693 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Thijs Demeulemeester | Gert Voorjans Collectibles / Het universum van Gert Voorjans ontleed in objecten / universe dissected into objects. (meer info) | , Lannoo, 2020 | Hardcover 208 pages; ENG, 295 x 205 x 25 mm; ISBN 9789401469739. | € 69.00 |
Brandt, Paul | Collection de Tableaux Modernes des écoles contemporaines française, italienne, belge et hollandaise de feu P.A. Regnault. Vente á Amsterdam 1958 (meer info) | Amsterdam, Paul Brant / Arti et Amicitiae, 1958 | paperbound, folio n.p. (ca. 120 pp.), num ills | € 25.00 |
Pallas Books |
Christie's | The property of a European Collector; important antique watches, automata, gold boxes and the Habsburg bracelet | Christie's 1995 | Veilingcatalogus, 14 november 1995, hardcover zwart linnen met goud opdruk en stofomslag. 130 kavels... | € 35.00 |
bookshopboys |
Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 4, 11-12 Decembre 2006, Geneve (meer info) |
€ 10.00
€ 7,70
Pearl's bookstore |
Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 5, 2-3 Decembre 2008, Geneve (meer info) |
€ 10.00
€ 7,70
Pearl's bookstore |
Lempertz, H. (proprietaire de la Maison J.M.Heberle) | Catalogue des object d`art et de haute curiosité composant la Collection Bourgeois Frères et dont la vente aura lieu a Cologne dans la Grande Salle du Casino (Augustinerplatz 7) du Mercredi 19 au Jeudi 27 Octobre 1904. | Cologne, Imprimerie M.Dumont | 1904, 283 p. met afb. [rug besch.; 2 katernen los; laatse pagina's vochtvlekkig] | € 25.00 |
Boom |
Leroy, Éric / Lucas Hureau | Hergé et Hergée Dessinateur. [veiligcatalogus] | Paris, Artcurial Briest-Poulain-F.Tajan | 2011, 82 + (19) p. in prima staat | € 25.00 |
Boom |
Leroy, Éric / Lucas Hureau | Bandes Dessinées. | Paris, Artcurial Briest / Poulain / F.Tajan | 2014, 40 + (12) p. in prima staat | € 15.00 |
Boom |
Buret, Roland | Bandes Dessinées. 8 Novembre 2010 / 21 Janvier 2012 / 2 Juin 2012 / 29 Septembre 2012. (meer info) | Paris, Neret - Minet Tessier | 2010/2012, 72 / 52 /62 / 80 p. PRIJS per band : | € 15.00 |
Boom |
Meyniel, Francois (expert) | Pin-Up ! (4) Glamour art, dessins, peintures, sculptures, photographies. Le 23 Janvier 2011. (meer info) | Paris, Cornette de Saint Cyr Maison de Ventes | 2011, 88 p. in prima staat | € 20.00 |
Boom |
Leroy, Éric / Daniel Perez | Artcurial. Bandes dessinées. 2009 [catalogue] (meer info) | Paris, Briest / Poulain / F.Tajan | 2009, 316 p. in goede staat | € 50.00 |
Boom |
Leroy, Éric / Daniel Perez | Artcurial. Bandes dessinées. 2006 [catalogue] (meer info) | Paris, Briest / Le Fur / Poulain / F.Tajan | 2006, 162 + (14) p. in goede staat | € 35.00 |
Boom |
Schulman, J | pax in Nummis, (meer info) | munzhandel Verlag, B. Strothotte | 2000, 2e druk, 290 pp, 4 platen, als nieuw, slappe omslag | € 25.00 |
Drie Boompjes |
Olivier Coutau-Begarie | Rene Lalique, dessins originaux de joailleries par Rene Lalique (juwelen, gespen, hangers, haarspelden, halskettingen, broches etc) (meer info) | Coutau-Begarie, 1994, 53 pp., softcover | 24 x 17 cm., 180 gr., uitstekende conditie, onbeschreven, langs rug wat verkleurd door zonlicht |
€ 12.00
€ 3,80
booxandbooks |
Sotheby Milano, | Veilingcatalogus mei 2002 Sotheby`s Fotografie, met foto`s van beroemde fotografen o.a. Anelli, Bayley, Beaton, Bisson Bravo, Capa, Cartier Bresson, Cox, Elsken, Fontana, Goldin, Horst, Kash, Kertesz, McBean, Monti, Ritts, Salgado, Sottsass, T... | Sotheby, 2002, 104 blz., 230 lots, softcover | 21 x 27 cm., 390 gr., goede conditie, onbeschreven |
