799 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Kuyper Bubb | Gerard Reve. De complete afzonderlijke geoubliceerde werken in (...) | Haarlem Bubb Kuyper 1997 1ste druk 40 p. | zw/w facsimile's, foto's, quarto geniet Enige vochtschade. Veilingcatalogus met naast de handlsed... | € 3.50 |
des Indes |
Reve Gerard (inl.) | Het manuscript van De Avonden | Haarlem Bubb Kuyper 1996 1ste druk 32 p. | zw/w en kleurenfacsimile', foto'ss, quarto geniet Zeer goed. Gebruikte literatuur. Portretje op vo... | € 7.50 |
des Indes |
Sotheby's | Of royal and noble descent (meer info) | Sotheby's | Zwaar paberback gids veiling 'of royal and noble descent', Amsterdam 18, 19, 20 february 2003 Amster... |
€ 17.50
€ 4,50
Lanceval |
[Anoniem] | Nuttige vertellingen en welgemeende raadgevingen: een prentenboekje voor weldenkende kinderen. met 6. plaatjes. (meer info) | J. Bouwman, Arnhem | z.j. (ca.1850), 51 (1)p., geïllustreerd met 6 paginagrote handgekleurde litho's, Donkerblauw glanze... | € 140.00 |
Dik Ramkema |
Brandis, Markus (Vorwort) | Historische Plakate 1880-1980. Bassenge Auktion 97 (meer info) | Berlin-Grunewald, Galerie Bassenge 2011 | zeer rijk geïllustreerde veilingcatalogus, in goede staat | € 10.00 |
Antiquariaat Leegijs |
Maddalena, Joseph M. (CEO) Malinowski, Marsha E. (Editor) | Rare Books Manuscripts Auction 55 (meer info) | Calabasas, Profiles in History 2013 | zeer rijk geïllustreerde, glossy uitgevoerde veilingcatalogus; in goede staat | € 15.00 |
Antiquariaat Leegijs |
Maddalena, Joseph M. (CEO) Malinowski, Marsha E. (Editor) | Historical Document Auction 63 (meer info) | Calabasas, Profiles in History 2014 | zeer rijk geïllustreerde, glossy uitgevoerde veilingcatalogus; in goede staat | € 22.00 |
Antiquariaat Leegijs |
Picasso/Christie's | Editions Picasso (Keramiek) | Christie's, London, October 1990. | Zeer rijk geïllustreerde veilingcatalogus van keramiek van Picasso. | € 15.00 |
Pieter Kersten |
Christie's Amsterdam | Veilingcatalogus Old Master Pictures - Veiling 10 november 1997 | Christies Amsterdam - november 1997 | Zachte kaft - ZEER GOEDE STAAT - 141 pag. - 550 gr. - brievenbuspost - onbeschreven - onbeschadigd. | € 15.00 |
- Boekweelde - |
Auctioneers Glerum Amsterdam | Veilingcatalogus 19e eeuwse schilderijen - Veiling 240, 12 april 2003 | Auctioneers Glerum Amsterdam - april 2003 | Zachte kaft - ZEER GOEDE STAAT - 187 pag. - 445 gr. - brievenbuspost - onbeschreven - onbeschadigd. | € 15.00 |
- Boekweelde - |
AUCTION CATALOGUE. VERVEER, E.[= Elchanon Leonardus?] | Faïence de Delft, décor blue, polychrome et doré. Collection E. Verveer de Paris. | Amsterdam, F. Muller Cie, 1924. in-4. [iv],14 pp. With 10 plates. Sewn. | wrappers very foxed, and with coloured pencil underlining) ¶ Numbers 400 till 540. | € 35.00 |
Brinkman |
