Azie
Zoekopdracht
12178 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Er worden maximaal 10000 titles weergegeven
Uitgebreid zoeken
| Afbeelding | Schrijver | Titel | Uitgever | Bijzonderheid | Prijs | Boekwinkel |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
[Nepal]. Rabinovich, R.S. (ed.). | ?????????-??????? ?????????? ?????? [Nepal'sko-russkiy perevodchik]. (Nepali-Russian Dictionary). (meer info ) | Moscow, 1968, 1328 pag., original cloth. |
€ 40,00
€ 5,50
|
Fahrenheit 451 |
|
|
[Khmer]. Gorgoniev, IU.A. | ????????-??????? ??????? [Khmer - Russian Dictionary]. (meer info ) | Moscow, 1984, 983 pag., original gilt cloth, quarto. |
€ 75,00
€ 5,50
|
Fahrenheit 451 |
|
|
Philipe, Anne | 0217 Door het hart van Azie | Het Spectrum | 1955, 199 pag., Pocket paperback, Goed | € 5,95 |
![]() |
|
Carmen Schuurman | 1 jaar, 164 bestemmingen (meer info ) | Uitgeverij Boekscout | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 21,04
€ 3,15
|
![]() |
|
Vos, Michiel Christiaan. / Detmar, Dirk Adrianus. | 1. Merkwaardig verhaal 2. Godvruchtig leven en zalig sterven (meer info ) | H. Höveker, Amsterdam | Twee ingebonden boeken 204 + 160 pg. 1e druk 1850 (zie extra info). | € 30,00 |
![]() |
|
Belder, ds. J. | 1 Petrus / rondzendbrief aan vreemdelingen (meer info ) | Groen Heerenveen | 1998, 160 pag., paperback, arceringen met marker, verder in prima staat |
€ 8,00
€ 3,95
|
P.Z.C. |
|
J. Belder | 1 PETRUS RONDZENDBRIEF AAN VREEMDELINGEN (meer info ) | Jongbloed Uitgeverij BV | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 8,75
€ 3,15
|
![]() |
|
INDONESIË GROEP NIJMEGEN. | 10 jaar generaalsbewind in Indonesië, de Neo-Kolonisering van Indonesie. | Indonesië Groep Nijmegen 1975. | 164p., A4 |
€ 10,00
€ 4,50
|
Boekhandel Rosa |
|
Vonk, Corrie en Kan, Wim | 100 dagen uit en thuis (Avonturen, Liedjes, Anecdoten van het in Azie gestrande A.B.C. Cabaret | Gebroeders Koster, Naarden, Bussum | 1e druk, 1946, hardcover, 272 pagina's, goede conditie, maar iets verkleurd door de tijd | € 7,50 |
Op de terp |
|
100 fascinerende wereldsteden (meer info ) | Veltman Uitgevers B.V. | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 13,60
€ 3,15
|
![]() |
|
|
Annemarelle van Schayik | 100% Hongkong / time to momo (meer info ) | Mo'Media | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 16,20
€ 3,15
|
![]() |
|
Kent, Grace Teed | 100 Japanse gerechten (meer info ) | Zutphen, Thieme | Hardcover, goed exemplaar | € 6,50 |
boekverkoper |
|
Tagliaferri, Mariarosaria(red) | 100 Mooiste Tempels van Azië / een reis langs heilige tempels en gewijde plaatsen | Rebo | 2010, gebonden met stofomslag, goede staat. 208 blz. |
€ 8,00
€ 4,95
|
![]() |
|
100 Mooiste Tempels van Azie, Een reis langs heilige tempels en gewijde plaatsen | Rebo Productions | 2010, 208pp, gebonden + stofomslag, zo goed als nieuw | € 10,00 |
Stadion Books |
|
|
Michael Hoffman | 100 Wereldwonderen (meer info ) | Parragon | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 14,80
€ 3,15
|
![]() |
|
Ruys, Kees | 1001 nacht in Rajahstan - Reizen door Azië | Veen | Utrecht, 1989, paperback, redelijk, rug verkleurd met lichte leesvouwen, naam voorin, 156 blz |
€ 4,50
€ 4,95
|
![]() |
|
Ruys, Kees | 1001 nacht in Rajahstan / Reizen door Azie | Veen, uitgevers | 1989, 156 pp., paperback, i.g.st., alleen Nederland, brievenbus | € 4,75 |
In libris libertas |
|
