696 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
CHRISTIE'S LONDON | Important French furniture (meer info) | London: Christie's, 1995; 4to (26.5cm), 172pp., colour illustrations, paper. V. good copy. Rare in N... | € 7.50 |
Serendipity |
HUISMAN Veilingcatalogus van Venduhuis ‘s-Gravenhage 16-17-2-1937, collectie L. Huisman, gedrukt, 27 p., 4º. | M6539 |
€ 27.25
€ 6,00
AUCTION CATALOGUE: SYMES. | Catalogue des livres anciens composant la libraire de M. L.Symes. 2e - 3e - 4e partie. | Paris, H.Leclerc - L.Giraud-Badin, 1925. 3 parts. p.59-386. Broché | manque 1e partie : Théologie. Sciences et arts. Belles-lettres. Livres illustre´s du XVe au XVIII... | € 36.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. JANSON van FEGGEN PITCAIRN KNOWLES. | Tableaux modernes. Dessins, anciens et moderens. Succession feu M. P. Janson van Feggen. Collection W. Pitcairn Knowles (suite) etc. | Amsterdam, C.F. Roos, 1899. in-4. 71 pp. | MANQUE: pp.23-26). Avec 4 planches (Albert Neuhuys, Fred.J. du Chattel, Jozef Israels, C. van Leempu... | € 20.00 |
Brinkman |
REMBRANDT - Six, Jan: | Rembrandts portret van een jonge man. (meer info) | Prometheus | May 2018, (18,5 x 24,5 cm), 144 pp. Dutch text, illustrations, paperback. | € 19.99 |
Scriptum Art Books |
Christie’s | The Cobra Movement, Christie’s Amsterdam Sale ‘Cobra’, 22-23 mei 1990 | Christie’s Amsterdam | Met aantekeningen (veilingresultaten) | € 10.00 |
Olla Books |
Christie’s | Twentieth Century Art, Christie’s Amsterdam Sale 2399, 1 december 1998 | Christie’s Amsterdam | Met aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Christie’s | Twentieth Century Art, Christie’s Amsterdam Sale 2419, 10 juni 1999 | Christie’s Amsterdam | Met aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Christie’s | Twentieth Century Art, Christie’s Amsterdam Sale 2442, 1 december 1999 | Christie’s Amsterdam | Met aantekeningen in potlood plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Christie’s | Twentieth Century Art, Christie’s Amsterdam Sale 2463, 8 juni 2000 | Christie’s Amsterdam | Met aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Christie’s | Twentieth Century Art, Christie’s Amsterdam Sale 2487, 30 november 2000 | Christie’s Amsterdam | Met aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
BOULET, HAGERAATS--- Veilingcatalogus antiek coll. J.A. Boulet, notaris te Cheribon, 1917, 12 pag., gedrukt. | Met brief van veilingmeester G. Hageraats, manuscript, 1 pag. M11953 |
€ 30.52
€ 6,00
Christie’s | CoBrA 50th Anniversary Sale, Christie’s Amsterdam Sale 2366, 21 april 1998 | Christie’s Amsterdam | Met enkele aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Christie’s | Pictures, Watercolours and Drawings, Christie’s Amsterdam Sale 2380, 8 juli 1998 | Christie’s Amsterdam | Met enkele aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 5.00 |
Olla Books |
Hemeryck, P.A., | Veilingcatalogus bibliotheek Frank van der Goes, Amsterdam 1940, 37 pag. (meer info) | Met levensbericht van Van der Goes door H. Bovenkerk. |
€ 33.00
€ 7,95
goltzius.nl |
REVE, GERARD.- Schafthuizen, Joop (met krantenpagina n.a.v. deze veilingcatalogus) | Gerard Reve. De complete afzonderlijk gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie Joop Schafthuizen. Veilingcatalogus, 245 nummers. (meer info) | Haarlem, Bubb Kuyper 1997. Paperb. geniet. 40 pp. -Enige lichte gebruikssporen. Brievenbuspost. | -Met oorspronkelijke pagina uit NRC (29 november 1997) : "Ik ben geen pederast. maar gewoon een gewe... | € 15.00 |
Anderveen |
[Kol van Ouwerkerk], | Veilingcatalogus inboedel H.F. Kol van Ouwerkerk, drift 21, Utrecht 1928, 45 pag. | Met Supplement collectie munten, 9 pag. |
€ 32.70
€ 6,00