ELZEVIER - MOTTELEY. | Catalogue d'anciens livres et manuscrits de la bibliothèque de M*** (= Charles Motteley), composé en partie d'ouvrages rares et singuliers, suivie d'une collection très considérable d'Elzevirs et d'éditions hollandaises et belges de format pe... | Paris, Silvestre Regnard, 1844. in-8. [2],6,104,68,15 pp. Original printed wrappers. | wrappers damaged and restored) - with the results marked in a fine hand. ¶ The section of Elzevir e... | € 250.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. WURFBAIN, J. | Catalogue des tableaux et aquarelles modernes, formant la collection de feu M. J. Wurfbain et d'autres provenances. | Amsterdam, C.F. Roos Cie, 1916. in-4. [29] pp. With frontisp. and 5 plates. Wrappers. | wrappers a bit unfresh; sl.used copy) ¶ No. 1-30 coll. Wurfbain (3x W.Maris, 1x Mauve; 31-55: mixed... | € 30.00 |
Brinkman |
(Bibliotheek) | Bibliotheek van wijlen Frank van der Goes. Benevens enkele bijvoegingen. Verkooping. (meer info) | Amsterdam. Boekhandel en Antiquariaat P.A, Hemeryck (A.T. Kleerekoper). 1940. | Wr., 36 p. 23,8 x 14,9 cm. Omslagje gevlekt en verkleurd, nietjes geroest. Good. | € 12.50 |
De Citadel |
AUCTION CATALOGUE. | Catalogue d'une vente de tableaux anciens, contenant de belles oeuvres de Brouwer, Cuyp, van Goyen, Dirk Hals, van Musscher, Rubens, Steen, Teniers, ainsi qu'une série interéssante de vues anciennes d'Amsterdam. | Amsterdam, Muller, 1909. in-4. [ii],32 pp. Avec 9 planches. Broché. | Vente: le 30 novembre 1909) | € 20.00 |
Brinkman |
Reve, Gerard: Bubb Kuyper | Gerard Reve. De complete afzonderlijk gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie Joop Schafthuizen | Haarlem: Bubb Kuyper, 1997 | Veilingcatalogus, 245 kavels. 40 p., z/w foto`s. Kwarto, geniet. | € 4.00 |
Batavia |
BONHAM catalogus | India in Books, Photographs, Maps and Manuscripts | Londen 2006 | Veilingcatalogus 13 october 2006. Softcover 26,5 x 21 cm. 156 pag. met veel foto's en afbeeldingen. | € 9.50 |
asia(photo)bookstore |
Binoche et Godeau | Livres et tableaux Russes 1910-1930 | Binoche et Godeau, Paris 1986 | Veilingcatalogus. Vente | € 32.00 |
Rapenburgboek |
Sotheby. | Decorative contemporary works of art.20th Century. | New York june 6, 2003 Sotheby | Veilingcatalogus. 1ste druk. 276 pagina's.Text in english.Conditie; zeer goed. | € 15.00 |
Archipelboek |
Sotheby | Decorative arts Design 20th Century. | Amsterdam 18 november 2002 Sotheby | Veilingcatalogus, 1ste druk ,.Ingebonden. 110 pagina's in kleur.Text in engels.Conditie; zeer goed. | € 10.00 |
Archipelboek |
Sotheby | Decorative arts design 20th century. | Amsterdam 3 juni 2003 ,Sotheby | Veilingcatalogus. 1ste druk. Ingebonden.124 pagiina's kleur .Text in engels.Conditie;zeer goede . | € 10.00 |
Archipelboek |
Van Dieten | Oude Brieven en afstempelingen 1579-1892 | Van Dieten | Veilingcatalogus (incl (deels) opbrengsten). Kleur. Vele ill. 120 pp. Febr. 1981. | € 10.00 |
Boekshop |
Bubb Kuyper | Gerard Reve - De complete afzonderlijk gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie van Joop Schafthuizen | Bubb Kuyper | Veilingcatalogus 1997 |
€ 5.00
€ 3,95
Oude Liefdes |
Art et Locomotion, Paris, dhr. Loudmer en Poulain | L’art et l’automobile (meer info) | Veilinghuis Parijs, Art et Locomotion, Loudmer et Poulain | Veilingcatalogus van 21 juni 1981 met afbeeldingen, zwart/wit en kleur , van affiches, gouaches en a... | € 15.00 |
