797 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Sotheby's | Magnificent Books, Manuscripts and Drawings from the Collection of Frederick, 2nd Lord Heketh - part III Redoute: 52 original watercolour drawings on velum for Pierre-Joseph Redoute's Les Roses | Sotheby's | 2010, veilingcatalogus, 76 pp., zeer fraai |
€ 10.00
€ 3,85
Oude Liefdes |
AUCTION CATALOGUE - Nuffel, Van R.O.J. (préface) | Manuscrits et autographes de Maurice Maeterlinck. Vente publique à Bruxelles, mercredi 20 février 1974. | Fl. Tulkens, Bruxelles, 1974, 85 pp. 113 items listed. | Paperback veilingcatalogus, tekst in het Frans, geïllustreerd in zwart-wit, lichte gebruikssporen -... | € 4.50 |
Hortus Conclusus |
[MULLER, FREDERIK] | Manuscrits généalogiques et historiques. Amsterdam 1909. 238 p., + index op familienamen | Veilingcatalogus van autographes, dessins, estampes, livres (topographie, histoire voyages, gazettes... |
€ 81.75
€ 6,00
Maritime (meer info) | Christie's Amsterdam | 1997, paperback, 136 pag. |
€ 15.00
€ 6,00
Kobus |
Maritime (meer info) | Christie's Amsterdam | 1999, paperback, 124 pag. |
€ 15.00
€ 6,00
Kobus |
Maritime Auction Phillips | Veilingcatalogus 26 Januari 2000, 11 am and 2 pm | € 2.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Christie's South Kensington | Maritime wednesday 19 june 2002 (meer info) | London 2002 | Paperback, 268 p. | € 5.00 |
Scheepvaartboekhandel |
Sotheby's | Masks - veilingcatalogus in het Engels en Hebreeuws. (meer info) | Sotheby's, 1995 | 1e druk, pb. 64 p. Goede staat! Met de uitnodiging. | € 20.00 |
Kunstenfotografie |
collectief | Mercator & zijn boeken (meer info) | Koninklijke oudheidkundige kring | 1994, Soft cover, Fine, Mercator & zijn boeken soft cover, 295 x 210 mm, 143+1p. Overvloedig geïll... | € 20.00 |
Tanchelmus |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag (grote paperback), 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Penneman, Theo e.a. - | Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. | Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag, 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. | Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... | € 15.00 |
Secundus |
Met verve / Romantici, impressionisten, Haagse en Amsterdamse school enz. (veilingcatalogus) | Simonis Buunk | 2006, softcover, mooi exemplaar |
€ 5.00
€ 3,85
Michel Audiard. (meer info) | Berge, 2016. | Ingenaaid, groot formaat, 232 pp. | € 12.50 |
Archibold |
Veilingcatalogus 14 | Militaria | Berliner Auktionshaus für Geschichte | 16 maart 1996, geen paginering, 6031 lotnummers, veel afbeeldingen, De catalogus is in goede staat | € 15.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus 43 | Militaria boeken | Hanseatisches Auktionshaus für Historica Dr Beer Partner | 8 Februar 1992, geen paginering, 1160 lotnummers, De catalogus is in goede staat | € 10.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Casa D'Aste Czerny | Militaria, zeitgeschichtliche Objecte, Spielzeug, Deutsche Orden 1933-1945, softcover, goede staat | 1996, 414pp, 3525 lotummers, softcover, uitstekende staat | € 20.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Sotheby's | Modern Contemporary Art | Sotheby's Amsterdam | dec 2005, 200 pp, goede staat | € 12.50 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Sotheby's | Modern Contemporary Art, Amsterdam Thurday 6 December 2007 (meer info) | Sotheby's Amsterdam | Thursday 6 December 2007, 198 pag., als nieuw | € 10.00 |
Oldbooks |
