797 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
(1) Stuttgarter Kunstkabine... (1) Roman Norbert Ketterer (1) Stuttgarter Kunstkabinet - Moderne Kunst - 33 auktion (meer info) (1) Stuttgarter Kunstkabinett & Roman Norbert Ketterer & Stuttgart Prinbau (1) 164 pp (Text) + 76 pp (z/w)afb - pb - igs € 12.00 Oom Willem
(2) Kunst des XX Jahrhunder... (2) Lempertz Auktion (Katalog 611) (2) Kunst des XX Jahrhunderts 1985 (meer info) (2) Kunsthaus Lempertz Köln (2) 203 pp (Text) + 163 pp (z/w)afb - pb - igs € 12.00 Oom Willem
(3) Nutidskunst - auktion -... (3) Kunsthallen Kobenhavn (3) Nutidskunst - auktion - 402 (meer info) (3) Kunsthallen Kopenhagen mei 1991 (3) 59 pp - (kl)afb - pb - 22 nx 19 x 1 - new € 12.00 Oom Willem
(4) Objets mobiles - visies... Dongen, A van & Veini, E (4) + (5) Boscher, M & Gossart, A (étude) veilingcatalogus + (6) Wyss, Robert L. (4) Objets mobiles - visies op Marokkans gebruiksaardewerk + (5) Foënes du littoral français (info) + (6) Berner Bauernkeramik (meer info) (4) Museum Boymans Van nBeuningen + (5) Hotel Drouot Rive Gauche, Paris - le 12 novembre 1979 + (6) Paul Haupt, Bern - 1966, (4) 72 pp - softc/flappen + (5)175 afb (kl&z/w) - 23.5 x 18 x 0.6 - softc + (6) mit 16 Farbtafeln u... € 30.00 Oom Willem
Catalogue de la bibliothèqu... Catalogue de la bibliothèque de feu Mr. E. Daguin. Quatrième partie. Livres anciens. (meer info) A. Durel, Paris. 1905. Gebonden. 102 pagina's. Mooi exemplaar. € 19.50 Pharos
Oeuvres par Jan Toorop - I.... (Toorop, Jan) Oeuvres par Jan Toorop - I. Son atelier, II. Diverses provenances - Vente publique a Amsterdam Le 15 mai 1928 (meer info) A. Mak, Amsterdam 1928, groot formaat veilingcatalogus, illustraties, lichte gebruikssporen € 15.00 titaantje
Catalogue 101 Book Art and ... Catalogue 101 Book Art and Literature (meer info) AABP Auctions Arti et Amicitiae 2009, paperback oblong, ca 140 pp, goed € 5.00
€ 4,25
Teveelboeken
AAG Veilingcatalogus; The P... AAG; The Peter Stuyvesant Collection, the ultimate sale; nummer 419 AAG Veilingcatalogus; The Peter Stuyvesant Collection; Nr. 419; 2 juli 2012 (meer info) AAG; Arts Antiques Group € 22.50
€ 4,85
Molinero
(1911) A Catalogue of Rare ... CATALOGUS.- (1911) A Catalogue of Rare Dutch Pamphlets relating to New-Netherland and to the Dutch West- and East-India Companies and to its possessions in Brazil / Angola / etc/. A'dam, 1970 (herdruk van Veilingcatalogus Van Stockum 1911). 241 items. € 5.00 De KeerKring button
Collection de M. et Mme Rob... AUCTION CATALOGUE - Ader Picard Tajan Collection de M. et Mme Roberto Polo, Paris 30 Mai 1988. Vingt-Six Chefs D'Oeuvre de la Peinture Francaise du XVIIIe Siecle Veilingcatalogus. Ader Tajan, Paris, 1988. 132pp. Hardcover, gebonden boek, met stofomslag, tekst in Frans, Engels en Chinees, rijk geïllustreerd in ... € 8.00 Hortus Conclusus
De verzamelaar verzameld Büch, Boudewijn De verzamelaar verzameld (meer info) Aenigma 2003 € 10.00
€ 4,85
De Terechte Kronkel
€ 4,85
De Terechte Kronkel
Uit de collectie van Angèle... Uit de collectie van Angèle Barones Manteau AioloZ 2001, Paperback, Goed, Veilingcatalogus, 473 items. € 33.49 Button Untje.com
Simon Vestdijk. De collecti... Vestdijk, Simon Simon Vestdijk. De collectie van Fred Portegies Zwart. ( Veilingcatalogus ) AioloZ, 2005 Gelijmd, 23 x 15 cm. 96 blz. € 4.95
€ 4,50
De Lessenaar
Uit de collectie van Angele... Winden, Monique / Winden, Piet van (red.) Uit de collectie van Angele Manteau. Veilingcatalogus Aioloz, Leiden 2001, 1e druk, geniet, geïll., losse prijslijst, goed exemplaar € 24.70 Mooi Exemplaar!