Mandemaker, W.K., | Veilingcatalogus teekeningen, prentkunst en schilderijen van (.....) Everhardus Boers, oud-fiscaal van de Ned. retourvloot en carga der O.I. Compagnie, 's-Gravenhage 1818, 4+156 pag., half leer. (meer info) | Met uitvoerige beschrijvingen van de tekeningen. |
€ 434.50
€ 7,95
goltzius.nl |
Leroy - Perez | Artcurial november 2006 (meer info) | Artcurial | Mickey Mouse toverleerling catalogus met Franquinvouwstripje | € 45.00 |
Serge Boekwinkel |
DE RUITER | VEILINGCATALOGUS | 5-6 october 2020 | munten-penningen-bankbiljetten c328x |
€ 10.00
€ 4,50
Old master and modern drawings and prints from the Franz Koenigs Collection | Sotheby's | New York 2001 21,5 x 27,5 cm 134pp. hardcover rood linnen veilingcatalogus | € 20.00 |
Heuvelrugboeken |
[CHRISTIE'S] | Important Impressionist and modern paintings and sculpture. Monday November 14, 1988. (meer info) | New York: Christie's, 1988; 4to (27.5cm), 90(+10)pp., black-white and colour illustrations, glossary... | € 10.00 |
Serendipity |
Russian Contemporary Art (Veilingcatalogus) | Sotheby's - 2008 | Nieuwstaat - Groot formaat - Uitgebreid en rijk geïllustreerd - 284 pag. | € 25.00 |
Nomen est omen |
STEENWIJK, POLAK, KEIJZER--- Veilingcatalogus inboedel wed. I.S. Polak-Keijzer te Steenwijk, 1904. 14 pag. | Notaris W. Huender. M11681 |
€ 27.25
€ 6,00
STEENWIJK--- Veilingcatalogus meubilair, zilver etc. op het landgoed Eikenhof, vroeger genaamd de Ronde Blesse, te Steenwijk, 1880. 18 pag., gedrukt. (meer info) | Notaris W. Huender. Ook goederen op Helenahoeve. M11680 |
€ 27.50
€ 7,95
goltzius.nl |
Muller, F., | Veilingcatalogus Manuscrits collections chevaliers van Rappard, Ds. H.A.J. Lutge, Amsterdam 1910, 194 pag., geïll. (meer info) | O.a. albums amicorum uit collectie Jhr. F.A.L. ridder van Rappard, met uitvoerige beschrijvingen. |
€ 137.50
€ 7,95
goltzius.nl |
Baart, Drs. Andries Gregory Martin (beschrijving) | Veteran, vintage and classic cars, motorcycles and horse-drawn vehicles at Het Nationaal Automobielmuseum Leidschendam - Holland, tuesday, november 25, 1975 | Veilingcatalogus. Amsterdam: Christie, Manson Woods Ltd., 1975. Foto's. | Oblong, softcover, garenloos, 71p. In goede staat. 390gr. | € 10.00 |
Kas Cornelis |
Baart, Drs. Andries, Angeline Thole Gregory Martin (beschrijving) | Collectors' cars at Het Nationaal Automobielmuseum Leidschendam - Holland, tuesday, april 24, 1979 | Veilingcatalogus. Amsterdam: Christie, Manson Woods Ltd., 1979. Foto's. Met de hand vermelde prijzen bij vrijwel elk lot. | Oblong, softcover, garenloos, 50p. In goede staat. 240gr. | € 13.00 |
Kas Cornelis |
AUCTION CATALOGUE: G.D.J. SCHOTEL. | Catalogus eener belangrijke en uitgebreide verzameling boeken en handschriften grootendeels uitmakende de bibliotheek van Dr. G.D.J. Schotel. Verkooping te 's Gravenhage, woensdag 14 november 1877en volgende dagen. | 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1877. 8vo. viii,170 pp. Ingenaaid. | omslag iets besch.; eigentijdse krantenknipsels betr. de veiling en Schotels overlijden bijgevoegd)-... | € 55.00 |
Brinkman |
DORDRECHT, SCHILDERINGEN SCHOUMAN, VOORSTRAAT--- Veilingcatalogus antiek en o.a. kamerbetimmering en schilderwerk door Aart Schouman, uit huis Voorstraat 308 te Dordrecht. Dordrecht, Mak, 1918, 78 pag., met afb. (meer info) | Opdracht voor schilderingen d.d. 1738 door Fr. v.d. Brandeler. M13172 |
€ 52.80
€ 7,95
goltzius.nl |
Boekeren, W. van, | Auction catalogue books 1835 I Veilingcatalogus Bibliotheca Gabini de Wal, Groningen 1835, (8)+408 pp. | Original decorated paper cover without the back. With divers seal stamps: Koningruk Nederlanden: Bui... |
€ 321.55
€ 6,00
Tentoonstelling Collectie Kunsthandel D. Komter Amsterdam, Rokin 98, 1 - 22 sept. 1924 in de veilingzalen der Firma A. Mak, Amsterdam, 1924, 27 pp. | Original paper binding, 23 x 16 cm. Binding with some discoloration. Text in Dutch. Veilingcatalogus... |
