799 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
Gerard Reve. De complete af... Kuyper Bubb Gerard Reve. De complete afzonderlijke geoubliceerde werken in (...) Haarlem Bubb Kuyper 1997 1ste druk 40 p. zw/w facsimile's, foto's, quarto geniet Enige vochtschade. Veilingcatalogus met naast de handlsed... € 3.50 des Indes
Het manuscript van De Avonden Reve Gerard (inl.) Het manuscript van De Avonden Haarlem Bubb Kuyper 1996 1ste druk 32 p. zw/w en kleurenfacsimile', foto'ss, quarto geniet Zeer goed. Gebruikte literatuur. Portretje op vo... € 7.50 des Indes
Of royal and noble descent Sotheby's Of royal and noble descent (meer info) Sotheby's Zwaar paberback gids veiling 'of royal and noble descent', Amsterdam 18, 19, 20 february 2003 Amster... € 17.50
€ 4,50
Lanceval
Nuttige vertellingen en wel... [Anoniem] Nuttige vertellingen en welgemeende raadgevingen: een prentenboekje voor weldenkende kinderen. met 6. plaatjes. (meer info) J. Bouwman, Arnhem z.j. (ca.1850), 51 (1)p., geïllustreerd met 6 paginagrote handgekleurde litho's, Donkerblauw glanze... € 140.00 Dik Ramkema
Historische Plakate 1880-19... Brandis, Markus (Vorwort) Historische Plakate 1880-1980. Bassenge Auktion 97 (meer info) Berlin-Grunewald, Galerie Bassenge 2011 zeer rijk geïllustreerde veilingcatalogus, in goede staat € 10.00 Antiquariaat Leegijs
Rare Books  Manuscripts Auc... Maddalena, Joseph M. (CEO) Malinowski, Marsha E. (Editor) Rare Books Manuscripts Auction 55 (meer info) Calabasas, Profiles in History 2013 zeer rijk geïllustreerde, glossy uitgevoerde veilingcatalogus; in goede staat € 15.00 Antiquariaat Leegijs
Historical Document Auction 63 Maddalena, Joseph M. (CEO) Malinowski, Marsha E. (Editor) Historical Document Auction 63 (meer info) Calabasas, Profiles in History 2014 zeer rijk geïllustreerde, glossy uitgevoerde veilingcatalogus; in goede staat € 22.00 Antiquariaat Leegijs
Editions Picasso (Keramiek) Picasso/Christie's Editions Picasso (Keramiek) Christie's, London, October 1990. Zeer rijk geïllustreerde veilingcatalogus van keramiek van Picasso. € 15.00 Pieter Kersten
Veilingcatalogus Old Master... Christie's Amsterdam Veilingcatalogus Old Master Pictures - Veiling 10 november 1997 Christies Amsterdam - november 1997 Zachte kaft - ZEER GOEDE STAAT - 141 pag. - 550 gr. - brievenbuspost - onbeschreven - onbeschadigd. € 15.00 - Boekweelde -
Veilingcatalogus 19e eeuwse... Auctioneers Glerum Amsterdam Veilingcatalogus 19e eeuwse schilderijen - Veiling 240, 12 april 2003 Auctioneers Glerum Amsterdam - april 2003 Zachte kaft - ZEER GOEDE STAAT - 187 pag. - 445 gr. - brievenbuspost - onbeschreven - onbeschadigd. € 15.00 - Boekweelde -
Faïence de Delft, décor blu... AUCTION CATALOGUE. VERVEER, E.[= Elchanon Leonardus?] Faïence de Delft, décor blue, polychrome et doré. Collection E. Verveer de Paris. Amsterdam, F. Muller Cie, 1924. in-4. [iv],14 pp. With 10 plates. Sewn. wrappers very foxed, and with coloured pencil underlining) ¶ Numbers 400 till 540. € 35.00 Brinkman
Catalogue d'anciens livres ... ELZEVIER - MOTTELEY. Catalogue d'anciens livres et manuscrits de la bibliothèque de M*** (= Charles Motteley), composé en partie d'ouvrages rares et singuliers, suivie d'une collection très considérable d'Elzevirs et d'éditions hollandaises et belges de format pe... Paris, Silvestre Regnard, 1844. in-8. [2],6,104,68,15 pp. Original printed wrappers. wrappers damaged and restored) - with the results marked in a fine hand. ¶ The section of Elzevir e... € 250.00 Brinkman
