Veilingcatalogus
Zoekopdracht
797 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Uitgebreid zoeken
Afbeelding | Schrijver | Titel | Uitgever | Bijzonderheid | Prijs | Boekwinkel |
---|---|---|---|---|---|---|
(1) Roman Norbert Ketterer | (1) Stuttgarter Kunstkabinet - Moderne Kunst - 33 auktion (meer info) | (1) Stuttgarter Kunstkabinett & Roman Norbert Ketterer & Stuttgart Prinbau | (1) 164 pp (Text) + 76 pp (z/w)afb - pb - igs | € 12.00 |
Oom Willem |
|
(2) Lempertz Auktion (Katalog 611) | (2) Kunst des XX Jahrhunderts 1985 (meer info) | (2) Kunsthaus Lempertz Köln | (2) 203 pp (Text) + 163 pp (z/w)afb - pb - igs | € 12.00 |
Oom Willem |
|
(3) Kunsthallen Kobenhavn | (3) Nutidskunst - auktion - 402 (meer info) | (3) Kunsthallen Kopenhagen mei 1991 | (3) 59 pp - (kl)afb - pb - 22 nx 19 x 1 - new | € 12.00 |
Oom Willem |
|
Dongen, A van & Veini, E (4) + (5) Boscher, M & Gossart, A (étude) veilingcatalogus + (6) Wyss, Robert L. | (4) Objets mobiles - visies op Marokkans gebruiksaardewerk + (5) Foënes du littoral français (info) + (6) Berner Bauernkeramik (meer info) | (4) Museum Boymans Van nBeuningen + (5) Hotel Drouot Rive Gauche, Paris - le 12 novembre 1979 + (6) Paul Haupt, Bern - 1966, | (4) 72 pp - softc/flappen + (5)175 afb (kl&z/w) - 23.5 x 18 x 0.6 - softc + (6) mit 16 Farbtafeln u... | € 30.00 |
Oom Willem |
|
Catalogue de la bibliothèque de feu Mr. E. Daguin. Quatrième partie. Livres anciens. (meer info) | A. Durel, Paris. | 1905. Gebonden. 102 pagina's. Mooi exemplaar. | € 19.50 |
Pharos |
||
(Toorop, Jan) | Oeuvres par Jan Toorop - I. Son atelier, II. Diverses provenances - Vente publique a Amsterdam Le 15 mai 1928 (meer info) | A. Mak, Amsterdam | 1928, groot formaat veilingcatalogus, illustraties, lichte gebruikssporen | € 15.00 |
titaantje |
|
Catalogue 101 Book Art and Literature (meer info) | AABP Auctions Arti et Amicitiae | 2009, paperback oblong, ca 140 pp, goed |
€ 5.00
€ 4,25
|
Teveelboeken |
||
AAG; The Peter Stuyvesant Collection, the ultimate sale; nummer 419 | AAG Veilingcatalogus; The Peter Stuyvesant Collection; Nr. 419; 2 juli 2012 (meer info) | AAG; Arts Antiques Group |
€ 22.50
€ 4,85
|
Molinero |
||
CATALOGUS.- | (1911) A Catalogue of Rare Dutch Pamphlets relating to New-Netherland and to the Dutch West- and East-India Companies and to its possessions in Brazil / Angola / etc/. | A'dam, 1970 | (herdruk van Veilingcatalogus Van Stockum 1911). 241 items. | € 5.00 |
|
|
AUCTION CATALOGUE - Ader Picard Tajan | Collection de M. et Mme Roberto Polo, Paris 30 Mai 1988. Vingt-Six Chefs D'Oeuvre de la Peinture Francaise du XVIIIe Siecle Veilingcatalogus. | Ader Tajan, Paris, 1988. 132pp. | Hardcover, gebonden boek, met stofomslag, tekst in Frans, Engels en Chinees, rijk geïllustreerd in ... | € 8.00 |
Hortus Conclusus |
|
Büch, Boudewijn | De verzamelaar verzameld (meer info) | Aenigma | 2003 |
€ 10.00
€ 4,85
|
De Terechte Kronkel |
|
Büch, Boudewijn | De verzamelaar verzameld (meer info) | Aenigma | 2003 |
€ 10.00
€ 4,85
|
De Terechte Kronkel |
|
Uit de collectie van Angèle Barones Manteau | AioloZ | 2001, Paperback, Goed, Veilingcatalogus, 473 items. | € 33.49 |
|
||
Vestdijk, Simon | Simon Vestdijk. De collectie van Fred Portegies Zwart. ( Veilingcatalogus ) | AioloZ, 2005 | Gelijmd, 23 x 15 cm. 96 blz. |
€ 4.95
€ 4,50
|
De Lessenaar |
|
Winden, Monique / Winden, Piet van (red.) | Uit de collectie van Angele Manteau. Veilingcatalogus | Aioloz, Leiden | 2001, 1e druk, geniet, geïll., losse prijslijst, goed exemplaar | € 24.70 |
