797 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Pagina's: | 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 16 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
Magnificent Books, Manuscri... Sotheby's Magnificent Books, Manuscripts and Drawings from the Collection of Frederick, 2nd Lord Heketh - part III Redoute: 52 original watercolour drawings on velum for Pierre-Joseph Redoute's Les Roses Sotheby's 2010, veilingcatalogus, 76 pp., zeer fraai € 10.00
€ 3,85
Oude Liefdes
Manuscrits et autographes d... AUCTION CATALOGUE - Nuffel, Van R.O.J. (préface) Manuscrits et autographes de Maurice Maeterlinck. Vente publique à Bruxelles, mercredi 20 février 1974. Fl. Tulkens, Bruxelles, 1974, 85 pp. 113 items listed. Paperback veilingcatalogus, tekst in het Frans, geïllustreerd in zwart-wit, lichte gebruikssporen -... € 4.50 Hortus Conclusus
Manuscrits généalogiques et... [MULLER, FREDERIK] Manuscrits généalogiques et historiques. Amsterdam 1909. 238 p., + index op familienamen Veilingcatalogus van autographes, dessins, estampes, livres (topographie, histoire voyages, gazettes... € 81.75
€ 6,00
Button Arine van der Steur
 - Maritime Maritime (meer info) Christie's Amsterdam 1997, paperback, 136 pag. € 15.00
€ 6,00
Kobus
 - Maritime Maritime (meer info) Christie's Amsterdam 1999, paperback, 124 pag. € 15.00
€ 6,00
Kobus
 - Maritime Auction Phillips Maritime Auction Phillips Veilingcatalogus 26 Januari 2000, 11 am and 2 pm € 2.00 Scheepvaartboekhandel
Maritime wednesday 19 june ... Christie's South Kensington Maritime wednesday 19 june 2002 (meer info) London 2002 Paperback, 268 p. € 5.00 Scheepvaartboekhandel
Masks - veilingcatalogus in... Sotheby's Masks - veilingcatalogus in het Engels en Hebreeuws. (meer info) Sotheby's, 1995 1e druk, pb. 64 p. Goede staat! Met de uitnodiging. € 20.00 Kunstenfotografie
Mercator &  zijn boeken collectief Mercator & zijn boeken (meer info) Koninklijke oudheidkundige kring 1994, Soft cover, Fine, Mercator & zijn boeken soft cover, 295 x 210 mm, 143+1p. Overvloedig geïll... € 20.00 Tanchelmus
Mercator & zijn boeken. 3 D... Penneman, Theo e.a. - Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag (grote paperback), 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... € 15.00 Secundus
Mercator & zijn boeken. 3 D... Penneman, Theo e.a. - Mercator & zijn boeken. 3 December 1994 - 30 januari 1995. Sint-Niklaas, V.Z.W. Mercator, 1994. Origineel omslag, 143+1p. Ca. 29,5 X 21 cm. Overvloedig geïllustreerde tebtoonstellingscatalogus met facsimile's van titelpagina's van boeken d... € 15.00 Secundus
Met verve / Romantici, impr... Met verve / Romantici, impressionisten, Haagse en Amsterdamse school enz. (veilingcatalogus) Simonis Buunk 2006, softcover, mooi exemplaar € 5.00
€ 3,85
Louis Tinner
 - Michel Audiard. Michel Audiard. (meer info) Berge, 2016. Ingenaaid, groot formaat, 232 pp. € 12.50 Archibold
Veilingcatalogus 14 - Militaria Veilingcatalogus 14 Militaria Berliner Auktionshaus für Geschichte 16 maart 1996, geen paginering, 6031 lotnummers, veel afbeeldingen, De catalogus is in goede staat € 15.00 Stadion Books
Militaria boeken Veilingcatalogus 43 Militaria boeken Hanseatisches Auktionshaus für Historica Dr Beer Partner 8 Februar 1992, geen paginering, 1160 lotnummers, De catalogus is in goede staat € 10.00 Stadion Books
Militaria, zeitgeschichtlic... Veilingcatalogus Casa D'Aste Czerny Militaria, zeitgeschichtliche Objecte, Spielzeug, Deutsche Orden 1933-1945, softcover, goede staat 1996, 414pp, 3525 lotummers, softcover, uitstekende staat € 20.00 Stadion Books
Modern  Contemporary Art Veilingcatalogus Sotheby's Modern Contemporary Art Sotheby's Amsterdam dec 2005, 200 pp, goede staat € 12.50 Stadion Books
Modern  Contemporary Art, A... Veilingcatalogus Sotheby's Modern Contemporary Art, Amsterdam Thurday 6 December 2007 (meer info) Sotheby's Amsterdam Thursday 6 December 2007, 198 pag., als nieuw € 10.00 Oldbooks