Catalogue des tableaux et a... AUCTION CATALOGUE. WURFBAIN, J. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes, formant la collection de feu M. J. Wurfbain et d'autres provenances. Amsterdam, C.F. Roos Cie, 1916. in-4. [29] pp. With frontisp. and 5 plates. Wrappers. wrappers a bit unfresh; sl.used copy) ¶ No. 1-30 coll. Wurfbain (3x W.Maris, 1x Mauve; 31-55: mixed... € 30.00 Brinkman
Bibliotheek van wijlen Fran... (Bibliotheek) Bibliotheek van wijlen Frank van der Goes. Benevens enkele bijvoegingen. Verkooping. (meer info) Amsterdam. Boekhandel en Antiquariaat P.A, Hemeryck (A.T. Kleerekoper). 1940. Wr., 36 p. 23,8 x 14,9 cm. Omslagje gevlekt en verkleurd, nietjes geroest. Good. € 12.50 De Citadel
Catalogue d'une vente de ta... AUCTION CATALOGUE. Catalogue d'une vente de tableaux anciens, contenant de belles oeuvres de Brouwer, Cuyp, van Goyen, Dirk Hals, van Musscher, Rubens, Steen, Teniers, ainsi qu'une série interéssante de vues anciennes d'Amsterdam. Amsterdam, Muller, 1909. in-4. [ii],32 pp. Avec 9 planches. Broché. Vente: le 30 novembre 1909) € 20.00 Brinkman
Gerard Reve. De complete af... Reve, Gerard: Bubb Kuyper Gerard Reve. De complete afzonderlijk gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie Joop Schafthuizen Haarlem: Bubb Kuyper, 1997 Veilingcatalogus, 245 kavels. 40 p., z/w foto`s. Kwarto, geniet. € 4.00 Batavia
India in Books, Photographs... BONHAM catalogus India in Books, Photographs, Maps and Manuscripts Londen 2006 Veilingcatalogus 13 october 2006. Softcover 26,5 x 21 cm. 156 pag. met veel foto's en afbeeldingen. € 9.50 asia(photo)bookstore
Livres et tableaux Russes 1... Binoche et Godeau Livres et tableaux Russes 1910-1930 Binoche et Godeau, Paris 1986 Veilingcatalogus. Vente € 32.00 Rapenburgboek
Decorative  contemporary wo... Sotheby. Decorative contemporary works of art.20th Century. New York june 6, 2003 Sotheby Veilingcatalogus. 1ste druk. 276 pagina's.Text in english.Conditie; zeer goed. € 15.00 Archipelboek
Decorative arts  Design 20t... Sotheby Decorative arts Design 20th Century. Amsterdam 18 november 2002 Sotheby Veilingcatalogus, 1ste druk ,.Ingebonden. 110 pagina's in kleur.Text in engels.Conditie; zeer goed. € 10.00 Archipelboek
Decorative arts  design 20t... Sotheby Decorative arts design 20th century. Amsterdam 3 juni 2003 ,Sotheby Veilingcatalogus. 1ste druk. Ingebonden.124 pagiina's kleur .Text in engels.Conditie;zeer goede . € 10.00 Archipelboek
Oude Brieven en afstempelin... Van Dieten Oude Brieven en afstempelingen 1579-1892 Van Dieten Veilingcatalogus (incl (deels) opbrengsten). Kleur. Vele ill. 120 pp. Febr. 1981. € 10.00 Boekshop
Gerard Reve - De complete a... Bubb Kuyper Gerard Reve - De complete afzonderlijk gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie van Joop Schafthuizen Bubb Kuyper Veilingcatalogus 1997 € 5.00
€ 3,95
Oude Liefdes
L’art et l’automobile Art et Locomotion, Paris, dhr. Loudmer en Poulain L’art et l’automobile (meer info) Veilinghuis Parijs, Art et Locomotion, Loudmer et Poulain Veilingcatalogus van 21 juni 1981 met afbeeldingen, zwart/wit en kleur , van affiches, gouaches en a... € 15.00 Marietjesboekenplank
NAGEL Auktionen 404S. Spezi... Red. NAGEL Auktionen 404S. Spezial-Auktion Kunsthandwerk und Jugendstil Stuttgart, Nagel Auktionen, softcover, 142 S. Veilingcatalogus m. Duitse tekst, in goede staat € 11.88
€ 4,40
