775 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
CHRISTIE'S LONDON | Important French furniture (meer info) | London: Christie's, 1995; 4to (26.5cm), 172pp., colour illustrations, paper. V. good copy. Rare in N... | € 7.50 |
Serendipity |
[CHRISTIE'S] | Important Impressionist and modern paintings and sculpture. Monday November 14, 1988. (meer info) | New York: Christie's, 1988; 4to (27.5cm), 90(+10)pp., black-white and colour illustrations, glossary... | € 10.00 |
Serendipity |
Important | Important instruments of science and technology 1550-1950. | London : Sotheby's, 1997. - 88 p. : foto's. | Softcover, 28x22 cm. Veilingcatalogus. | € 15.00 |
2 uiltjes |
Important Jesuit Lacquers and Japanese Works of Art from the Age of Western Influence - Christie's London Auction Guide 19 November 1985 | Christie's London | 1985, paperback in redelijk staat, omslag verkleurd, incl pricelist | € 12.50 |
antonartbooks |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Important tiles, Deltware, European ceramics and glass; 20th century decorative arts (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1988; 4to (25.5cm), 137(+3)pp., black-white and a few colour illustrations, s... | € 12.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Impressionist / modern art (meer info) | Amsterdam: Christie's, 2010; 4to (26.5cm), 124(+8)pp., colour photographs, soft cover. V. good copy.... | € 12.50 |
Serendipity |
AUCTION CATALOGUE - Christie's | Impressionist and Modern Art. Veilingcatalogus Christie's, Amsterdam, Tuesday 27 November 2012. | Christie's, Amsterdam, 2012, 113pp. Fully illustrated in colour. | Paperback, text in English, richly illustrated in colour, slight readings marks and notes, else in g... | € 5.00 |
Hortus Conclusus |
BONHAM catalogus | India in Books, Photographs, Maps and Manuscripts | Londen 2006 | Veilingcatalogus 13 october 2006. Softcover 26,5 x 21 cm. 156 pag. met veel foto's en afbeeldingen. | € 9.50 |
asia(photo)bookstore |
Veilingcatalogus Sotheby's | Inside Out, werk uit de collectie van Lundbeck BV | Sotheby's Amsterdam | 29 September 2008, 136pp, + opbrengstenlijst, goede staat | € 15.00 |
Stadion Books |
AUCTION CATALOGUE - Bonhams | Instruments of Science, Technology and Mechanical Music. Wednesday 18 May 2016, Knightsbridge, London. | Bonhams, London, 2016, catalogue 23525, 40pp + appendices | Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur, met geschatte prijzen, in goe... | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
ColletPlaza Int. Auctioms | International Paper Money, Coins, Bonds Shares, Documents, Stamps. Veilingcatalogus 29 mei 2006 Munten bankbiljtten aandelen documenten maten en gewichten postzegels boeken | ColletPlaza Int. Auctioms Leidschendam april 2006 | 2006, 160 pag | € 10.00 |
Ponsava Books |
Meerdere auteurs | Islamitische Art Auction 4 June 2020 (meer info) | Oriental Art Auctions | Veilingcatalogus recente veiling van islamitische kunst | € 25.00 |
Grenna1 |
Japanse veilingcatalogus van japanse prenten | Japanse veilingcatalogus van japanse prenten, 21x30cm 224pp hundreds of b/w illustr. of Japanese pri... | € 20.00 |
takayama.nl |
Pratt | Jeugd van corto maltese / druk 1 met extra (meer info) | Casterman | 1985 gebonden grotere versie in kleur. 112 pp. | € 45.00 |
Grenna1 |
Veilingcatalogus | Jewellery and Watches | Christie's Amsterdam | 20 June 2006, 126pp, goede staat | € 12.50 |
Stadion Books |
AUCTION CATALOGUE - Moerman, drs. Ingrid W.L. (inleiding) | 'Kassie kijken'. Veiling collectie Bavelaars, woensdag 3 december 1997 in 's-Gravenhage. | Auctioneers Glerum, 1997, veilingnummer 146, geen paginanummers, items nr 2139 tot en met 2171. | Paperback, gebrocheerd, oblong formaat, geïllustreerd in zwart-wit, met prijsindicatie per item, in... | € 10.00 |