Kees Ruys | 1001 nacht in Rajahstan, Reizen door Azië Azie (meer info ) | Veen, uitgevers | 1989, paperback, 156 pp, goede staat |
€ 3,95
€ 3,45
|
Vjenne |
|
Zwaan, Nelly de | 101 gebouwen (meer info ) | Rebo Productions | 2012, Gebonden, harde kaft, 156 pp.,kaarten, foto's, verantwoording, zeer goede staat | € 7,50 |
![]() |
|
Schroeder,Ulrich von. | 108 Buddhist statues in Tibet evolution of Tibetan sculptures. | Chicago, Serindia Publications, 2008 | 212 pp. Col. ills. Hardcover (red faux leather, gilted title), d./j. Folio. | € 60,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Scherer, Burkhard | 108 Vragen over Boeddhisme (meer info ) | Milarepa // Verzendkosten Nederland = 3,60 euro | Spiksplinternieuw boek, cadeau-waardig. Geen onderstrepingen, er is niet in geschreven, geen naam vo... | € 9,40 |
StijnStreuvels |
|
Salverda, Elke, Reinhoudt, Sarah | 110 Bijzondere bestemmingen / Plekken op de wereld die je waarschijnlijk nog niet kent (meer info ) | Kosmos Uitgevers | NIEUW, 2024, 208pp, paperback |
€ 12,50
€ 5,95
|
Parimar Boeken |
|
Elke Salverda, Sarah Reinhoudt | 110 Bijzondere bestemmingen Plekken op de wereld die je waarschijnlijk nog niet kent (meer info ) | Kosmos Uitgevers | Goed, Paperback, 208p |
€ 14,50
€ 3,50
|
|
|
Pei-Yang Pictorial News,The. | 1/11/1932 - 28/2/1933. | Tientsin, 1932-33 [reprint 1985] | Text ills. Hardcover. Folio. Chinese text. | € 50,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Vermeer, Jan | 12 lesen van de vervolgde kerk in Azië *nieuw* --- Gesprek- en studiemateriaal (meer info ) | Uitgave: Amersfoort, Plateau, 2022, 1e druk | 86 pag. Paperback. Nieuw. ISBN 9789058041906 |
€ 12,50
€ 4,95
|
![]() |
|
Vermeer, Jan | 12 lessen van de vervolgde kerk in Azië - Gespreks- en studiemateriaal (meer info ) | Plateau | 2022 88pp Paperback / softback |
€ 12,50
€ 1,75
|
![]() |
|
12 Views of Singapore and Malaya. Serie I. | (1939). Obl.12mo. 12 b/w postcards (9x14 cm.) of photographs, bound in pap. cover. | € 25,00 |
Arno Vermeulen |
||
|
Pei-Yang Pictorial News,The. | 12/09/1936 - 5/1/1937. | Tientsin, 1936-37 [reprint 1985] | Text ills. Hardcover. Folio. Chinese text. | € 50,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Salisbury, Harrison E. | 13 Dagen in Juni, Tíen-an-men dagboek | De Kern, Baarn | 1989, 174 pp. paperback , in goede staat | € 9,00 |
![]() |
|
Vrijburg, G.S. - e.a. | 15 Augustus 1980. Terugblik op de herdenking van het einde van de oorlog van het Koninkrijk der Nederlanden in Zuid-Oost Azië, tevens van de Tweede Wereledoorlog | Den Haag, Stichting Herdenking 15 augustus 1945 | Paperback; 1980; 48pp.; Conditie: Goed |
€ 4,00
€ 3,50
|
![]() |
|
STICHTING HERDENKING 15 AUGUSTUS 1945 (samenstelling) | 15 Augustus 1980. Terugblik op de herdenking van het einde van de oorlog van het Koninkrijk der Nederlanden in Zuid-Oost Azië, tevens van de Tweede Wereledoorlog (meer info ) | 's - Gravenhage Stichting Herdenking 15 augustus 1945, augustus 1980 | pap. A4 formaat, bedrukt omslag, 48 pag. foto illustraties en overige illustraties, zwart / wit en k... | € 8,00 |
![]() |
|
Vrijburg G.S. e.a. (red.) | 15 augustus 1980. Teugbklik op de herdenking van het einde van de oorlog .. | 's-Gravenhage Stichting Herdenking 15 augustus 1945 1980 1ste druk 48 p. | zw/ en kleurenfoto's, quarto ingenaaid Goed. Onze medewerkers 'Terugblik op de herdenking van het ... | € 5,00 |
