693 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Sotheby The Frits Philips Collection | Sotheby | 2006, softcover, 390 pag, veilingcatalogus, prachtige foto’s van de kunstwerken, goede staat |
€ 30.00
€ 4,65
Vuurvogel |
Photographs October 6-7 2005 New York. Phillips de Pury Company. Veilingcatalogus (meer info) | Phillips de Pury Company | 25,5x32,5 cm. Paperback, ongepagineerd (ongeveer 240 blz.). | € 17.50 |
Verheij |
160 years of world-wide railway history. Auction sale 17th june 1991 2 p.m. | Bijers | 1991, 1e druk, geniet, Goed, Bevat deel 1 en 2: Books and periodicals. Deze veilingcatalogus geeft e... | € 4.00 |
vergetenboek |
- | Costumes and Curtains from Diaghilev and De Basil Ballets | Londen: Sotheby’s, 1968, xi+179 pp., paperback | Veilingcatalogus; mooi exemplaar, naam op voorplat, rug licht beschadigd | € 15.00 |
Tofino |
titaantje |
Mensing, A.W.M. | Oud-Nederland- Geteekende en gegraveerde stads- en dorpsgezichten - plattegronden - kaarten - boeken en pamfletten- Veilingcatalogus (meer info) | Frederik Muller Co, Doelenstraat, Amsterdam | 1906, veilingcatalogus, 216 p., illustraties, 2085 kavels, soms met behaalde prijzen | € 13.50 |
titaantje |
/ | BIBLIOTHEQUE DE M.G.H première série XVII ème siècle littérature 1927 (meer info) | Paris. L. Giraud-Badin. 1927 | 1927, 0, Fine, Fine, Soft cover | € 50.00 |
threedaymonk |
Unter den Linden, Galerie | 41. Uhren-spezial-Auktion. (meer info) | Galerie "Unter Den Linden" Reutlingen | 1979, 42 pp, paperback, slappe kaft, goede staat. | € 5.00 |
Thoth |
Algemene kunst- en antiekveiling 18, 19 en 20 maart 1998 | Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage | Veilingcatalogus |
€ 7.50
€ 4,50
Thomson |
Algemene kunst- en antiekveiling 16, 17 en 18 december 1998 | Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage | Veilingcatalogus |
€ 7.50
€ 4,50
Thomson |
Voorjaarsveiling 1999 | Venduehuis der notarissen te 's-Gravenhage | Veilingcatalogus |
€ 7.50
€ 3,85
Thomson |
Silver, Jewellery, Watches, Interiors, Decorative Art, Asian Art and Ceramics 23, 24 and 25 June 2021 | Venduehuis The Hague | Veilingcatalogus |
€ 15.00
€ 6,95
Thomson |
Catalogue 101 Book Art and Literature (meer info) | AABP Auctions Arti et Amicitiae | 2009, paperback oblong, ca 140 pp, goed |
€ 5.00
€ 4,25
Teveelboeken |
The Robert von Hirsch Collection Volume four Impressionist and Modern Art (meer info) | Sotheby Parke Bernet | Gebonden met stofomslag, 1978, 232 pp, omslag gebruikssporen en scheurtje achterzijde, verder goed |
€ 7.00
€ 4,25
Teveelboeken |
Highly important Bernard Leach ceramics Oriental Objets d'Art (meer info) | W. H Lane Son | geniet 1980, 32 pp, goed |
€ 10.00
€ 3,70
Teveelboeken |
collectief | Mercator & zijn boeken (meer info) | Koninklijke oudheidkundige kring | 1994, Soft cover, Fine, Mercator & zijn boeken soft cover, 295 x 210 mm, 143+1p. Overvloedig geïll... | € 20.00 |
Tanchelmus |
Reve, Gerard. | Gerard Reve. Het manuscript van De avonden. Veilingcatalogus van veiling d.d. 26 november 1996. | Bub Kuyper, | 1996., Orig. omslag(groot formaat). 32pp. Met ills. [mooi ex.] | € 7.95 |
Streppel |
Reve, Gerard. | Gerard Reve. De complete afzonderlijk gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie Joop Schafthuizen. Veilingcatalogus van veiling d.d. 2 dec. 1997. | Bub Kuyper, | 1997., Orig. omslag(groot formaat). 40pp. Met ills. | € 5.75 |
Streppel |
Honig Gerrit Jan | The library of the late Gerrit Jan Honig Zaandijk.Book auction sale 1969 | J. L. Beijers Utrecht | Slappe kaft .geill met afbeeldingen in zwart/wit.Gerrit Jan Honig was een groot verzamelaar van boe... | € 11.50 |
Streekboeken |
The Frank T. Siebert Library of the North American Indian and the American Frontier. Part I | Sotheby | 1999, 368p. geïll.geb.( Veilingcatalogus) | € 20.00 |
Sphinx |
Kupferstiche alter Meister aus dem fürstlich fürtsenbergischen Kabinett zu Donaueschingen und der Sammlung König Friedrich August II von Sachsen | Boerner | 1932, 114p.+29 p. met afb.geïll. ingenaaid (veilingcatalogus) | € 10.00 |
Sphinx |
SOTHEBY'S AMSTERDAM | Fine 18th 19th century furniture, decorations and tapestries (meer info) | Amsterdam: Sotheby's, 1998; 4to (26.5cm), 100pp., black-white and colour photographs, paper. V. good... | € 6.50 |
Serendipity |
SOTHEBY'S AMSTERDAM | Fine 18th 19th century furniture, good decorations and tapestries (meer info) | Amsterdam: Sotheby's, 1999; 4to (26.5cm), 160pp., black-white and colour photographs, paper. V. good... | € 6.50 |
Serendipity |
CHRISTIE'S LONDON | Important French furniture (meer info) | London: Christie's, 1995; 4to (26.5cm), 172pp., colour illustrations, paper. V. good copy. Rare in N... | € 7.50 |
Serendipity |
[CHRISTIE'S] | Important Impressionist and modern paintings and sculpture. Monday November 14, 1988. (meer info) | New York: Christie's, 1988; 4to (27.5cm), 90(+10)pp., black-white and colour illustrations, glossary... | € 10.00 |
Serendipity |
[Vries, R.W.P. de.] | Oud- en Nieuw-Amsterdam. De beroemde verzameling van wijlen den heer R.W.P. de Vries. (meer info) | A'dam: R.W.P. de Vries, 1925; 179+lx pp., talr. zw-w reprod., kl.4to, gebrocheerd. Rug enigszins ver... | € 38.60 |
Serendipity |
[KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] | Catalogus van de kunstveiling 336. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 16 november 1981 (meer info) | Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1981; 4to (26.5cm), 118pp., zwart-wit en kleurenafbeeldingen, regis... | € 10.00 |