Hortus Conclusus |
AUCTION CATALOGUE. CORNILL-d'ORVILLE. | Katalog der berühmten Albrecht Dürer Sammlung des verst. Herrn H.A. Cornill-d'Orville. | Frankfurt a.M., Gutekunst und Prestel, 1900. 4to. x,37 pp. Mit 7 | gef.) Tafeln. Broschiert. (Umschl. besch.; Rücken überklebt) / With 7 (4 double-page) plates. Sewn... | € 28.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. MÜHLEN, O.von zur. | Katalog einer reichhaltigen Sammlung von Handzeichnungen und Aquarellen berühmter Meister aller Schulen des XV. bis XX. Jahrhunderts, aus dem Nachlasse des Herrn Oscar von zur Mühlen, St. Petersburg, und aus anderem Besitz. [..] | Berlin, Amsler Ruthardt, 1912. Folio. [iv],82 Ss. Mit 16 Tafeln. Halbleinen. ¶ "Versteigerung zu Berlin, Mittwoch den 5. bis Freitag den 7. Juni 1912." ¶ "Zahlreiche und kostbare Arbeiten von Berghem, Breughel, Carracci, Chodowiecki, Correggi... | € 30.00 |
Brinkman |
Brahms, Johannes | Katalog no. 100: Johannes Brahms | Musikantiquariat Hans Schneider, Tutzig, 1964 | ingen.: 232 p., ill.; omslag gevlekt; omvangrijke veilingcatalogus | € 22.00 |
Bruno Klassiek |
AUCTION CATALOGUE - Christie's | Kerseboom Unlimited. A No Reserve Sale. Amsterdam. Tuesday 6 March 2007. | Christie's, Amsterdam, 2007, 153pp. | Paperback catalogus, gebrocheerd, tekst in het Engels, rijk geïllustreerd in kleur, wat (prijs)aant... | € 4.00 |
Hortus Conclusus |
[CATALOGUS] CALJE-VAN GULIK, Mevrouw. | Kinderboeken uit de collectie van mevrouw Calje-van Gulik. Veilingcatalogus A.L. van Gendt Co. Veiling op 23 april 1979. | Amsterdam, A.L. van Gendt Co., 1979. Oorspr. omslag. 73 p. Ills | - | € 8.00 |
Boek en Glas |
Veilingcatalogus | Kinderboeken uit de collectie van mw Caljé-van Gulik. Veiling op 23 april 1979 | Gendt, A.L. van Co, Amsterdam | paperback, 73 p. | € 8.00 |
AaBeeCee |
PHOTOGRAPHY - | Kunstveilingen Sotheby Mak van Waay. Catalogus 366. Oude en eigentijdse foto's. 19 april 1983. | Sotheby Mak van Waay, Amsterdam, 1983, 52pp. | Paperback, geniet, met foto's in zwart-wit, in nette staat. | € 2.50 |
Hortus Conclusus |
Kupferstiche alter Meister aus dem fürstlich fürtsenbergischen Kabinett zu Donaueschingen und der Sammlung König Friedrich August II von Sachsen | Boerner | 1932, 114p.+29 p. met afb.geïll. ingenaaid (veilingcatalogus) | € 10.00 |
Sphinx |
Willy Vandersteen | La Kermesse aux Singes / De Apenkermis (meer info) | Millon | Veilingcatalogus met de platen van het album in oorspronkelijke staat. | € 30.00 |
Grenna1 |
Lama / 20th Century Decorative Arts [veilingcatalogus] | Los Angeles Modern Auctions | 1999, softcover, goed exemplaar / good copy |
€ 10.00
€ 3,85
Argusvalentines. | L'Argus Valentines's des ventes aux enchères. Sculpture de l'Antiquité à nos jours. (meer info) | Venezia Argusvalentines 2001 | Relié, couverture rigide, 638pp., 15.5x21.5cm., 2300 photo's en couls., en bon état (légère usur... | € 35.00 |
Le Tour du Monde par l'affiche - 10-13 Mai 2022 (meer info) | Mirabaud Mercier | Jaar van uitgifte : 2022 / paperback / 271 pagina's | € 25.00 |
4942 Books |
Mertz, Paul, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. | Lentekriebels /Vijf sprankelende dagen in Ede / veilingcatalogus (meer info) | Simonis Buunk , Ede | 2016, 82 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat | € 5.00 |
Herge | Les Aventures De Tintin a La Recherche Du Tresor De Rackham Le Rouge (meer info) | Moulinsart/ Casterman | 2007, 135pp, Gebonden met extra veilingcatalogus Hergé | € 30.00 |
Grenna1 |