Catalogue du Cabinet de Tab... VERSTEEGH,DIRK. (Auction cat.). Catalogue du Cabinet de Tableaux, dessins, estampes et recueuls de gravures, delaissé par Dirk Versteegh. Sold by J.de Vries a.o. 1823. Amst., 1823 181 pp. Bound up with: Catalogue de la bibliothèque de Dirk Versteegh. 48 pp. Bound up with: Catal... € 565.00 Antiquariaat Kok
A collection of Comic Books... A collection of Comic Books. Sotheby's 1987. Amsterdam Sotheby., 1987. 27 x 21 cms, 85 pp., vele afbeeldingen. meest nederlandstalige strips. veilingcatal... € 10.00 De Rijzende Zon
The Guépin Collection of 17... Harts Nijstad Rachel Russell The Guépin Collection of 17th and 18th Century Dutch Glass (meer info) Amsterdam - Christie's - July 1989 - 1e druk - 116, [8] pp - Linnen band met stofomslag - 21 x 26 cm. Goed - COMPLEET met de prijslijst. Zie foto's. € 15.00 ArcanaCabana button
Deuxième catalogue de la co... AUCTION CATALOGUE W.J.R. DREESMANN, W.J.R. . Deuxième catalogue de la collection de feu W.J.R. Dreesmann. Tableaux, dessins, miniaturesm, bréviare, argenteries, meubles [etc., etc.]. Amsterdam , Fr. Müller dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],24 pp. Met 8 platen. Ingenaaid. "La vente aura lieu à Amste... € 40.00 Brinkman
Catalogus van antiquiteiten... Catalogus Catalogus van antiquiteiten, oude schilderijen, paarlsnoer en zilverwerk etc. Amsterdam : Mak, 1919. - 108 p. tekst + 16 p. ill. Softcover, 26x20 cm. Veilingcatalogus met decoratief, beschaidgd omslag van Chris van Geel. Bovenkan... € 15.00 2 uiltjes
Sotheby's Prints and Photog... Miety Heiden Sotheby's Prints and Photographs - Wednesday 3 December 2003 (meer info) Amsterdam - Sotheby's - 2003 - 1e druk - 96pp - Papieren omslag - 21 x 27 cm. Goed € 10.00 ArcanaCabana button
Decorative arts  Design 20t... Sotheby Decorative arts Design 20th Century. Amsterdam 18 november 2002 Sotheby Veilingcatalogus, 1ste druk ,.Ingebonden. 110 pagina's in kleur.Text in engels.Conditie; zeer goed. € 10.00 Archipelboek
Catalogus der uitmuntende m... AUCTION CATALOGUE: SANDENBERGH MATTHIESSEN. Catalogus der uitmuntende meestal rijkgebondene collectie van prentwerken nagelaten door c. Sandenbergh Matthiessen te Haarlem. Welke verkocht zal worden door .. Frederik Muller te Amsterdam, Maandag 10 November enz. Amsterdam 1856. [iv],76 pp. Ing. rug ontbreekt, omslag smoezelig) € 25.00 Brinkman
Decorative arts  design 20t... Sotheby Decorative arts design 20th century. Amsterdam 3 juni 2003 ,Sotheby Veilingcatalogus. 1ste druk. Ingebonden.124 pagiina's kleur .Text in engels.Conditie;zeer goede . € 10.00 Archipelboek
Catalogus van belangrijke v... VEILINGCATALOGUS. LIQUIDATIEVEILING ROOS. Catalogus van belangrijke verzamelingen oude en moderne schilderijen, antiquiteiten en meubelen, omvattende hoofdzakelijk de stock der Fa. C.F. Roos en Co. Verder wegens vertrek naar het buitenland de magazijnvoorraad van dhr. J. Soesman, en e... Amsterdam, A. Mak, 1919. Gr. 8vo. [viii],72 pp. =523 nrs). Met 8 platen. Ingenaaid. geveild werd oa: zilverwerk, gekleurd Delfts, blauw porcelein, m... € 25.00 Brinkman
Kinderboeken uit de collect... [CATALOGUS] CALJE-VAN GULIK, Mevrouw. Kinderboeken uit de collectie van mevrouw Calje-van Gulik. Veilingcatalogus A.L. van Gendt Co. Veiling op 23 april 1979. Amsterdam, A.L. van Gendt Co., 1979. Oorspr. omslag. 73 p. Ills - € 8.00 Boek en Glas
19e eeuwse schilderijen  ee... AAG 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters Amsterdam Auctioneers Glerum 14 december 2009, 59 pp, bij veel lotnummers staan de prijzen bijgeschreven, goede staat € 12.50 Stadion Books