Mooi Exemplaar! |
|
VERSTEEGH,DIRK. (Auction cat.). | Catalogue du Cabinet de Tableaux, dessins, estampes et recueuls de gravures, delaissé par Dirk Versteegh. Sold by J.de Vries a.o. 1823. | Amst., 1823 | 181 pp. Bound up with: Catalogue de la bibliothèque de Dirk Versteegh. 48 pp. Bound up with: Catal... | € 565.00 |
Antiquariaat Kok |
|
A collection of Comic Books. Sotheby's 1987. | Amsterdam | Sotheby., 1987. 27 x 21 cms, 85 pp., vele afbeeldingen. meest nederlandstalige strips. veilingcatal... | € 10.00 |
De Rijzende Zon |
||
Harts Nijstad Rachel Russell | The Guépin Collection of 17th and 18th Century Dutch Glass (meer info) | Amsterdam - Christie's - July 1989 - 1e druk - 116, [8] pp - Linnen band met stofomslag - 21 x 26 cm. | Goed - COMPLEET met de prijslijst. Zie foto's. | € 15.00 |
|
|
AUCTION CATALOGUE W.J.R. DREESMANN, W.J.R. . | Deuxième catalogue de la collection de feu W.J.R. Dreesmann. Tableaux, dessins, miniaturesm, bréviare, argenteries, meubles [etc., etc.]. | Amsterdam , Fr. Müller | dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],24 pp. Met 8 platen. Ingenaaid. "La vente aura lieu à Amste... | € 40.00 |
Brinkman |
|
Catalogus | Catalogus van antiquiteiten, oude schilderijen, paarlsnoer en zilverwerk etc. | Amsterdam : Mak, 1919. - 108 p. tekst + 16 p. ill. | Softcover, 26x20 cm. Veilingcatalogus met decoratief, beschaidgd omslag van Chris van Geel. Bovenkan... | € 15.00 |
2 uiltjes |
|
Miety Heiden | Sotheby's Prints and Photographs - Wednesday 3 December 2003 (meer info) | Amsterdam - Sotheby's - 2003 - 1e druk - 96pp - Papieren omslag - 21 x 27 cm. | Goed | € 10.00 |
|
|
Sotheby | Decorative arts Design 20th Century. | Amsterdam 18 november 2002 Sotheby | Veilingcatalogus, 1ste druk ,.Ingebonden. 110 pagina's in kleur.Text in engels.Conditie; zeer goed. | € 10.00 |
Archipelboek |
|
AUCTION CATALOGUE: SANDENBERGH MATTHIESSEN. | Catalogus der uitmuntende meestal rijkgebondene collectie van prentwerken nagelaten door c. Sandenbergh Matthiessen te Haarlem. Welke verkocht zal worden door .. Frederik Muller te Amsterdam, Maandag 10 November enz. | Amsterdam 1856. [iv],76 pp. Ing. | rug ontbreekt, omslag smoezelig) | € 25.00 |
Brinkman |
|
Sotheby | Decorative arts design 20th century. | Amsterdam 3 juni 2003 ,Sotheby | Veilingcatalogus. 1ste druk. Ingebonden.124 pagiina's kleur .Text in engels.Conditie;zeer goede . | € 10.00 |
Archipelboek |
|
VEILINGCATALOGUS. LIQUIDATIEVEILING ROOS. | Catalogus van belangrijke verzamelingen oude en moderne schilderijen, antiquiteiten en meubelen, omvattende hoofdzakelijk de stock der Fa. C.F. Roos en Co. Verder wegens vertrek naar het buitenland de magazijnvoorraad van dhr. J. Soesman, en e... | Amsterdam, A. Mak, 1919. Gr. 8vo. [viii],72 pp. | =523 nrs). Met 8 platen. Ingenaaid. geveild werd oa: zilverwerk, gekleurd Delfts, blauw porcelein, m... | € 25.00 |
Brinkman |
|
[CATALOGUS] CALJE-VAN GULIK, Mevrouw. | Kinderboeken uit de collectie van mevrouw Calje-van Gulik. Veilingcatalogus A.L. van Gendt Co. Veiling op 23 april 1979. | Amsterdam, A.L. van Gendt Co., 1979. Oorspr. omslag. 73 p. Ills | - | € 8.00 |
Boek en Glas |
|