Modern art + design / Inter... Bruun Rasmussen / Kunstauktioner Modern art + design / International auction 811 / Copenhagen March 8-9 2010 / Lot 1-376 Bruun Rasmussen, 2010, 271 pp, full color In prima staat € 22.50 Hansiebooks NL-B
Modern art + design / Inter... Bruun Rasmussen / Kunstauktioner Modern art + design / International auction 815 / Copenhagen Dec 6-8 2010 / Lot 855-1347 Bruun Rasmussen, 2010, 280 pp, full color In prima staat € 22.50 Hansiebooks NL-B
Moderne  Hedendaagse Kunst ... AUCTION CATALOGUE - Moderne Hedendaagse Kunst (veiling 415) Arts Antiques Group (AAG), Amsterdam, 2012, 105pp. 140 items listed. Paperback, text in English, richly illustrated in colour, cover slightly discolored, else in good co... € 4.50 Hortus Conclusus
Moderne en Hedendaagse Kuns... red. Moderne en Hedendaagse Kunst, Veilingcatalogus 283 Glerum Auctioneers 2005,101pg. veel afb.in kleur, 26,5x21cm., softcover, als nieuw € 6.50 overschot
Moderne Kunst. Lempertz Auk... CATALOGUE - ART Moderne Kunst. Lempertz Auktion 763. 21 Nov 1998 Köln Lempertz Auktion, Köln, 1998, 365pp. nr 440-990 items listed. Paperback met flappen, tekst in het Duits, geïllustreerd in kleur en zwart-wit, vlek bovenaan laats... € 4.50 Hortus Conclusus
Moderne schilderijen en aqu... AUCTION CATALOGUE. Moderne schilderijen en aquarellen. I: Collectie H.L. Klein, Amsterdam, waarbij een reeks werken van G.H. Breitner; II: Collectie P.J. Minderop, Rotterdam, meesterwerken van David Bles, Bakker Korff, Meissonier, Ziem, Munkacsy, Ronner e.a. III... Amsterdam, Mensing Zn, 1931. 4to. 16 pp., en 16 platen. Ingenaaid. rug wat besch.; omslag vlekkig) - werken van A. Allebé (5), N. Bastert (5), Breitner (33), David Bl... € 32.00 Brinkman
Mooi Gevonden ! / Simonis  ... Moes, Constance, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. Mooi Gevonden ! / Simonis Buunk een keur aan kunst / veilingcatalogus (meer info) Simonis Buunk , Ede 2016, 156 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat € 7.50 De Tweede Lezer button
Murano Glas. Auktion 149 C.... N.N. Murano Glas. Auktion 149 C. 20. Februar 2020 Quittenbaum, 2020 1e druk, paperback, veilingcatalogus kavel 531-761 met richtprijzen en foto's, vrijwel nieuw € 10.00 Hartogboeken button
NAARDEN; VAN BUUREN --- Vei... NAARDEN; VAN BUUREN --- Veilingcatalogus 'Collections Arnold van Buuren, 't Loover, Naarden'. Amsterdam, Mak, 1925, 87 pag. + illustraties. (meer info) Oude schilderijen en antiquiteiten. M9822 € 66.00
€ 7,95
goltzius.nl
NAGEL Auktionen 404S. Spezi... Red. NAGEL Auktionen 404S. Spezial-Auktion Kunsthandwerk und Jugendstil Stuttgart, Nagel Auktionen, softcover, 142 S. Veilingcatalogus m. Duitse tekst, in goede staat € 11.88
€ 4,40
Boek2.nl button
Najaarsoogst /Vijf heerlijk... Mertz, Paul, Teo van den Brink, Joke Buunk, e.a. Najaarsoogst /Vijf heerlijke dagen in Ede / veilingcatalogus (meer info) Simonis Buunk , Ede 2016, 81 pp, paperback, afbeeldingen, zeer goede staat € 5.00 De Tweede Lezer button
Numismatica Genevensis SA. ... Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 4, 11-12 Decembre 2006, Geneve (meer info) € 10.00
€ 7,70
Pearl's bookstore
Numismatica Genevensis SA. ... Numismatica Genevensis SA. Vente aux Encheres 5, 2-3 Decembre 2008, Geneve (meer info) € 10.00
€ 7,70
Pearl's bookstore
Nuttige vertellingen en wel... [Anoniem] Nuttige vertellingen en welgemeende raadgevingen: een prentenboekje voor weldenkende kinderen. met 6. plaatjes. (meer info) J. Bouwman, Arnhem z.j. (ca.1850), 51 (1)p., geïllustreerd met 6 paginagrote handgekleurde litho's, Donkerblauw glanze... € 140.00 Dik Ramkema
Oceanie, Himalaya, Insulind... Veilingcatalogus Alain Castor, Laurent Hara, Drouot Paris Oceanie, Himalaya, Insulinde, Art Aborigene, l'Amerique Precolombienne 13 juin 2014, 160pp, uitstekende staat € 12.50 Stadion Books