€ 9.90
€ 3,85
booxandbooks |
Atelier Ivan Godlevsky - Peinture Russe - Arcole Etude Gros Delettrez (meer info) | Drouot Parijs Veilingcatalogus 29.5.1991 | Paperback 213 schilderijen. | € 20.00 |
Ezelsoor Breda |
AUCTION CATALOGUE. | Catalogue d'une collection importante de costumes militaires français et étrangers, de costumes civils. Recueils, suites, estampes détachées, aquarelles, livres illustrées [..]. Première partie. | Paris, LeClerc, 1910. 255 pp. Demi-toile privé. | € 20.00 |
Brinkman |
VEILINGCATALOGUS WENCKEBACH. | Catalogus van een zeer fraaie verzameling penteekeningen, zijnde een wandeling door Amsterdam in het einde der 19de eeuw, oorspronkelijk voor het Nieuws van den Dag geteekend door L.W.R. Wenckebach. Publieke verkooping 16 November 1926. | Amsterdam, G.Th. Bom Zn, 1926. Gr.8vo. 16 pp. | 182 items). Met 4 platen. Ingenaaid. ¶ "De bijna 170 bewaard gebleven tekeningen werden gekocht doo... | € 30.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: van ALEN a KETTERING. | Catalogue de tableaux anciens dépendant de la collection de M.-J.J. van Alen a Kettering, Angleterre, de succession du graveur anglais Sir F. Seymour Haden [..] de l'atelier du peintre A. Verhoesen a Utrecht et de quelques autres provenances. | Amsterdam, Frederik Muller, 1910. 4to. 67pp. With 28 ills. Sewn. | spine faded and sl.worn, light water staining along the lower edge of the wrappers (interior clean),... | € 60.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: MARCZELL. | Collections Marczell von Nemes. Catalogue des tableaux. | Munich, Hugo Helbing, 1931. Gr. Folio. [viii],51 pp. et 40 planches. Broché. | couv. un peu usée) - o.a. paintings by Rembrandt: Fabius Maximus (now whereabouts unknown) portrai... | € 32.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: HEUKELOM. | Collection de feu M. W.F. van Heukelom, tableaux et aquarelles modernes. | Amsterdam, Mensing et fils, 1937. Folio. [iv],16 pp. avec 26 planches. Broché | couv. lég. usée) ¶ Avec peintures de (e.a.): Mauve, Breitner, Bosboom, Israels, Maris. | € 30.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: VALENTINER. | Dessins de Rembrandt. Collection Dr. W.R. Valentiner. Aussi d'autres maitres de l'ecole hollandaise e.a. provenant de la meme collection. | Amsterdam, Mensing fils, 1932. 4to. [viii],8 pp. W.12 plates. Wrappers. | spine damaged, loosening) | € 25.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. MÜHLEN, O.von zur. | Katalog einer reichhaltigen Sammlung von Handzeichnungen und Aquarellen berühmter Meister aller Schulen des XV. bis XX. Jahrhunderts, aus dem Nachlasse des Herrn Oscar von zur Mühlen, St. Petersburg, und aus anderem Besitz. [..] | Berlin, Amsler Ruthardt, 1912. Folio. [iv],82 Ss. Mit 16 Tafeln. Halbleinen. ¶ "Versteigerung zu Berlin, Mittwoch den 5. bis Freitag den 7. Juni 1912." ¶ "Zahlreiche und kostbare Arbeiten von Berghem, Breughel, Carracci, Chodowiecki, Correggi... | € 30.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: VAN DER LINDEN. | Tableaux anciens - antiquités [..]. Collection Mme. C. van der Linden, d'Anvers. Première partie. | Amsterdam, Mensing fils, 1938. 4to. [iv],61 pp. With 29 plates. Half-cloth | € 28.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. W. GUMPRECHT. | Die Sammlung Wilhelm Gumprecht, Berlin. Ausstellung Sonntag den 17. März bis Mittwoch den 20. März, [..] Versteigerung Donnerstag den 21. März 1918 und die folgende Tage [..]