Boek2.nl button
Veilingcatalogus antiquitei... [ Vranken-Crox ], Veilingcatalogus antiquiteiten, aardewerk etc. collectie wed. Vranken-Crox, Helmond 1898, 15 pag. Veilingcatalogus antiquiteiten, aardewerk etc. collectie wed. Vranken-Crox, Helmond 1898, 15 pag. € 32.70
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus antiquitei... Stockum, van, Veilingcatalogus antiquiteiten Prof. Dr. C.H. Stratz en Dr. Edw. B. Koster, 's-Gravenhage 1938, 20 pag. Veilingcatalogus antiquiteiten Prof. Dr. C.H. Stratz en Dr. Edw. B. Koster, #39;s-Gravenhage 1938, 2... € 32.70
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus boeken [af... Stockum, van, Veilingcatalogus boeken [afkomstig van Jhr. J.L.W.C. von Weiler, overleden 1943], 's-Gravenhage juli 1944. Veilingcatalogus boeken [afkomstig van Jhr. J.L.W.C. von Weiler, overleden 1943], #39;s-Gravenhage j... € 32.70
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Manuscrits généalogiques et... [MULLER, FREDERIK] Manuscrits généalogiques et historiques. Amsterdam 1909. 238 p., + index op familienamen Veilingcatalogus van autographes, dessins, estampes, livres (topographie, histoire voyages, gazettes... € 81.75
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus van 485 ed... [Kempis, Th. a. / van Asche], Veilingcatalogus van 485 edities van l'imitation de Jesus-Christ, uit bibliotheek Aug. van Assche te Gent, Gent 1927, 12 pag. Veilingcatalogus van 485 edities van l#39;imitation de Jesus-Christ, uit bibliotheek Aug. van Assche... € 65.40
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus boeken nag... Kemink, Veilingcatalogus boeken nagelaten door de (.....) hoogleeraren J.F. van Beeck Calkoen, G. Wenckebach en Dr. B.H.C. de Bondt, Utrecht 1847, 64 pag. Veilingcatalogus boeken nagelaten door de (.....) hoogleeraren J.F. van Beeck Calkoen, G. Wenckebach... € 65.40
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus bibliothee... Huffel, A.J. van, Veilingcatalogus bibliotheek Mr. Dr. J.P. Fockema Andreae, Utrecht 1950, 68 pag. Veilingcatalogus bibliotheek Mr. Dr. J.P. Fockema Andreae, Utrecht 1950, 68 pag. € 30.52
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus bibliothee... Hertzberger, M., Veilingcatalogus bibliotheek Dr. Leonard Willems te Gent, Amsterdam 1939, 52 pag., met portret van Willems op omslag. Veilingcatalogus bibliotheek Dr. Leonard Willems te Gent, Amsterdam 1939, 52 pag., met portret van W... € 26.16
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus. Katalog d... Gilhofer Ranschburg, Veilingcatalogus. Katalog der bibliothek Z.V. Lachnit, Wenen 1908, 117 pag. + 21 ill. Veilingcatalogus. Katalog der bibliothek Z.V. Lachnit, Wenen 1908, 117 pag. 21 ill. € 65.40
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Poppen en Speelgoed, Veilin... Glerum Auctioneers Poppen en Speelgoed, Veiling nr. 218, maandag 17 en dinsdag 18 december 2001 (meer info) Amsterdam, Glerum Auctioneers 2001 veilingcatalogus, met schattingsprijzen in guldens én in euro's; rijk geïllustreerd; in goede staa... € 10.00 Antiquariaat Leegijs
Veilingcatalogus bibliothee... Vries, R.W.P.,de, Veilingcatalogus bibliotheek L.A. Weinrich en Dr. G.A. van Wayenburg, Amsterdam 1926, 42 pag. Veilingcatalogus bibliotheek L.A. Weinrich en Dr. G.A. van Wayenburg, Amsterdam 1926, 42 pag. € 38.15