Marietjesboekenplank |
Red. | NAGEL Auktionen 404S. Spezial-Auktion Kunsthandwerk und Jugendstil | Stuttgart, Nagel Auktionen, softcover, 142 S. | Veilingcatalogus m. Duitse tekst, in goede staat |
€ 11.88
€ 4,40
[ Vranken-Crox ], | Veilingcatalogus antiquiteiten, aardewerk etc. collectie wed. Vranken-Crox, Helmond 1898, 15 pag. | Veilingcatalogus antiquiteiten, aardewerk etc. collectie wed. Vranken-Crox, Helmond 1898, 15 pag. |
€ 32.70
€ 6,00
Stockum, van, | Veilingcatalogus antiquiteiten Prof. Dr. C.H. Stratz en Dr. Edw. B. Koster, 's-Gravenhage 1938, 20 pag. | Veilingcatalogus antiquiteiten Prof. Dr. C.H. Stratz en Dr. Edw. B. Koster, #39;s-Gravenhage 1938, 2... |
€ 32.70
€ 6,00
Stockum, van, | Veilingcatalogus boeken [afkomstig van Jhr. J.L.W.C. von Weiler, overleden 1943], 's-Gravenhage juli 1944. | Veilingcatalogus boeken [afkomstig van Jhr. J.L.W.C. von Weiler, overleden 1943], #39;s-Gravenhage j... |
€ 32.70
€ 6,00
[MULLER, FREDERIK] | Manuscrits généalogiques et historiques. Amsterdam 1909. 238 p., + index op familienamen | Veilingcatalogus van autographes, dessins, estampes, livres (topographie, histoire voyages, gazettes... |
€ 81.75
€ 6,00
[Kempis, Th. a. / van Asche], | Veilingcatalogus van 485 edities van l'imitation de Jesus-Christ, uit bibliotheek Aug. van Assche te Gent, Gent 1927, 12 pag. | Veilingcatalogus van 485 edities van l#39;imitation de Jesus-Christ, uit bibliotheek Aug. van Assche... |
€ 65.40
€ 6,00
Kemink, | Veilingcatalogus boeken nagelaten door de (.....) hoogleeraren J.F. van Beeck Calkoen, G. Wenckebach en Dr. B.H.C. de Bondt, Utrecht 1847, 64 pag. | Veilingcatalogus boeken nagelaten door de (.....) hoogleeraren J.F. van Beeck Calkoen, G. Wenckebach... |
€ 65.40
€ 6,00
Huffel, A.J. van, | Veilingcatalogus bibliotheek Mr. Dr. J.P. Fockema Andreae, Utrecht 1950, 68 pag. | Veilingcatalogus bibliotheek Mr. Dr. J.P. Fockema Andreae, Utrecht 1950, 68 pag. |
€ 30.52
€ 6,00
Hertzberger, M., | Veilingcatalogus bibliotheek Dr. Leonard Willems te Gent, Amsterdam 1939, 52 pag., met portret van Willems op omslag. | Veilingcatalogus bibliotheek Dr. Leonard Willems te Gent, Amsterdam 1939, 52 pag., met portret van W... |
€ 26.16
€ 6,00
Gilhofer Ranschburg, | Veilingcatalogus. Katalog der bibliothek Z.V. Lachnit, Wenen 1908, 117 pag. + 21 ill. | Veilingcatalogus. Katalog der bibliothek Z.V. Lachnit, Wenen 1908, 117 pag. 21 ill. |
€ 65.40
€ 6,00
Glerum Auctioneers | Poppen en Speelgoed, Veiling nr. 218, maandag 17 en dinsdag 18 december 2001 (meer info) | Amsterdam, Glerum Auctioneers 2001 | veilingcatalogus, met schattingsprijzen in guldens én in euro's; rijk geïllustreerd; in goede staa... | € 10.00 |
Antiquariaat Leegijs |
Vries, R.W.P.,de, | Veilingcatalogus bibliotheek L.A. Weinrich en Dr. G.A. van Wayenburg, Amsterdam 1926, 42 pag. | Veilingcatalogus bibliotheek L.A. Weinrich en Dr. G.A. van Wayenburg, Amsterdam 1926, 42 pag. |
€ 38.15
€ 6,00
