Veilingcatalogus
Zoekopdracht
774 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Uitgebreid zoeken
Afbeelding | Schrijver | Titel | Uitgever | Bijzonderheid | Prijs | Boekwinkel |
---|---|---|---|---|---|---|
Veilingcatalogus Sotheby's | Modern Contemporary Art, Amsterdam Thurday 6 December 2007 (meer info) | Sotheby's Amsterdam | Thursday 6 December 2007, 198 pag., als nieuw | € 10.00 |
Oldbooks |
|
Bruun Rasmussen / Kunstauktioner | Modern art + design / International auction 811 / Copenhagen March 8-9 2010 / Lot 1-376 | Bruun Rasmussen, 2010, 271 pp, full color | In prima staat | € 22.50 |
Hansiebooks NL-B |
|
Bruun Rasmussen / Kunstauktioner | Modern art + design / International auction 815 / Copenhagen Dec 6-8 2010 / Lot 855-1347 | Bruun Rasmussen, 2010, 280 pp, full color | In prima staat | € 22.50 |
Hansiebooks NL-B |
|
AUCTION CATALOGUE - | Moderne Hedendaagse Kunst (veiling 415) | Arts Antiques Group (AAG), Amsterdam, 2012, 105pp. 140 items listed. | Paperback, text in English, richly illustrated in colour, cover slightly discolored, else in good co... | € 4.50 |
Hortus Conclusus |
|
red. | Moderne en Hedendaagse Kunst, Veilingcatalogus 283 | Glerum Auctioneers | 2005,101pg. veel afb.in kleur, 26,5x21cm., softcover, als nieuw | € 6.50 |
overschot |
|
CATALOGUE - ART | Moderne Kunst. Lempertz Auktion 763. 21 Nov 1998 Köln | Lempertz Auktion, Köln, 1998, 365pp. nr 440-990 items listed. | Paperback met flappen, tekst in het Duits, geïllustreerd in kleur en zwart-wit, vlek bovenaan laats... | € 4.50 |
Hortus Conclusus |
|
AUCTION CATALOGUE. | Moderne schilderijen en aquarellen. I: Collectie H.L. Klein, Amsterdam, waarbij een reeks werken van G.H. Breitner; II: Collectie P.J. Minderop, Rotterdam, meesterwerken van David Bles, Bakker Korff, Meissonier, Ziem, Munkacsy, Ronner e.a. III... | Amsterdam, Mensing Zn, 1931. 4to. 16 pp., en 16 platen. Ingenaaid. | rug wat besch.; omslag vlekkig) - werken van A. Allebé (5), N. Bastert (5), Breitner (33), David Bl... | € 32.00 |
Brinkman |
|
n.n. | moderne und zeitgenössische graphik Moderne Bücher (veilingcatalogus) | Venator & Hanstein | 2019, paperback met flappen , behoudens heel klein vouwtje rechtsboven kaft in nieuwstaat, 242 blz |
€ 15.00
€ 7,70
|
perpetuum |
|
Moes, Constance, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. | Mooi Gevonden ! / Simonis Buunk een keur aan kunst / veilingcatalogus (meer info) | Simonis Buunk , Ede | 2016, 156 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat | € 7.50 |
|
|
Nienhuis, H.S. | Munten en gebruiksvoorwerpen afkomstig uit de wrakken van vier schepen der VOC, t.w. de Prinses Maria, de Curaçao, de Lastdrager en de Hollandia. (meer info) | Amsterdam: Kunstveilingen Mak van Waay | 1974. softcover. 68 pag. | € 19.00 |
Rotarius |
|
N.N. | Murano Glas. Auktion 149 C. 20. Februar 2020 | Quittenbaum, 2020 | 1e druk, paperback, veilingcatalogus kavel 531-761 met richtprijzen en foto's, vrijwel nieuw | € 10.00 |
|
|
NAARDEN; VAN BUUREN --- Veilingcatalogus 'Collections Arnold van Buuren, 't Loover, Naarden'. Amsterdam, Mak, 1925, 87 pag. + illustraties. (meer info) | Oude schilderijen en antiquiteiten. M9822 |
€ 66.00
€ 7,95
|
goltzius.nl |
|||
Red. | NAGEL Auktionen 404S. Spezial-Auktion Kunsthandwerk und Jugendstil | Stuttgart, Nagel Auktionen, softcover, 142 S. | Veilingcatalogus m. Duitse tekst, in goede staat |
€ 11.88
€ 4,40
|
|
|
Mertz, Paul, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. | Najaarsoogst /Vijf heerlijke dagen in Ede / veilingcatalogus (meer info) | Simonis Buunk , Ede | 2016, 81 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat | € 5.00 |
|
|
Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 4, 11-12 Decembre 2006, Geneve (meer info) |
€ 10.00
€ 7,70
|
Pearl's bookstore |
||||
Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 5, 2-3 Decembre 2008, Geneve (meer info) |
€ 10.00
€ 7,70
|
Pearl's bookstore |
||||
[Anoniem] | Nuttige vertellingen en welgemeende raadgevingen: een prentenboekje voor weldenkende kinderen. met 6. plaatjes. (meer info) | J. Bouwman, Arnhem | z.j. (ca.1850), 51 (1)p., geïllustreerd met 6 paginagrote handgekleurde litho's, Donkerblauw glanze... | € 140.00 |
Dik Ramkema |
|
Veilingcatalogus Alain Castor, Laurent Hara, Drouot Paris | Oceanie, Himalaya, Insulinde, Art Aborigene, l'Amerique Precolombienne | 13 juin 2014, 160pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
||
Oeuvres médiévales provenant de la collection Marquet de Vasselot | Christie's | 2011, paperback groot formaat, 110 pp |
€ 10.00
€ 3,95
|
Boeken Knooppunt 44 |
||
(Toorop, Jan) | Oeuvres par Jan Toorop - I. Son atelier, II. Diverses provenances - Vente publique a Amsterdam Le 15 mai 1928 (meer info) | A. Mak, Amsterdam | 1928, groot formaat veilingcatalogus, illustraties, lichte gebruikssporen | € 15.00 |
titaantje |
|
Sotheby's | Of royal and noble descent (meer info) | Sotheby's | Zwaar paberback gids veiling 'of royal and noble descent', Amsterdam 18, 19, 20 february 2003 Amster... |
€ 17.50
€ 4,50
|
Lanceval |
|
Old master and modern drawings and prints from the Franz Koenigs Collection | Sotheby's | New York 2001 21,5 x 27,5 cm 134pp. hardcover rood linnen veilingcatalogus | € 20.00 |
Heuvelrugboeken |
||
Veilingcatalogus Sotheby's | Old Master Paintings | Sotheby's Amsterdam | 14 mei 2002, 144pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | Old Masters to Modernists [Israels, Indie] | Amsterdam Auctioneers Glerum | 18 juni 2018, 169 pp, zo goed als nieuw | € 12.50 |
Stadion Books |
|
Elsschot, Willem | Openbare veiling van de verzameling Willem Elsschot (meer info) | In zeer goede staat. 18 pagina's, 24,3 x 17,7, geniet. 1966 | € 65.00 |
Henry Chinaski |
||
Finarte S A | Opere d'arte moderna e contemporanea / Asta / Lugano 12 ottobre 1991 / Lot 201-248 | Finarte, 1991, 69 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
|
Porro C / Art consulting | Opere d'arte moderna e contemporanea / Asta 58 / Milano 18 maggio 2010 / Lot 1-148 | Porro C, 2010, 95 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
|
Porro C / Art consulting | Opere d'arte moderna e contemporanea / Opere da una collezione Emiliana / Prima sessione di vendita Asta 46 / Milano 28 maggio 2008 / Lot 1-175 | Porro C, 2008, 99 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
|
Porro C / Art consulting | Opere d'arte moderna e contemporanea / Secunda sessione di vendita Asta 46 / Milano 28 maggio 2008 / Lot 176-239 | Porro C, 2008, 84 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
|
Veilingcatalogus 13 | Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Historische Antiquitaten | Galerie d'Histoire André Hüsken | jaren '90 [geen jaar genoemd], 5731 lotnummers, veel afbeeldingen. De catalogus is in goede staat, 2... | € 17.50 |
Stadion Books |
|
Veilingcatalogus | Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Uniformen & historische Antiquitaten | Verkaufskatalog 15, Galerie d'Histoire André Hüsken | jaren '90 [geen jaar genoemd], 6221 lotnummers, veel afbeeldingen | € 20.00 |
Stadion Books |
|
Veilingcatalogus 24 | Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Uniformen & historische Antiquitaten | Galerie d'Histoire André Hüsken | jaren '90 [geen jaar genoemd], 7429 lotnummers, veel afbeeldingen. De catalogus is in goede staat, 3... | € 20.00 |
Stadion Books |
|
Veilingcatalogus 35-II | Orden, Militaria Ausland, Deutsche Militaria bis 1918 | Hermann Historica | 24 Oktober 1997, 720pp, 5402 lotnummers, veel afbeeldingen, De catalogus is in goede staat, 3 cm dik... | € 20.00 |
Stadion Books |
|