19e eeuwse schilderijen  ee... AAG 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters Amsterdam Auctioneers Glerum 14 april 2011, 67pp, bij veel lotnummers staan de prijzen bijgeschreven, goede staat € 12.50 Stadion Books
AAG - 19e eeuwse schilderijen AAG 19e eeuwse schilderijen Amsterdam Auctioneers Glerum 8 nov 2010, 129 pp, uitstekende staat € 12.50 Stadion Books
19e eeuwse schilderijen  ee... AAG 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters Amsterdam Auctioneers Glerum 17 mei 2010, 143pp, uitstekende staat € 12.50 Stadion Books
Old Masters to Modernists [... AAG Old Masters to Modernists [Israels, Indie] Amsterdam Auctioneers Glerum 18 juni 2018, 169 pp, zo goed als nieuw € 12.50 Stadion Books
AAG - Het europese interieur, AAG Het europese interieur, Amsterdam Auctioneers Glerum No 473, 11 april 2016, 101pp, softcover, uitstekende staat € 12.50 Stadion Books
19e eeuwse schilderijen  ee... AAG 19e eeuwse schilderijen een collectie werken door Oude Meesters Amsterdam Auctioneers Glerum 26 juni 2017, 125pp, uitstekende staat € 12.50 Stadion Books
Diamonds are forever, Zilve... AAG Diamonds are forever, Zilver, Juwelen Horloges Amsterdam Auctioneers Glerum 29 mei 2017, 122pp, nieuwstaat € 12.50 Stadion Books
Bibliotheek van wijlen Fran... (Bibliotheek) Bibliotheek van wijlen Frank van der Goes. Benevens enkele bijvoegingen. Verkooping. (meer info) Amsterdam. Boekhandel en Antiquariaat P.A, Hemeryck (A.T. Kleerekoper). 1940. Wr., 36 p. 23,8 x 14,9 cm. Omslagje gevlekt en verkleurd, nietjes geroest. Good. € 12.50 De Citadel
Catalogue des collections d... AUCTION CATALOGUE: ANKERSMIT. Catalogue des collections de Tableaux modernes, dessins, publications illustrées et autres, bocaux, verres, meubles et antiquités, de Monsieur Jacob Ankersmit [..]. Le Mardi 24 Janvier 1905. Amsterdam, C.F. Roos, 1905. Folio. 95 pp. With 27 plates reproductions of paintings by J. Israels; J. en W. Maris; H.W. Mesdag and others). Sewn. (wrappers s... € 50.00 Brinkman
Tableaux modernes. Dessins,... AUCTION CATALOGUE. JANSON van FEGGEN PITCAIRN KNOWLES. Tableaux modernes. Dessins, anciens et moderens. Succession feu M. P. Janson van Feggen. Collection W. Pitcairn Knowles (suite) etc. Amsterdam, C.F. Roos, 1899. in-4. 71 pp. MANQUE: pp.23-26). Avec 4 planches (Albert Neuhuys, Fred.J. du Chattel, Jozef Israels, C. van Leempu... € 20.00 Brinkman
Collection Jan Langerhuizen... AUCTION CATALOGUE: LANGERHUIZEN. Collection Jan Langerhuizen. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes ... 5 octobre 1915. Amsterdam, C.F.de Roos Cie, 1915. L-4to. 40 pp. 8 plates. 91 lots, 3x Allebé, 2x Bosboom, 3x Greive Jr., Guillemin, H.W.Mesdag, Neuhuys, 3x Ronner, Schelfhou... € 30.00 Brinkman
Catalogue des tableaux et a... AUCTION CATALOGUE. WURFBAIN, J. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes, formant la collection de feu M. J. Wurfbain et d'autres provenances. Amsterdam, C.F. Roos Cie, 1916. in-4. [29] pp. With frontisp. and 5 plates. Wrappers. wrappers a bit unfresh; sl.used copy) ¶ No. 1-30 coll. Wurfbain (3x W.Maris, 1x Mauve; 31-55: mixed... € 30.00 Brinkman
European furniture, carpets... European furniture, carpets, clocks, sculpture and works of art (meer info) Amsterdam: Christie's 2006, 190 p, paperback € 8.00 Boekwinkel Krommenie
Het nagelaten werk van Theo... AUCTION CATALOGUE: HOYTEMA, Theo van. Het nagelaten werk van Theo van Hoytema. Catalogus der schilderijen, aquarellen, lithographiën, enz. Amsterdam, F. Muller Cie, 1917. Gr. 8vo. 37 pp. With 3 plates 6 ills.). Sewn. (wrappers sl. used and spotted) ¶ Auction date: 14 November, Doelenstraat 16-18 Ams... € 65.00 Brinkman