AAG | 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters | Amsterdam Auctioneers Glerum | 14 december 2009, 59 pp, bij veel lotnummers staan de prijzen bijgeschreven, goede staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters | Amsterdam Auctioneers Glerum | 14 april 2011, 67pp, bij veel lotnummers staan de prijzen bijgeschreven, goede staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | 19e eeuwse schilderijen | Amsterdam Auctioneers Glerum | 8 nov 2010, 129 pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters | Amsterdam Auctioneers Glerum | 17 mei 2010, 143pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | Old Masters to Modernists [Israels, Indie] | Amsterdam Auctioneers Glerum | 18 juni 2018, 169 pp, zo goed als nieuw | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | Het europese interieur, | Amsterdam Auctioneers Glerum | No 473, 11 april 2016, 101pp, softcover, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters | Amsterdam Auctioneers Glerum | 26 juni 2017, 125pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
AAG | Diamonds are forever, Zilver, Juwelen Horloges | Amsterdam Auctioneers Glerum | 29 mei 2017, 122pp, nieuwstaat | € 12.50 |
Stadion Books |
|
(Bibliotheek) | Bibliotheek van wijlen Frank van der Goes. Benevens enkele bijvoegingen. Verkooping. (meer info) | Amsterdam. Boekhandel en Antiquariaat P.A, Hemeryck (A.T. Kleerekoper). 1940. | Wr., 36 p. 23,8 x 14,9 cm. Omslagje gevlekt en verkleurd, nietjes geroest. Good. | € 12.50 |
De Citadel |
|
AUCTION CATALOGUE: ANKERSMIT. | Catalogue des collections de Tableaux modernes, dessins, publications illustrées et autres, bocaux, verres, meubles et antiquités, de Monsieur Jacob Ankersmit [..]. Le Mardi 24 Janvier 1905. | Amsterdam, C.F. Roos, 1905. Folio. 95 pp. With 27 plates | reproductions of paintings by J. Israels; J. en W. Maris; H.W. Mesdag and others). Sewn. (wrappers s... | € 50.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE. JANSON van FEGGEN PITCAIRN KNOWLES. | Tableaux modernes. Dessins, anciens et moderens. Succession feu M. P. Janson van Feggen. Collection W. Pitcairn Knowles (suite) etc. | Amsterdam, C.F. Roos, 1899. in-4. 71 pp. | MANQUE: pp.23-26). Avec 4 planches (Albert Neuhuys, Fred.J. du Chattel, Jozef Israels, C. van Leempu... | € 20.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE: LANGERHUIZEN. | Collection Jan Langerhuizen. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes ... 5 octobre 1915. | Amsterdam, C.F.de Roos Cie, 1915. L-4to. 40 pp. 8 plates. | 91 lots, 3x Allebé, 2x Bosboom, 3x Greive Jr., Guillemin, H.W.Mesdag, Neuhuys, 3x Ronner, Schelfhou... | € 30.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE. WURFBAIN, J. | Catalogue des tableaux et aquarelles modernes, formant la collection de feu M. J. Wurfbain et d'autres provenances. | Amsterdam, C.F. Roos Cie, 1916. in-4. [29] pp. With frontisp. and 5 plates. Wrappers. | wrappers a bit unfresh; sl.used copy) ¶ No. 1-30 coll. Wurfbain (3x W.Maris, 1x Mauve; 31-55: mixed... | € 30.00 |
Brinkman |
|
European furniture, carpets, clocks, sculpture and works of art (meer info) | Amsterdam: Christie's | 2006, 190 p, paperback | € 8.00 |
Boekwinkel Krommenie |
||