Veilingcatalogus Christie's | Orders, Decorations and Campaign Medals | Christie's London | 19.07.88 | € 17.50 |
Stadion Books |
|
Veilingcatalogus Christie's | Orders, Decorations and Campaign Medals | Christie's London | 25.07.89 | € 17.50 |
Stadion Books |
|
Ornithology. The Scholarly Library of Francois Haverschmidt. With an appendix of books and periodicals in other fields of natural history. | J.L. Beijers, Utrecht, 1987, 72pp. 535 items listed. | Paperback auction catalogue, text in English, with illustrations in colour, slight traces of use to ... | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
||
red. | Oud Amsterdam in teekening en prent. Verzameling L.A.Weinrich E.A. (meer info) | R.W.P. de Vries, Amsterdam, Veilingcatalogus december | 1926, 56pp + 6pp., zw.w.afb., 26,5x19cm., softback (rug verkl., afgepl.), goed (verg., rugnaad binne... |
€ 15.00
€ 3,85
|
billies |
|
[Vries, R.W.P. de.] | Oud- en Nieuw-Amsterdam. De beroemde verzameling van wijlen den heer R.W.P. de Vries. (meer info) | A'dam: R.W.P. de Vries, 1925; 179+lx pp., talr. zw-w reprod., kl.4to, gebrocheerd. Rug enigszins ver... | € 38.60 |
Serendipity |
||
Wurfbain | Oud-Amsterdam. Calatogus verzamelingen Wurfbain, Slagregen, Kroese (meer info) | Amsterdam, Frederil Muller, 1912 | ills., 164 p., geb., groot formaat | € 25.00 |
papier |
|
Van Dieten | Oude Brieven en afstempelingen 1579-1892 | Van Dieten | Veilingcatalogus (incl (deels) opbrengsten). Kleur. Vele ill. 120 pp. Febr. 1981. | € 10.00 |
Boekshop |
|
Mensing, A.W.M. | Oud-Nederland- Geteekende en gegraveerde stads- en dorpsgezichten - plattegronden - kaarten - boeken en pamfletten- Veilingcatalogus (meer info) | Frederik Muller Co, Doelenstraat, Amsterdam | 1906, veilingcatalogus, 216 p., illustraties, 2085 kavels, soms met behaalde prijzen | € 13.50 |
titaantje |
|
Veilingcatalogus | Oud-Nederland. Geteekende en gegraveerde stads- en dorpsgezichten - plattegronden - kaarten, boeken en pamfletten. | Amsterdam, Frederik Muller, Amsterdam, Frederik Muller. | (1906), 215pp. Veilingcatalogus van de veiling van 2085 kavels bij Frederik Muller in 1906. Met uitv... |
€ 15.00
€ 6,25
|
Kerssemakers |
|
Paintings and Works of Art from the Collections of the Late Lord Clark of Saltwood - Sotheby's London Auction Catalogue 1984 (meer info) | Sotheby's London | 1984, paperback in zeer goede staat | € 20.00 |
antonartbooks |
||
Schulman, J | pax in Nummis, (meer info) | munzhandel Verlag, B. Strothotte | 2000, 2e druk, 290 pp, 4 platen, als nieuw, slappe omslag | € 25.00 |
Drie Boompjes |
|
Perfume Presentations / Geneva, October 1997 [veilingcatalogus] | Phillips Auctioneers | 1997, softcover, goed exemplaar, lichte gebruikssporen / some wear |
€ 10.00
€ 3,85
|
|
||
Phillips de Pury Company: BRIC 14-15 April 2011 [veilingcatalogus] | Phillips de Pury London | 2011, softcover, goed exemplaar / good copy |
€ 25.00
€ 5,99
|
|
||
Phillips de Pury Company: BRIC 23-24 April 2010 [veilingcatalogus] | Phillips de Pury London | 2010, softcover, goed exemplaar / good copy |
€ 25.00
€ 5,99
|
|
||
Phillips de Pury Company: Contemporary Art Evening Sale Under the Influence, 8 March 2012 [veilingcatalogus] | Phillips de Pury New York | 2012, softcover, goed exemplaar / good copy |
€ 25.00
€ 5,99
|
|
||
Phillips de Pury Company: Italia 30 June 2010 [veilingcatalogus] | Phillips de Pury London | 2010, softcover, goed exemplaar / good copy |
€ 25.00
€ 5,99
|
|
||
AUCTION CATALOGUE - Koller Zürich | Photographie. Auktion: 1. Juli 2017 | Koller Zürich, 2017, 128pp. | Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur en zwart-wit, met vermelding v... | € 5.00 |
Hortus Conclusus |
Niet gevonden wat u zocht?
Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!
Of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: "Zoek!"