. 2 Bände: Die Gemälde; Die Bildwercke. | Berlin, Paul Cassirer, | and München, Hugo Helbing), 1918. Folio. 2 Vols. 88-90 pp. With 39 + 51 plates. (spine vol.I damage... | € 60.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: ANKERSMIT. | Catalogue des collections de Tableaux modernes, dessins, publications illustrées et autres, bocaux, verres, meubles et antiquités, de Monsieur Jacob Ankersmit [..]. Le Mardi 24 Janvier 1905. | Amsterdam, C.F. Roos, 1905. Folio. 95 pp. With 27 plates | reproductions of paintings by J. Israels; J. en W. Maris; H.W. Mesdag and others). Sewn. (wrappers s... | € 50.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: SANDENBERGH MATTHIESSEN. | Catalogus der uitmuntende meestal rijkgebondene collectie van prentwerken nagelaten door c. Sandenbergh Matthiessen te Haarlem. Welke verkocht zal worden door .. Frederik Muller te Amsterdam, Maandag 10 November enz. | Amsterdam 1856. [iv],76 pp. Ing. | rug ontbreekt, omslag smoezelig) | € 25.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. DREESMANN, W.J.R. le BARON de WIJKERSLOOTH de WEERDESTEYN. | Catalogue des tableaux, anciens et modernes, antiquités, aquarelles, estampes, gravures, meubles, horloge-gaine [etc., etc.] de diverses provenances, e.a. de feu W.J.R. Dreesmann, et de la collection du K.L.C.M.I. Baron de Wijkerslooth de Weer... | Amsterdam, Fr. Müller | dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],52 pp. Met 20 platen. Ingenaaid. (omslag iets gebruikt en ges... | € 40.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE W.J.R. DREESMANN, W.J.R. . | Deuxième catalogue de la collection de feu W.J.R. Dreesmann. Tableaux, dessins, miniaturesm, bréviare, argenteries, meubles [etc., etc.]. | Amsterdam , Fr. Müller | dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],24 pp. Met 8 platen. Ingenaaid. "La vente aura lieu à Amste... | € 40.00 |
Brinkman |
ELZEVIER - MOTTELEY. | Catalogue d'anciens livres et manuscrits de la bibliothèque de M*** (= Charles Motteley), composé en partie d'ouvrages rares et singuliers, suivie d'une collection très considérable d'Elzevirs et d'éditions hollandaises et belges de format pe... | Paris, Silvestre Regnard, 1844. in-8. [2],6,104,68,15 pp. Original printed wrappers. | wrappers damaged and restored) - with the results marked in a fine hand. ¶ The section of Elzevir e... | € 250.00 |
Brinkman |
VEILINGCATALOGUS. LIQUIDATIEVEILING ROOS. | Catalogus van belangrijke verzamelingen oude en moderne schilderijen, antiquiteiten en meubelen, omvattende hoofdzakelijk de stock der Fa. C.F. Roos en Co. Verder wegens vertrek naar het buitenland de magazijnvoorraad van dhr. J. Soesman, en e... | Amsterdam, A. Mak, 1919. Gr. 8vo. [viii],72 pp. | =523 nrs). Met 8 platen. Ingenaaid. geveild werd oa: zilverwerk, gekleurd Delfts, blauw porcelein, m... | € 25.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. JANSON van FEGGEN PITCAIRN KNOWLES. | Tableaux modernes. Dessins, anciens et moderens. Succession feu M. P. Janson van Feggen. Collection W. Pitcairn Knowles (suite) etc. | Amsterdam, C.F. Roos, 1899. in-4. 71 pp. | MANQUE: pp.23-26). Avec 4 planches (Albert Neuhuys, Fred.J. du Chattel, Jozef Israels, C. van Leempu... | € 20.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. GRAF SIEGMUND ADELMANN. | Sammlung Graf Adelmann. Gemälde alter Meister des 15.