Bruun Rasmussen / Kunstauktioner | Modern art + design / International auction 811 / Copenhagen March 8-9 2010 / Lot 1-376 | Bruun Rasmussen, 2010, 271 pp, full color | In prima staat | € 22.50 |
Hansiebooks NL-B |
Bruun Rasmussen / Kunstauktioner | Modern art + design / International auction 815 / Copenhagen Dec 6-8 2010 / Lot 855-1347 | Bruun Rasmussen, 2010, 280 pp, full color | In prima staat | € 22.50 |
Hansiebooks NL-B |
AUCTION CATALOGUE - | Moderne Hedendaagse Kunst (veiling 415) | Arts Antiques Group (AAG), Amsterdam, 2012, 105pp. 140 items listed. | Paperback, text in English, richly illustrated in colour, cover slightly discolored, else in good co... | € 4.50 |
Hortus Conclusus |
red. | Moderne en Hedendaagse Kunst, Veilingcatalogus 283 | Glerum Auctioneers | 2005,101pg. veel afb.in kleur, 26,5x21cm., softcover, als nieuw | € 6.50 |
overschot |
CATALOGUE - ART | Moderne Kunst. Lempertz Auktion 763. 21 Nov 1998 Köln | Lempertz Auktion, Köln, 1998, 365pp. nr 440-990 items listed. | Paperback met flappen, tekst in het Duits, geïllustreerd in kleur en zwart-wit, vlek bovenaan laats... | € 4.50 |
Hortus Conclusus |
AUCTION CATALOGUE. | Moderne schilderijen en aquarellen. I: Collectie H.L. Klein, Amsterdam, waarbij een reeks werken van G.H. Breitner; II: Collectie P.J. Minderop, Rotterdam, meesterwerken van David Bles, Bakker Korff, Meissonier, Ziem, Munkacsy, Ronner e.a. III... | Amsterdam, Mensing Zn, 1931. 4to. 16 pp., en 16 platen. Ingenaaid. | rug wat besch.; omslag vlekkig) - werken van A. Allebé (5), N. Bastert (5), Breitner (33), David Bl... | € 32.00 |
Brinkman |
Moes, Constance, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. | Mooi Gevonden ! / Simonis Buunk een keur aan kunst / veilingcatalogus (meer info) | Simonis Buunk , Ede | 2016, 156 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat | € 7.50 |
N.N. | Murano Glas. Auktion 149 C. 20. Februar 2020 | Quittenbaum, 2020 | 1e druk, paperback, veilingcatalogus kavel 531-761 met richtprijzen en foto's, vrijwel nieuw | € 10.00 |
NAARDEN; VAN BUUREN --- Veilingcatalogus 'Collections Arnold van Buuren, 't Loover, Naarden'. Amsterdam, Mak, 1925, 87 pag. + illustraties. (meer info) | Oude schilderijen en antiquiteiten. M9822 |
€ 66.00
€ 7,95
goltzius.nl |
Red. | NAGEL Auktionen 404S. Spezial-Auktion Kunsthandwerk und Jugendstil | Stuttgart, Nagel Auktionen, softcover, 142 S. | Veilingcatalogus m. Duitse tekst, in goede staat |
€ 11.88
€ 4,40
Mertz, Paul, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. | Najaarsoogst /Vijf heerlijke dagen in Ede / veilingcatalogus (meer info) | Simonis Buunk , Ede | 2016, 81 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat | € 5.00 |
Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 4, 11-12 Decembre 2006, Geneve (meer info) |
€ 10.00
€ 7,70
Pearl's bookstore |
Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 5, 2-3 Decembre 2008, Geneve (meer info) |
€ 10.00
€ 7,70
Pearl's bookstore |
[Anoniem] | Nuttige vertellingen en welgemeende raadgevingen: een prentenboekje voor weldenkende kinderen. met 6. plaatjes. (meer info) | J. Bouwman, Arnhem | z.j. (ca.1850), 51 (1)p., geïllustreerd met 6 paginagrote handgekleurde litho's, Donkerblauw glanze... | € 140.00 |
Dik Ramkema |
Veilingcatalogus Alain Castor, Laurent Hara, Drouot Paris | Oceanie, Himalaya, Insulinde, Art Aborigene, l'Amerique Precolombienne | 13 juin 2014, 160pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