AUCTION CATALOGUE: HOYTEMA, Theo van. | Het nagelaten werk van Theo van Hoytema. Catalogus der schilderijen, aquarellen, lithographiën, enz. | Amsterdam, F. Muller Cie, 1917. Gr. 8vo. 37 pp. With 3 plates | 6 ills.). Sewn. (wrappers sl. used and spotted) ¶ Auction date: 14 November, Doelenstraat 16-18 Ams... | € 65.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE. VERVEER, E.[= Elchanon Leonardus?] | Faïence de Delft, décor blue, polychrome et doré. Collection E. Verveer de Paris. | Amsterdam, F. Muller Cie, 1924. in-4. [iv],14 pp. With 10 plates. Sewn. | wrappers very foxed, and with coloured pencil underlining) ¶ Numbers 400 till 540. | € 35.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE. DREESMANN, W.J.R. le BARON de WIJKERSLOOTH de WEERDESTEYN. | Catalogue des tableaux, anciens et modernes, antiquités, aquarelles, estampes, gravures, meubles, horloge-gaine [etc., etc.] de diverses provenances, e.a. de feu W.J.R. Dreesmann, et de la collection du K.L.C.M.I. Baron de Wijkerslooth de Weer... | Amsterdam, Fr. Müller | dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],52 pp. Met 20 platen. Ingenaaid. (omslag iets gebruikt en ges... | € 40.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE: van ALEN a KETTERING. | Catalogue de tableaux anciens dépendant de la collection de M.-J.J. van Alen a Kettering, Angleterre, de succession du graveur anglais Sir F. Seymour Haden [..] de l'atelier du peintre A. Verhoesen a Utrecht et de quelques autres provenances. | Amsterdam, Frederik Muller, 1910. 4to. 67pp. With 28 ills. Sewn. | spine faded and sl.worn, light water staining along the lower edge of the wrappers (interior clean),... | € 60.00 |
Brinkman |
|
Wurfbain | Oud-Amsterdam. Calatogus verzamelingen Wurfbain, Slagregen, Kroese (meer info) | Amsterdam, Frederil Muller, 1912 | ills., 164 p., geb., groot formaat | € 25.00 |
papier |
|
AUCTION CATALOGUE: KUHN. | Tableaux anciens, collection Mme. Vve. [Otto?] Kuhn à Brünn. | Amsterdam, Frederik Muller, 1929. Folio. [iv],18 pp. Avec 19 planches. Broché. | lég. usé) ¶ Planches av. tableaux de Judith Leyster, Pieter Brueghel, Jan Weenix, Nic Maes, Van O... | € 20.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE: BLUDOFF COLLECTION. | Tableaux anciencs, collections des comtes A[ndré] et V[adim] Bloudoff de Saint-Pétersbourg. | Amsterdam, Fred. Muller, 1924. Folio. 14 pp. avec 4 planches. Broché. | lég usé) ¶ Ferd.Bol, Jan van Goyen, Marten van Heemskerck, Ruysdael, Terborgh, etc. (149 numéros... | € 20.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE: VAN EYNDHOVEN WERNECK. | Catalogue des deux cabinets importants de feu M. - A.J.van Eyndhoven à Zutphen, et de M.J.Werneck de Frankfort sur le Main. (23-25 Juin 1885). | Amsterdam, Frederik Muller, 1885. 61 pp. Wrappers. | front cover missing) ¶ 557 lots; drawings by a.o. Hans Bol, Jacob Cats (11x), Jacques de Gheyn (7x)... | € 36.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE: VAN ALPHEN-HOVY. | Catalogue de tableaux modernes. Collection de Mme la douarière L.van Alphen-Hovy. + Vente d'une oeuvre de Jan Steen de la collection de Mme L.van Alphen-Hovy. | Amsterdam, Frederik Muller, 2 juli 1918. 2 vols. 4to. 10 pp+ 9 plates 4 pp. 1 plate. Wrappers. ¶ Works by Daubigny, Fantin-Latour | 2), J.Israëls (2), Mauve, J.Voerman (3). The painting by Jan Steen is "The satyr and the peasant fa... | € 30.00 |
Brinkman |
|
AUCTION CATALOGUE: KESSLER-HÜLSMANN. | Verzameling K....-H...; 's-Gravenhage. Oude schilderijen. Publieke veiling 26 nov.1940. | Amsterdam, Frederik Muller, 1940. Gr-4to. 10 pp. 27 plates. Wrappers. | 74 old master paintings, incl.Jean Clouet, A.Cuyp, Michele Giambono, Nic.Maes, Aert van der Neer, Os... | € 30.00 |
Brinkman |
Niet gevonden wat u zocht?
Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!
Of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: "Zoek!"