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus bibliothee... Doorn, C. van, Veilingcatalogus bibliotheek Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters te Delft + schilderijen etc. van A.J.J. Baronesse van Ittersum, 's-Gravenhage 1886, 84 pag. Veilingcatalogus bibliotheek Jhr. Mr. A. van der Goes van Naters te Delft schilderijen etc. van A.... € 65.40
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Veilingcatalogus boeken en ... Bom, H.G., Veilingcatalogus boeken en schilderijen van de kunstschilders E.J.B., J.B. en Arm. Wittkamp te 's-Gravenhage en Amerika, Amsterdam 1925, 43 pag. Veilingcatalogus boeken en schilderijen van de kunstschilders E.J.B., J.B. en Arm. Wittkamp te #39;... € 38.15
€ 6,00
Button Arine van der Steur
The property of a European ... Christie's The property of a European Collector; important antique watches, automata, gold boxes and the Habsburg bracelet Christie's 1995 Veilingcatalogus, 14 november 1995, hardcover zwart linnen met goud opdruk en stofomslag. 130 kavels... € 35.00 bookshopboys
Veiling van een belangrijke... Koninklijke Kunstzaal Kleykamp Veiling van een belangrijke verzameling moderne schilderijen, waaronder een groote collectie werken door Jan Toorop. Dinsdag 22 maart 1927. Koninklijke Kunstzaal Kleykamp Veilingcatalogus met papieren omslag, 28 pp, met 6 tipped in illustraties van werken van Toorop..Het... € 60.00 Berger De Vries
Catologue de la Bibliothequ... VIGNIER, Charles M. M. Densmore. Catologue de la Bibliotheque de livres japonais illustres, appartenant a M. Emile Javal. Premiere partie. Paris, 1927. Broche. 45 p. + XII Planches, 33 x 25 cm. Veilingcatalogus, 16 november 1927, hotel Drouot, Paris. € 15.00 Boek en Glas
The Library of Gerrit Komri... Kuyper, Bubb The Library of Gerrit Komrij. Part 1, Highlights and a first selection Haarlem, Bubb Kuyper, 2012 Veilingcatalogus met 1638 catalgusnummers en 72 afbeeldingen € 11.00
€ 5,75
Antiquariaat Fasol
 - Maritime Auction Phillips Maritime Auction Phillips Veilingcatalogus 26 Januari 2000, 11 am and 2 pm € 2.00 Scheepvaartboekhandel
Algemene kunst- en antiekve... Algemene kunst- en antiekveiling 18, 19 en 20 maart 1998 Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage Veilingcatalogus € 7.50
€ 4,50
Thomson
Algemene kunst- en antiekve... Algemene kunst- en antiekveiling 16, 17 en 18 december 1998 Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage Veilingcatalogus € 7.50
€ 4,50
Thomson
 - Voorjaarsveiling 1999 Voorjaarsveiling 1999 Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage Veilingcatalogus € 7.50
€ 3,85
Thomson
Silver, Jewellery, Watches,... Silver, Jewellery, Watches, Interiors, Decorative Art, Asian Art and Ceramics 23, 24 and 25 June 2021 Venduehuis The Hague Veilingcatalogus € 15.00
€ 6,95
Thomson
19th Century European and I... 19th Century European and Indonesian Paintings - Sotheby's Sotheby's - 1995 Veilingcatalogus - Prima staat - Groot formaat - Uitgebreid en rijk geïllustreerd - 140 pag. € 20.00 Nomen est omen
Plakate Jörg Weigelt Auktio... Weigelt, Jörg Plakate Jörg Weigelt Auktionen 42 (meer info) Jörg Weigelt Auktionen, Hannover. 1998 Veilingcatalogus. Softcover, 166 pagina's. 370 items met kleurenreproducties. In zeer goede staat. € 12.00
€ 3,85
Fijngras
PosterConnection, Inc., Auc... Weigelt, Jörn PosterConnection, Inc., Auction 5 (meer info) PosterConnection, San Mateo (California). 1998 Veilingcatalogus. Softcover. 112 pagina's. 324 items met kleurenreproducties. In zeer goede staat. € 15.00
€ 3,85
Fijngras

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.