-18. Jhrh; mittelalterliche und renaissance-Bildwerke in Holz, Elfenbein usw.; Kunstgegenstände [..].; Dosen; Textilien; Möbel [..], Uhrensammlung (Taschen- und Tischuhren der Renaissance, d... | Berlin, Paul Cassirer Hugo Helbing, 1927. 4to. 136 pp. | = 1010 lots). Mit 56 Tafeln. Broschiert. (Rücken überklebt; Umschl. besch.; wasserfleckig und -wel... | € 24.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. CORNILL-d'ORVILLE. | Katalog der berühmten Albrecht Dürer Sammlung des verst. Herrn H.A. Cornill-d'Orville. | Frankfurt a.M., Gutekunst und Prestel, 1900. 4to. x,37 pp. Mit 7 | gef.) Tafeln. Broschiert. (Umschl. besch.; Rücken überklebt) / With 7 (4 double-page) plates. Sewn... | € 28.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: G.D.J. SCHOTEL. | Catalogus eener belangrijke en uitgebreide verzameling boeken en handschriften grootendeels uitmakende de bibliotheek van Dr. G.D.J. Schotel. Verkooping te 's Gravenhage, woensdag 14 november 1877en volgende dagen. | 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1877. 8vo. viii,170 pp. Ingenaaid. | omslag iets besch.; eigentijdse krantenknipsels betr. de veiling en Schotels overlijden bijgevoegd)-... | € 55.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. SWÉTCHINE. | Collection Swétchine, ministre de Russie a La Haye. (Tableaux, orfèvrerie, meubles, pendules, tapis persans, étoffes, lustres, bronzes, céramiques, aquarelles). | Amsterdam, Muller, 1918. 19 pp. Avec frontisp. et 2 planches. Broché. | petite tache d'eau sur couv.) | € 34.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. HOOGENDIJK, M.-C. | Catalogue des tableaux anciens dépendant des collections formées par M.-C. Hoogendijk de la Haye. | Amsterdam, Muller, 1912. in4. [vi],34 pp. With 21 plates. Wrappers. ¶ At this auction were sold: works of oa. Pieter Brueghel jr, Jacob de Gheyn, Jan van Goyen, van Ostade, Rubens, Jan Steen, David Teniers jr, etc. ¶ Collection of the early-mode... | 1866-1911). Next to these older works, Hoogendijk's collection included 30 Cézanne's and 'a large b... | € 45.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. MENSING. | Collection de feu A.W.M. Mensing. Eaux-fortes de Rembrandt; gravures anciennes; Les maitres graveurs-portraitistes. | Amsterdam, Mensing Fils, | Fred. Muller Cie), 1939. Folio. [iv],71 pp. With 34 plates. Wrappers ¶ Offered are 71 etchings by ... | € 45.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. | Catalogue d'une vente de tableaux anciens, contenant de belles oeuvres de Brouwer, Cuyp, van Goyen, Dirk Hals, van Musscher, Rubens, Steen, Teniers, ainsi qu'une série interéssante de vues anciennes d'Amsterdam. | Amsterdam, Muller, 1909. in-4. [ii],32 pp. Avec 9 planches. Broché. | Vente: le 30 novembre 1909) | € 20.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. BOTTELIER-LASQUIN, G. | Catalogue des dessin, gouaches, pastels du XVe siècl au milieu du XIXe siècle et principalement de l'École Française du XVIIe siècle, composant la collection de Georges B.-Lasquin, | Paris, chez Georges Petit, 1928. in-4. 135 pp. | avec 44 planches). Broché. (lég. usée; annot.au crayon sur couv.; cachet sur titre) | € 28.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. NARDUS, LÉON. | L'oeuvre de Léonardus Nardus. Tableaux et dessins cédés par lui à la Croix Rouge Française et Belge. | Amsterdam, Muller, 1917. Gr. in-8. 12 pp. Avec 10 planches. Broché. | € 38.