Faïence de Delft, décor blu... AUCTION CATALOGUE. VERVEER, E.[= Elchanon Leonardus?] Faïence de Delft, décor blue, polychrome et doré. Collection E. Verveer de Paris. Amsterdam, F. Muller Cie, 1924. in-4. [iv],14 pp. With 10 plates. Sewn. wrappers very foxed, and with coloured pencil underlining) ¶ Numbers 400 till 540. € 35.00 Brinkman
Catalogue des tableaux, anc... AUCTION CATALOGUE. DREESMANN, W.J.R. le BARON de WIJKERSLOOTH de WEERDESTEYN. Catalogue des tableaux, anciens et modernes, antiquités, aquarelles, estampes, gravures, meubles, horloge-gaine [etc., etc.] de diverses provenances, e.a. de feu W.J.R. Dreesmann, et de la collection du K.L.C.M.I. Baron de Wijkerslooth de Weer... Amsterdam, Fr. Müller dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],52 pp. Met 20 platen. Ingenaaid. (omslag iets gebruikt en ges... € 40.00 Brinkman
Catalogue de tableaux ancie... AUCTION CATALOGUE: van ALEN a KETTERING. Catalogue de tableaux anciens dépendant de la collection de M.-J.J. van Alen a Kettering, Angleterre, de succession du graveur anglais Sir F. Seymour Haden [..] de l'atelier du peintre A. Verhoesen a Utrecht et de quelques autres provenances. Amsterdam, Frederik Muller, 1910. 4to. 67pp. With 28 ills. Sewn. spine faded and sl.worn, light water staining along the lower edge of the wrappers (interior clean),... € 60.00 Brinkman
Oud-Amsterdam. Calatogus ve... Wurfbain Oud-Amsterdam. Calatogus verzamelingen Wurfbain, Slagregen, Kroese (meer info) Amsterdam, Frederil Muller, 1912 ills., 164 p., geb., groot formaat € 25.00 papier
Tableaux anciens, collectio... AUCTION CATALOGUE: KUHN. Tableaux anciens, collection Mme. Vve. [Otto?] Kuhn à Brünn. Amsterdam, Frederik Muller, 1929. Folio. [iv],18 pp. Avec 19 planches. Broché. lég. usé) ¶ Planches av. tableaux de Judith Leyster, Pieter Brueghel, Jan Weenix, Nic Maes, Van O... € 20.00 Brinkman
Tableaux anciencs, collecti... AUCTION CATALOGUE: BLUDOFF COLLECTION. Tableaux anciencs, collections des comtes A[ndré] et V[adim] Bloudoff de Saint-Pétersbourg. Amsterdam, Fred. Muller, 1924. Folio. 14 pp. avec 4 planches. Broché. lég usé) ¶ Ferd.Bol, Jan van Goyen, Marten van Heemskerck, Ruysdael, Terborgh, etc. (149 numéros... € 20.00 Brinkman
Catalogue des deux cabinets... AUCTION CATALOGUE: VAN EYNDHOVEN WERNECK. Catalogue des deux cabinets importants de feu M. - A.J.van Eyndhoven à Zutphen, et de M.J.Werneck de Frankfort sur le Main. (23-25 Juin 1885). Amsterdam, Frederik Muller, 1885. 61 pp. Wrappers. front cover missing) ¶ 557 lots; drawings by a.o. Hans Bol, Jacob Cats (11x), Jacques de Gheyn (7x)... € 36.00 Brinkman
Catalogue de tableaux moder... AUCTION CATALOGUE: VAN ALPHEN-HOVY. Catalogue de tableaux modernes. Collection de Mme la douarière L.van Alphen-Hovy. + Vente d'une oeuvre de Jan Steen de la collection de Mme L.van Alphen-Hovy. Amsterdam, Frederik Muller, 2 juli 1918. 2 vols. 4to. 10 pp+ 9 plates 4 pp. 1 plate. Wrappers. ¶ Works by Daubigny, Fantin-Latour 2), J.Israëls (2), Mauve, J.Voerman (3). The painting by Jan Steen is "The satyr and the peasant fa... € 30.00 Brinkman
Verzameling K....-H...; 's-... AUCTION CATALOGUE: KESSLER-HÜLSMANN. Verzameling K....-H...; 's-Gravenhage. Oude schilderijen. Publieke veiling 26 nov.1940. Amsterdam, Frederik Muller, 1940. Gr-4to. 10 pp. 27 plates. Wrappers. 74 old master paintings, incl.Jean Clouet, A.Cuyp, Michele Giambono, Nic.Maes, Aert van der Neer, Os... € 30.00 Brinkman

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.