Oeuvres médiévales provenan... Oeuvres médiévales provenant de la collection Marquet de Vasselot Christie's 2011, paperback groot formaat, 110 pp € 10.00
€ 3,95
Boeken Knooppunt 44
Oeuvres par Jan Toorop - I.... (Toorop, Jan) Oeuvres par Jan Toorop - I. Son atelier, II. Diverses provenances - Vente publique a Amsterdam Le 15 mai 1928 (meer info) A. Mak, Amsterdam 1928, groot formaat veilingcatalogus, illustraties, lichte gebruikssporen € 15.00 titaantje
Of royal and noble descent Sotheby's Of royal and noble descent (meer info) Sotheby's Zwaar paberback gids veiling 'of royal and noble descent', Amsterdam 18, 19, 20 february 2003 Amster... € 17.50
€ 4,50
Lanceval
Old master and modern drawi... Old master and modern drawings and prints from the Franz Koenigs Collection Sotheby's New York 2001 21,5 x 27,5 cm 134pp. hardcover rood linnen veilingcatalogus € 20.00 Heuvelrugboeken
Old Master Paintings Veilingcatalogus Sotheby's Old Master Paintings Sotheby's Amsterdam 14 mei 2002, 144pp, uitstekende staat € 12.50 Stadion Books
Old Masters to Modernists [... AAG Old Masters to Modernists [Israels, Indie] Amsterdam Auctioneers Glerum 18 juni 2018, 169 pp, zo goed als nieuw € 12.50 Stadion Books
Openbare veiling van de ver... Elsschot, Willem Openbare veiling van de verzameling Willem Elsschot (meer info) In zeer goede staat. 18 pagina's, 24,3 x 17,7, geniet. 1966 € 65.00 Henry Chinaski
Opere d'arte moderna e cont... Finarte S A Opere d'arte moderna e contemporanea / Asta / Lugano 12 ottobre 1991 / Lot 201-248 Finarte, 1991, 69 pp, full color In prima staat € 19.75 Hansiebooks NL-B
Opere d'arte moderna e cont... Porro C / Art consulting Opere d'arte moderna e contemporanea / Asta 58 / Milano 18 maggio 2010 / Lot 1-148 Porro C, 2010, 95 pp, full color In prima staat € 19.75 Hansiebooks NL-B
Opere d'arte moderna e cont... Porro C / Art consulting Opere d'arte moderna e contemporanea / Opere da una collezione Emiliana / Prima sessione di vendita Asta 46 / Milano 28 maggio 2008 / Lot 1-175 Porro C, 2008, 99 pp, full color In prima staat € 19.75 Hansiebooks NL-B
Opere d'arte moderna e cont... Porro C / Art consulting Opere d'arte moderna e contemporanea / Secunda sessione di vendita Asta 46 / Milano 28 maggio 2008 / Lot 176-239 Porro C, 2008, 84 pp, full color In prima staat € 19.75 Hansiebooks NL-B
Orden, Ehrenzeichen, Blankw... Veilingcatalogus 13 Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Historische Antiquitaten Galerie d'Histoire André Hüsken jaren '90 [geen jaar genoemd], 5731 lotnummers, veel afbeeldingen. De catalogus is in goede staat, 2... € 17.50 Stadion Books
Orden, Ehrenzeichen, Blankw... Veilingcatalogus Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Uniformen historische Antiquitaten Verkaufskatalog 15, Galerie d'Histoire André Hüsken jaren '90 [geen jaar genoemd], 6221 lotnummers, veel afbeeldingen € 20.00 Stadion Books
Orden, Ehrenzeichen, Blankw... Veilingcatalogus 24 Orden, Ehrenzeichen, Blankwaffen, Uniformen historische Antiquitaten Galerie d'Histoire André Hüsken jaren '90 [geen jaar genoemd], 7429 lotnummers, veel afbeeldingen. De catalogus is in goede staat, 3... € 20.00 Stadion Books
Orden, Militaria Ausland, D... Veilingcatalogus 35-II Orden, Militaria Ausland, Deutsche Militaria bis 1918 Hermann Historica 24 Oktober 1997, 720pp, 5402 lotnummers, veel afbeeldingen, De catalogus is in goede staat, 3 cm dik... € 20.00 Stadion Books
Orders, Decorations and Cam... Veilingcatalogus Christie's Orders, Decorations and Campaign Medals Christie's London 19.07.88 € 17.50 Stadion Books
Orders, Decorations and Cam... Veilingcatalogus Christie's Orders, Decorations and Campaign Medals Christie's London 25.07.89 € 17.50 Stadion Books

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.