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. | Moderne schilderijen en aquarellen. I: Collectie H.L. Klein, Amsterdam, waarbij een reeks werken van G.H. Breitner; II: Collectie P.J. Minderop, Rotterdam, meesterwerken van David Bles, Bakker Korff, Meissonier, Ziem, Munkacsy, Ronner e.a. III... | Amsterdam, Mensing Zn, 1931. 4to. 16 pp., en 16 platen. Ingenaaid. | rug wat besch.; omslag vlekkig) - werken van A. Allebé (5), N. Bastert (5), Breitner (33), David Bl... | € 32.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: WILLIAM II | Catalogue des tableaux anciens et modernes, de divers écoles, dessins et statues, formant la Galerie de feu sa Majesté Guillaume II, roi des Pays-Bas (etc.), le 12 août 1850 et jours suivants (...) au palais de sa majesté, à La Haye, par J.de... | Amsterdam, W.Willems, 1850. 8vo. 2 vol.in 1. [v],174-32 pp. Halfcloth | orig.wrappers of the 'Souvenir' preserved. (titlepage damaged and repaired, slightly foxed and stain... | € 250.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: KUHN. | Tableaux anciens, collection Mme. Vve. [Otto?] Kuhn à Brünn. | Amsterdam, Frederik Muller, 1929. Folio. [iv],18 pp. Avec 19 planches. Broché. | lég. usé) ¶ Planches av. tableaux de Judith Leyster, Pieter Brueghel, Jan Weenix, Nic Maes, Van O... | € 20.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: BLUDOFF COLLECTION. | Tableaux anciencs, collections des comtes A[ndré] et V[adim] Bloudoff de Saint-Pétersbourg. | Amsterdam, Fred. Muller, 1924. Folio. 14 pp. avec 4 planches. Broché. | lég usé) ¶ Ferd.Bol, Jan van Goyen, Marten van Heemskerck, Ruysdael, Terborgh, etc. (149 numéros... | € 20.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: HOOFT van WOUDENBERG van GEERESTEIN. | Collection de feu m. le chevalier H.D.Hooft van Woudenberg van Geerestein, d'Amsterdam. Tableaux modernes et anciens, dont la ente aura lieu à Amsterdam, à l'Hôtel "De Brakke Grond" les mardi 27 et mercredi 28 avril 1880 (etc.) | Amsterdam 1880). 4to. 55 pp. With engraved plates after Andreas Achenbach, Alma Tadema, Rosa Bonheur... | € 45.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: VAN EYNDHOVEN WERNECK. | Catalogue des deux cabinets importants de feu M. - A.J.van Eyndhoven à Zutphen, et de M.J.Werneck de Frankfort sur le Main. (23-25 Juin 1885). | Amsterdam, Frederik Muller, 1885. 61 pp. Wrappers. | front cover missing) ¶ 557 lots; drawings by a.o. Hans Bol, Jacob Cats (11x), Jacques de Gheyn (7x)... | € 36.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: SYMES. | Catalogue des livres anciens composant la libraire de M. L.Symes. 2e - 3e - 4e partie. | Paris, H.Leclerc - L.Giraud-Badin, 1925. 3 parts. p.59-386. Broché | manque 1e partie : Théologie. Sciences et arts. Belles-lettres. Livres illustre´s du XVe au XVIII... | € 36.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: VAN ALPHEN-HOVY. | Catalogue de tableaux modernes. Collection de Mme la douarière L.van Alphen-Hovy. + Vente d'une oeuvre de Jan Steen de la collection de Mme L.van Alphen-Hovy. | Amsterdam, Frederik Muller, 2 juli 1918. 2 vols. 4to. 10 pp+ 9 plates 4 pp. 1 plate. Wrappers. ¶ Works by Daubigny, Fantin-Latour | 2), J.Israëls (2), Mauve, J.Voerman (3). The painting by Jan Steen is "The satyr and the peasant fa... | € 30.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: LANGERHUIZEN. | Collection Jan Langerhuizen. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes ... 5 octobre 1915. | Amsterdam, C.F.de Roos Cie, 1915. L-4to. 40 pp. 8 plates. | 91 lots, 3x Allebé, 2x Bosboom, 3x Greive Jr., Guillemin, H.W.Mesdag, Neuhuys, 3x Ronner, Schelfhou... | € 30.00 |
Brinkman |