Oeuvres médiévales provenant de la collection Marquet de Vasselot | Christie's | 2011, paperback groot formaat, 110 pp |
€ 10.00
€ 3,95
Boeken Knooppunt 44 |
(Toorop, Jan) | Oeuvres par Jan Toorop - I. Son atelier, II. Diverses provenances - Vente publique a Amsterdam Le 15 mai 1928 (meer info) | A. Mak, Amsterdam | 1928, groot formaat veilingcatalogus, illustraties, lichte gebruikssporen | € 15.00 |
titaantje |
Sotheby's | Of royal and noble descent (meer info) | Sotheby's | Zwaar paberback gids veiling 'of royal and noble descent', Amsterdam 18, 19, 20 february 2003 Amster... |
€ 17.50
€ 4,50
Lanceval |
Old master and modern drawings and prints from the Franz Koenigs Collection | Sotheby's | New York 2001 21,5 x 27,5 cm 134pp. hardcover rood linnen veilingcatalogus | € 20.00 |
Heuvelrugboeken |
Veilingcatalogus Sotheby's | Old Master Paintings | Sotheby's Amsterdam | 14 mei 2002, 144pp, uitstekende staat | € 12.50 |
Stadion Books |
AAG | Old Masters to Modernists [Israels, Indie] | Amsterdam Auctioneers Glerum | 18 juni 2018, 169 pp, zo goed als nieuw | € 12.50 |
Stadion Books |
Elsschot, Willem | Openbare veiling van de verzameling Willem Elsschot (meer info) | In zeer goede staat. 18 pagina's, 24,3 x 17,7, geniet. 1966 | € 65.00 |
Henry Chinaski |
Finarte S A | Opere d'arte moderna e contemporanea / Asta / Lugano 12 ottobre 1991 / Lot 201-248 | Finarte, 1991, 69 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
Porro C / Art consulting | Opere d'arte moderna e contemporanea / Asta 58 / Milano 18 maggio 2010 / Lot 1-148 | Porro C, 2010, 95 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
Porro C / Art consulting | Opere d'arte moderna e contemporanea / Opere da una collezione Emiliana / Prima sessione di vendita Asta 46 / Milano 28 maggio 2008 / Lot 1-175 | Porro C, 2008, 99 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
Porro C / Art consulting | Opere d'arte moderna e contemporanea / Secunda sessione di vendita Asta 46 / Milano 28 maggio 2008 / Lot 176-239 | Porro C, 2008, 84 pp, full color | In prima staat | € 19.75 |
Hansiebooks NL-B |
Veilingcatalogus 13 | Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Historische Antiquitaten | Galerie d'Histoire André Hüsken | jaren '90 [geen jaar genoemd], 5731 lotnummers, veel afbeeldingen. De catalogus is in goede staat, 2... | € 17.50 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus | Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Uniformen historische Antiquitaten | Verkaufskatalog 15, Galerie d'Histoire André Hüsken | jaren '90 [geen jaar genoemd], 6221 lotnummers, veel afbeeldingen | € 20.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus 24 | Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Uniformen historische Antiquitaten | Galerie d'Histoire André Hüsken | jaren '90 [geen jaar genoemd], 7429 lotnummers, veel afbeeldingen. De catalogus is in goede staat, 3... | € 20.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus 35-II | Orden, Militaria Ausland, Deutsche Militaria bis 1918 | Hermann Historica | 24 Oktober 1997, 720pp, 5402 lotnummers, veel afbeeldingen, De catalogus is in goede staat, 3 cm dik... | € 20.00 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Christie's | Orders, Decorations and Campaign Medals | Christie's London | 19.07.88 | € 17.50 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Christie's | Orders, Decorations and Campaign Medals | Christie's London | 25.07.89 | € 17.50 |
Stadion Books |
Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!