€ 27.25
€ 6,00
Christie's - | Christie's Amsterdam. Post-War and Contemporary Art. Tuesday 8 June 2010. | Christie's, 2010. 115 pp. Rijkelijk geïllustreerd in kleur. | Origineel omslag, als nieuw. | € 3.50 |
Hortus Conclusus |
VEILINGCATALOGUS - | Collectie van mr. H. C. Dietz | Amsterdam, Paul Brandt, 1959 (veiling Arti et Amicitiae, 7 en 8 april 1959). 48 pp. plus platen | Origineel omslag. Omslag iets geschaafd, verder in (zeer) goede staat. | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
AUCTION CATALOGUE: WILLIAM II | Catalogue des tableaux anciens et modernes, de divers écoles, dessins et statues, formant la Galerie de feu sa Majesté Guillaume II, roi des Pays-Bas (etc.), le 12 août 1850 et jours suivants (...) au palais de sa majesté, à La Haye, par J.de... | Amsterdam, W.Willems, 1850. 8vo. 2 vol.in 1. [v],174-32 pp. Halfcloth | orig.wrappers of the 'Souvenir' preserved. (titlepage damaged and repaired, slightly foxed and stain... | € 250.00 |
Brinkman |
NAARDEN; VAN BUUREN --- Veilingcatalogus 'Collections Arnold van Buuren, 't Loover, Naarden'. Amsterdam, Mak, 1925, 87 pag. + illustraties. (meer info) | Oude schilderijen en antiquiteiten. M9822 |
€ 66.00
€ 7,95
goltzius.nl |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag (grote paperback), 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag, 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Kolff, G., | Veilingcatalogus boeken J.J. van Oosterzee, dir. Spaarbank Bandoeng, Batavia 1918, 88 pag. | Pag. 19/20 ingeknipt. |
€ 32.70
€ 6,00
Atelier Ivan Godlevsky - Peinture Russe - Arcole Etude Gros Delettrez (meer info) | Drouot Parijs Veilingcatalogus 29.5.1991 | Paperback 213 schilderijen. | € 20.00 |
Ezelsoor Breda |
Goscinny | Goaten / druk 1 (meer info) | Oberon, Uitgeverij | , paperback 1981 48 pp nieuwstaat met extra | € 20.00 |
Serge Boekwinkel |
Diverse auteurs | Hessink's Veilingen. Veilingcatalogus historische motoren bromfietsen / Veilingcatalogus Kunst Antiek | Hessink's Veilingen, Nijmegen | Paperback; 2007; Conditie: Goed; Draaiboek: 160+(52+39)pp. |
€ 15.00
€ 3,50
Kuyper, Bubb | The Library of Gerrit Komrij. Part 1, Highlights and a first selection (meer info) | Haarlem, Bubb Kuyper | Paperback, 2012 Veilingcatalogus met 1638 catalgusnummers en 72 afbeeldingen, nieuwstaat | € 15.00 |
Eline Vere |
Veilingcatalogus Sotheby's | Sotheby's Arcade Auction 29 september 2003 + Auction Results (Paintings, Watercolours etc) | Sotheby's, Amsterdam 2003 | Paperback 21 x 17,5 cm, 112 pp, zeer goede staat | € 7.50 |
ReadOnly |
FINE DECORATIVE PRINTS / veilingcatalogus (meer info) | Philips London | Paperback 25 september 1989, 57 p. Prima / Brievenbuspost tot 350 gram | € 6.39 |
Matty |
Christie's South Kensington | Maritime wednesday 19 june 2002 (meer info) | London 2002 | Paperback, 268 p. | € 5.00 |
Scheepvaartboekhandel |
De Vuyst veilingcatalogus veiling 119 (meer info) | De Vuyst, Lokeren, 2003 | Paperback, 384 bladzijden. Vouw in voorzijde omslag. | € 5.00 |
Leesluis |
Veilingcatalogus | Kinderboeken uit de collectie van mw Caljé-van Gulik. Veiling op 23 april 1979 | Gendt, A.L. van Co, Amsterdam | paperback, 73 p. | € 8.00 |
AaBeeCee |
Veilingcatalogus Sotheby's | Sotheby's Paintings, Drawings and Watercolours including the Hans von Bartels Collection | Sotheby's, Amsterdam 2004 | Paperback, 96 pp, 21 x 16,5 cm, zeer goede staat | € 7.50 |
ReadOnly |
AUCTION CATALOGUE - BOOKS - Sotheby's | Catalogue of The Westbury Collection of Cookery Books | Sotheby's Co, London, 1965, 100pp. 507 items listed. | Paperback auction catalogue, text in English, some illustrations in black and white, minor traces of... | € 6.50 |
Hortus Conclusus |