des Indes |
|
Verscheidene | 15 delen van; een fascinerende ontdekkingstocht rond de aarde, kijk op de wereld; Azië, amerika, zuid-oost-Europa, noord en midden Europa, dieren en planten, erfgoed, Afrika en Australië, de aarde, de bevolking van de aarde, atlas, landschappe... (meer info ) | Areopagus | 15 delen, hardcover. |
€ 75,00
€ 8,05
|
BoekenBinck |
|
WILLS John E. | 1688. Een jaar in de wereldgeschiedenis (vertaling van 1688 - A Global History - 2001) (meer info ) | Ambo | 202307182330, Amsterdam, Ambo, 2001, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed | € 15,00 |
MERS Antique Books |
|
17 - Mineralen van Azie en Oceanie (meer info ) | De Dag - Antwerpen | Jaar van uitgifte 1935 / Foto-litografie / Afmeting 27.6 x 37,8 cm | € 40,00 |
4942 Books |
|
|
Gale, Bruce | 1837 - Tales of the Pioneer Traders in the East | Malaysian International Chamber of Commerce and Industry (1987) | Hard cover, gebonden, met stofomslag, 196 blz. Boeiend boek over de geschiedenis van Zuid-Oost Azie.... |
€ 11,75
€ 4,75
|
![]() |
|
Guerre d'Orient, La. Revue des opérations militaires. | 1879. I-XXX. | Bruxelles, 1879 | Text maps. Raised h.leather - corners slightly damaged. - Stamps in the margins of the text pages a... | € 100,00 |
Antiquariaat Kok |
|
China's Millions. | 1879-1880. | London, 1879-1880 | 158,156 pp. Ills. H.leather, spine worn rubbed. | € 100,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1901-1902 et 1902-1903. | Paris, 1907 | 160 pp. Softcover. (Annales du Musée Guimet XXVI) | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1903-1904. Première partie. | Paris, 1904 | 175 pp. Softcover. (Annales du Musée Guimet XV) | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1905. | Paris, 1905 | 277 pp. Ills. Softcover. - Front cover loose. (Annales du Musée Guimet XVII). | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Pei-Yang Pictorial News,The. | 19/05/36 - 10/9/1936 | Tientsin, 1936 [reprint 1985] | Text ills. Hardcover. Folio. Chinese text. | € 50,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1906. | Paris, 1906 | 256 pp. Ills. Softcover. (Annales du Musée Guimet XIX). | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1908. | Paris, 1908 | 278 pp. Ills. Softcover. (Annales du Musée Guimet XXIX). | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1908. | Paris, 1908 | 273 pp. Ills. Softcover. (Annales du Musée Guimet XXX). | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1910. | Paris, 1910 | 289 pp. Ills. Softcover. (Annales du Musée Guimet XXXV). . | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1913. | Paris, 1914 | 388 pp. Ills. Softcover. (Annales du Musée Guimet XL). | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
Conférences faites au Musée Guimet. | 1914. | Paris, 1916 | 199 pp. Plts. Softcover. (Annales du Musée Guimet 41). | € 15,00 |
Antiquariaat Kok |
|
N. N. | 1937, Uw geboorte jaar, wereldnieuws / Nederlands Nieuws / Beroemde personen / Sportieve Hoogte punten enz. (meer info ) | Bookman International, 1996 | Hardcover, goed exemplaar | € 7,00 |
boekverkoper |
|
Ian Buruma | 1945 (meer info ) | Atlas Contact, Uitgeverij | Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 6,70
€ 3,15
|
![]() |
Niet gevonden wat u zocht?
Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!
Of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: "Zoek!"