Livres et manuscrits incluant des livres de la bibliothèque du roi Leopold III au chateau d'Argenteuil. (meer info) | Sotheby's, Paris. | 2003. Schitterende catalogus van de veiling van boeken van het Belgische koningshuis. 232 pp. | € 19.50 |
Pharos |
Binoche et Godeau | Livres et tableaux Russes 1910-1930 | Binoche et Godeau, Paris 1986 | Veilingcatalogus. Vente | € 32.00 |
Rapenburgboek |
Livres Rares | Eric Speeckaert Veilingcatalogus | Goede staat |
€ 5.00
€ 3,85
pandora |
AUCTION CATALOGUE. NARDUS, LÉON. | L'oeuvre de Léonardus Nardus. Tableaux et dessins cédés par lui à la Croix Rouge Française et Belge. | Amsterdam, Muller, 1917. Gr. in-8. 12 pp. Avec 10 planches. Broché. | € 38.00 |
Brinkman |
Hemmink, Gert Jan - | Louis Paul Boon. 1912-1979. Een nagenoeg volledige verzameling van zijn werken bijeengebracht door Gert-Jan Hemmink. | Utrecht, J.L. Beijers, 1981. Origineel geniet foto-omslag, 15+1p. Ca. 24,5 x 16,5 cm. | Boekverkoping 18 november 1981. Veilingcatalogus van Beijers met 124 nummers. Minimale gebruiksspore... | € 20.00 |
Secundus |
Hergé / Artcurial. | L'Univers du créateur de Tintin. [Hergé] Catalogue de vente: Artcurial, 9 octobre 2010, Paris. (meer info) | Paris Artcurial 2010 | Broché, couvertures souples, 72pp., 22.5x28cm., richement illustr. en couls., en très bon état. | € 25.00 |
AUCTION CATALOGUE - Nuffel, Van R.O.J. (préface) | Manuscrits et autographes de Maurice Maeterlinck. Vente publique à Bruxelles, mercredi 20 février 1974. | Fl. Tulkens, Bruxelles, 1974, 85 pp. 113 items listed. | Paperback veilingcatalogus, tekst in het Frans, geïllustreerd in zwart-wit, lichte gebruikssporen -... | € 4.50 |
Hortus Conclusus |
[MULLER, FREDERIK] | Manuscrits généalogiques et historiques. Amsterdam 1909. 238 p., + index op familienamen | Veilingcatalogus van autographes, dessins, estampes, livres (topographie, histoire voyages, gazettes... |
€ 81.75
€ 6,00
Maritime (meer info) | Christie's Amsterdam | 1997, paperback, 136 pag. |
€ 15.00
€ 6,00
Kobus |
Maritime (meer info) | Christie's Amsterdam | 1999, paperback, 124 pag. |
€ 15.00
€ 6,00
Kobus |
Maritime Auction Phillips | Veilingcatalogus 26 Januari 2000, 11 am and 2 pm | € 2.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Christie's South Kensington | Maritime wednesday 19 june 2002 (meer info) | London 2002 | Paperback, 268 p. | € 5.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Sotheby's | Masks - veilingcatalogus in het Engels en Hebreeuws. (meer info) | Sotheby's, 1995 | 1e druk, pb. 64 p. Goede staat! Met de uitnodiging. | € 20.00 |
Kunstenfotografie |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag (grote paperback), 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag, 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Met verve / Romantici, impressionisten, Haagse en Amsterdamse school enz. (veilingcatalogus) | Simonis Buunk | 2006, softcover, mooi exemplaar |
€ 5.00
€ 3,85
Michel Audiard. (meer info) | Berge, 2016. | Ingenaaid, groot formaat, 232 pp. | € 12.50 |
Archibold |
Veilingcatalogus 14 | Militaria | Berliner Auktionshaus für Geschichte | 16 maart 1996, geen paginering, 6031 lotnummers, veel afbeeldingen, De catalogus is in goede staat | € 15.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus 43 | Militaria boeken | Hanseatisches Auktionshaus für Historica Dr Beer & Partner | 8 Februar 1992, geen paginering, 1160 lotnummers, De catalogus is in goede staat | € 10.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Casa D'Aste Czerny | Militaria, zeitgeschichtliche Objecte, Spielzeug, Deutsche Orden 1933-1945, softcover, goede staat | 1996, 414pp, 3525 lotummers, softcover, uitstekende staat | € 20.00 |
Stadion Books |