 21 12pp€ 6,50Atsee button
Geen afbeeldingNevin, David1812.A Tom Doherty associates book. New York, 1997.567 pag.€ 7,50Atsee button
Geen afbeeldingNilsson, Per17Lemniscaat2003 247pp Gebonden met stofomslag nwst.€ 14,75Atsee button
Geen afbeeldingDia'rio Popular1976Dia'rio PopularNo.11947 28pp€ 6,50Atsee button
Geen afbeeldingAMSTERDAMS NIEUWSBLAD1975AMSTERDAMS NIEUWSBLADNO 5 16PP€ 6,50Atsee button
Geen afbeeldingBul. Voor overz. Chin4-9-1986Bul. Voor overz. ChinNo. 138 11pp€ 6,50Atsee button
Geen afbeeldingAssurantie Associatie / Bank Mees & Hope / Mees & Zonen1720 - 1970Assurantie Associatie / Bank Mees & Hope / Mees & Zonen1970 82pp Paperback met zw/w foto`s t.g.v. 250 - jarig bestaan€ 8,95Atsee button
Geen afbeeldingDobové tance 16. AZ 19. Století. + Instrumentálni doprovod. + Klavírní doprovod. 3 delen samen.1977.1 deel. Geb. en geïll. 123 pag. + 2 delen met muziek.3 delen samen€ 16,50Atsee button
Geen afbeeldingGörling, Lars491Bruna & ZoonGrote Beren 32 roestvlekjes op snede€ 7,95Atsee button
Geen afbeeldingSciascia, Leonardo1912 + 1Uitgeverij Kritak, 198893 pag.€ 8,50Atsee button
Geen afbeeldingGörling, Lars491A. W. Bruna & Zoon, Utrecht, Antwerpen, 1972Pocket, 283 pp€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingCorman, Avery50Ivy BooksIvy 0-8041 0300-3 Engelstalig€ 7,95Atsee button
Geen afbeelding 1940-1945 Geniet, geïllustreerd€ 4,50Atsee button
Geen afbeeldingWah Kiu Newspaper34326Ver. Van Gediplomeerde Chinese Koksno 19 20pp verkleurd€ 6,50Atsee button
Geen afbeeldingChastain, Thomas911Bantam Books1977 280pp pocket Engelstalig€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingGörling, Lars491Grove Press1967 1e druk 282pp pocket Engelstalig€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingAllais, Alphonse12De geïllustreerde pers1969, Zonder druk, 63 pp, pocket.€ 4,50Atsee button
Geen afbeeldingBreslin / Schaap44Signet 330pp Signet E8459 Engelstalig sleets€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingRen Min Ri Bao15-6-1948Ren Min Ri BaoNo 6452 4pp€ 17,75Atsee button
Geen afbeeldingGorling, Lars491BrunaGrote Beren 32€ 6,45Atsee button
Geen afbeeldingBoon, Louis Paul 16Amsterdam De Geillustreerde pers1968 Paperback 64pp Avenue-reeks. kaft vlekkerig€ 3,50Atsee button
Geen afbeeldingLemke, Horst1+1.Copenhagen, Carl Ueberreuter, Vienna & Lademann1971, ongepagineerd pp, Gebonden, * illustraties, rug beschadigd Kaft vuil *€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingHerzberg, Abel?  € 10,50Atsee button
Geen afbeeldingLuckmann, Rike/ Richard Meier e.a. (was realised by)1984Océ-van Grinten nv. Venlo, 1984Paperback, illustraties, 316 pp *lichtbeschadigde stofomslag*€ 14,50Atsee button
Geen afbeeldingJenkins, Elizabeth/ Michael Innes e.a.1 + 2The Reader's Digest nv. Amsterdam, 1994Gebonden, illustraties, 422 + 415 pp, 2 delen samen€ 17,50Atsee button
Geen afbeeldingMetcalfe, Philip1933Uitgeverij Balans, Amsterdam,1993Rainbow pocket, 480 pp.€ 6,50Atsee button