Serendipity |
[KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] | Catalogus van de kunstveiling 291. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 6 november 1978 (meer info) | Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1978; 4to (26.5cm), 118pp., zwart-wit afbeeldingen, register, gebro... | € 10.00 |
Serendipity |
[KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] | Catalogus van de kunstveiling 284. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 3 april 1978 (meer info) | Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1978; 4to (26.5cm), 130pp., zwart-wit afbeeldingen, register, gebro... | € 10.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | A collection of paper cut outs from the 'Museum van Knipkunst', Westerbork, the Netherlands, formed and partly made by the late Mr. W.T. Lever (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1988; 4to (25.5cm), 65(+7)pp., black-white illustrations, stapled softcover. ... | € 12.50 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Chinese and Japanese ceramics and works of art (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1988; 4to (25.5cm), 53(+7)pp., black-white and 1 colour illustrations, staple... | € 10.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Dutch and foreign coins and medals (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (25.5cm), 40(+5)pp., black-white illustrations, stapled softcover. ... | € 12.50 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Dutch and foreign silver, jewellery, watches and objects of vertu (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (25.5cm), 189(+7)pp., black-white and some colour illustrations, so... | € 12.50 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Fine Dutch Delftware and European ceramics (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (25.5cm), 85(+8)pp., black-white and colour illustrations, softcove... | € 12.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Fine furniture, metalwork, pewter, clocks, sculpture, works of art and rugs and carpets (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (25.5cm), black-white and a few colour photographs, soft cover. V. ... | € 10.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Fine Judaica, including a highly important Mediaeval illuminated Hebrew manuscript (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (26.5cm), 149(+5)pp., colour and bl-wh illustrations, softcover. V.... | € 10.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Fine Judaica, including the property of the late Prime-Minister of Israel, Mrs. Golda Meir (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (26.5cm), 171(+5)pp., colour and bl-wh illustrations, softcover. V.... | € 12.50 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Fine modern and contemporary art (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1989; 4to (26.5cm), 160(+6)pp., black-white and colour photographs, soft cove... | € 12.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Important tiles, Deltware, European ceramics and glass; 20th century decorative arts (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1988; 4to (25.5cm), 137(+3)pp., black-white and a few colour illustrations, s... | € 12.00 |
Serendipity |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Impressionist / modern art (meer info) | Amsterdam: Christie's, 2010; 4to (26.5cm), 124(+8)pp., colour photographs, soft cover. V. good copy.... | € 12.50 |
Serendipity |
[Vries, R.W.P. de.] | Amsterdam en omstreken in teekening en prent. Verzameling J. Jonkman. (meer info) | A'dam: R.W.P. de Vries, 1929; 64(+16)pp., 35 zw-w reprod., kl.4to, gebrocheerd. Gaaf ex. | € 20.45 |
Serendipity |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag (grote paperback), 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag, 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Hemmink, Gert Jan - | Louis Paul Boon. 1912-1979. Een nagenoeg volledige verzameling van zijn werken bijeengebracht door Gert-Jan Hemmink. | Utrecht, J.L. Beijers, 1981. Origineel geniet foto-omslag, 15+1p. Ca. 24,5 x 16,5 cm. | Boekverkoping 18 november 1981. Veilingcatalogus van Beijers met 124 nummers. Minimale gebruiksspore... | € 20.00 |
Secundus |
Maritime Auction Phillips | Veilingcatalogus 26 Januari 2000, 11 am and 2 pm | € 2.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Christie's South Kensington | Maritime wednesday 19 june 2002 (meer info) | London 2002 | Paperback, 268 p. | € 5.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Jan Six | Rembrandts Portret van een jonge man (meer info) | Prometheus, Uitgeverij, 2018 | Softcover, flappen, 144 pp, kleine 4to, illstr., NIEUW | € 4.95 |
Schatgraven |
Quittenbaum | Auktionskatalog 96C, Richard Matouschek, Gemälde und Grafiken aus einer Hamburger Privatsammlung (meer info) | Quitenbaum, 31. Mai 2011, 16 pp., softcover | 23 x 33,5 cm.,105 gr., uitstekende conditie, onbeschreven |
€ 9.90
€ 3,70
scaldis |
Christie' s New York | Cowboys in the Badlands: A Masterpiece by Thomas Eakins (meer info) | Christie's New York, 2003 | Hardcover (rood linnen met goudopdruk), met stofomslag, 26 p., Mooie staat | € 6.00 |
Ratatouille |
Sotheby' s veilingcatalogus | Contemporary Art Part 1, including works from the Kraetz Collection (meer info) | Sotheby's New York Catalogus may 18, 1999 | Softcover met flappen, 180 p. Platen in kleur en z/w | € 9.00 |
Ratatouille |