Doorn, C. van, | Veilingcatalogus bibliotheek Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters te Delft + schilderijen etc. van A.J.J. Baronesse van Ittersum, 's-Gravenhage 1886, 84 pag. | Veilingcatalogus bibliotheek Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters te Delft schilderijen etc. van A.... |
€ 65.40
€ 6,00
Bom, H.G., | Veilingcatalogus boeken en schilderijen van de kunstschilders E.J.B., J.B. en Arm. Wittkamp te 's-Gravenhage en Amerika, Amsterdam 1925, 43 pag. | Veilingcatalogus boeken en schilderijen van de kunstschilders E.J.B., J.B. en Arm. Wittkamp te #39;... |
€ 38.15
€ 6,00
Christie's | The property of a European Collector; important antique watches, automata, gold boxes and the Habsburg bracelet | Christie's 1995 | Veilingcatalogus, 14 november 1995, hardcover zwart linnen met goud opdruk en stofomslag. 130 kavels... | € 35.00 |
bookshopboys |
Koninklijke Kunstzaal Kleykamp | Veiling van een belangrijke verzameling moderne schilderijen, waaronder een groote collectie werken door Jan Toorop. Dinsdag 22 maart 1927. | Koninklijke Kunstzaal Kleykamp | Veilingcatalogus met papieren omslag, 28 pp, met 6 tipped in illustraties van werken van Toorop..Het... | € 60.00 |
Berger De Vries |
VIGNIER, Charles M. M. Densmore. | Catologue de la Bibliotheque de livres japonais illustres, appartenant a M. Emile Javal. Premiere partie. | Paris, 1927. Broche. 45 p. + XII Planches, 33 x 25 cm. | Veilingcatalogus, 16 november 1927, hotel Drouot, Paris. | € 15.00 |
Boek en Glas |
Kuyper, Bubb | The Library of Gerrit Komrij. Part 1, Highlights and a first selection | Haarlem, Bubb Kuyper, 2012 | Veilingcatalogus met 1638 catalgusnummers en 72 afbeeldingen |
€ 11.00
€ 5,75
Antiquariaat Fasol |
Maritime Auction Phillips | Veilingcatalogus 26 Januari 2000, 11 am and 2 pm | € 2.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Algemene kunst- en antiekveiling 18, 19 en 20 maart 1998 | Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage | Veilingcatalogus |
€ 7.50
€ 4,50
Thomson |
Algemene kunst- en antiekveiling 16, 17 en 18 december 1998 | Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage | Veilingcatalogus |
€ 7.50
€ 4,50
Thomson |
Voorjaarsveiling 1999 | Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage | Veilingcatalogus |
€ 7.50
€ 3,85
Thomson |
Silver, Jewellery, Watches, Interiors, Decorative Art, Asian Art and Ceramics 23, 24 and 25 June 2021 | Venduehuis The Hague | Veilingcatalogus |
€ 15.00
€ 6,95
Thomson |
19th Century European and Indonesian Paintings - Sotheby's | Sotheby's - 1995 | Veilingcatalogus - Prima staat - Groot formaat - Uitgebreid en rijk geïllustreerd - 140 pag. | € 20.00 |
Nomen est omen |
Weigelt, Jörg | Plakate Jörg Weigelt Auktionen 42 (meer info) | Jörg Weigelt Auktionen, Hannover. 1998 | Veilingcatalogus. Softcover, 166 pagina's. 370 items met kleurenreproducties. In zeer goede staat. |
€ 12.00
€ 3,85
Fijngras |
Weigelt, Jörn | PosterConnection, Inc., Auction 5 (meer info) | PosterConnection, San Mateo (California). 1998 | Veilingcatalogus. Softcover. 112 pagina's. 324 items met kleurenreproducties. In zeer goede staat. |
€ 15.00
€ 3,85
Fijngras |