Geen afbeeldingGerner, Henk van / Carlo Kroon en Geert Schaap1984 3 katernen, 4 projecten, alles in 1 map€ 16,00Atsee button
Geen afbeeldingJooris, Roland / Peter van Lier234-1172005Genaaid, ca 12 pp, oplage 117/94, door beide dichters gesigneerd€ 10,00Atsee button
Geen afbeeldingOrwell, George1984.Amsterdam, De Arbeiderspers1959 4e druk, 261 pp,PocketCY62€ 8,50Atsee button
Geen afbeeldingOrwell, George1984Ullstein1983 280pp pocket Duitstalig ( Ullstein 3523 )€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingSimons, Wim J.``Aaah ... Oooh`` Spelen met VuurStichting IVIO1963 16pp gebrocheerd met zw/w foto`s en ill. AO-reeks 992€ 7,95Atsee button
Geen afbeeldingAO Actuele Onderwerpen / red.Aaah... Oooh... Spelen met vuurStichting IVIO1963 AO boekje 992€ 3,75Atsee button
Geen afbeeldingJacobson, DipAM, M. A. I. e.a. (technical editor)AA Book of the CarDrive Publications limited, 1970Geb. en geïll. 440 pag.€ 18,00Atsee button
Geen afbeeldingHynard / Edge / LaingAA Britain`s Best guest houses, inns, farmhouses & Other interesting places to stay 2003Graficas Estella2003 368pp paperback€ 10,95Atsee button
Geen afbeeldingAfdeling Agrarische Geschiedenis LandbouwhogeschoolA.A.G. Bijdragen 12.Wageningen, H. Veenman & Zonen,1965. 114 pp. ingenaaid *rug beschadigd, omslag vlekkig*€ 7,50Atsee button
Geen afbeeldingFaber, J. A.A. A. G. bijdragen 17. Deel I. Drie eeuwen Friesland. Economische en sociale ontwikkelingen van 1500 tot 1800. SummaryLandbouwhogeschool, Wageningen, 1972Paperback, 400 pp, los deel I, met losse stellingen en uitnodiging€ 25,50Atsee button
Geen afbeeldingKidde, HaraldAage en Else (in schaduw van den dood)Honig, Utrecht, 1905, uit Deensch vertaald door: A. Gorter-de WaardGeb, 306 pp, rug verbleekt, gebruikssporen, verder in prima staat.€ 12,50Atsee button
Geen afbeeldingKolkman, JaapAaikeeGottmer1947 254pp Gebonden€ 8,95Atsee button
Geen afbeeldingKolkman JaapAaikeeGottmer254 pp. Gebonden linnen met stofomslag€ 7,95Atsee button
Geen afbeeldingKolkman ,JaapAaikeeGottmer1947 254 pp. Gebonden met stofomslag is beschadigd€ 10,95Atsee button
Geen afbeeldingKolkman, JaapAaikeeGottmer1947 1e druk 254pp Gebonden halflinnen roestvlekken enige slijtage verkleurd€ 10,95Atsee button
Geen afbeeldingKolkman, JaapAaikee.Haarlem, Gottmer1947, geen druk, 254 pp, Gebonden, gebruikssporen€ 8,00Atsee button
Geen afbeeldingRhea, AliceAai poes, aai poes, stoute poes!. / A tot Z-gids voor kattenproblemen.s-Gravenhage, BZZT??´H1999, 240 pp, Paperback, * Illustraties, waterschade *€ 5,50Atsee button
Geen afbeeldingJong de, WilfriedAalPodium2000 160pp paperback nwst.€ 10,95Atsee button
Geen afbeeldingIllich, Ivan D.Aalmoezen en folteringenLannoo, Tielt, Utrecht, 1971Gebonden, 217 pp *ex-bibliotheek-exemplaar*€ 5,00Atsee button

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 100 | volgende

 

© 2001 - 2013 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.