693 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Pagina's: | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
Bandes Dessinées. Leroy, Éric / Lucas Hureau Bandes Dessinées. Paris, Artcurial Briest / Poulain / F.Tajan 2014, 40 + (12) p. in prima staat € 15.00 Boom
Bandes Dessinées. 8 Novembr... Buret, Roland Bandes Dessinées. 8 Novembre 2010 / 21 Janvier 2012 / 2 Juin 2012 / 29 Septembre 2012. (meer info) Paris, Neret - Minet Tessier 2010/2012, 72 / 52 /62 / 80 p. PRIJS per band : € 15.00 Boom
Banque Dessinée by Millon 4... Millon Banque Dessinée by Millon 4 mars 2018 (meer info) Millon met Chaland curiosa Veilingcatalogus van te houden veiling in 2018 met Chaland werk. € 65.00 Grenna1
Beijers Veiling 1980. Een u... Beijers Veiling 1980. Een unieke Nederlandse verzameling Beijers. 11 maart 1980 411 nummers, Veilingcatalogus. € 4.00 Hortus Conclusus
Belangrijke Voorwerpen En P... Leanne Shapton, Leanne Shapton Belangrijke Voorwerpen En Persoonlijke Bezittingen Uit De Collectie Van Lenore Doolan En Harold Morris, Inlusief Boeken, Kleding En Sieraden (meer info) De Bezige Bij Conditie: Goed € 12.65
€ 2,95
Boekenbalie button
Belgian Art - Tuesday 12 Oc... n.v.t. Belgian Art - Tuesday 12 October 1999 (meer info) Christie's - Amsterdam Paperback, in goede staat, catologus veilinghuis, in kleur, 202p. € 17.50
€ 3,85
Aquamarijn
Belgian Art 1880 - 1960  ve... Belgian Art 1880 - 1960 veilingcatalogus Sothéby's Amsterdam Catalogus oktober 2000, softcover, 127 blz. Veel kleurenillustraties. In zeer goede staat. € 7.00 Equester
Belgian Art Sale, Christie’... Christie’s Belgian Art Sale, Christie’s Amsterdam Sale 2389,15 oktober 1998 Christie’s Amsterdam Inclusief overzicht veilingresultaten € 10.00 Olla Books
Bernaerts De Magische Matinee Bernaerts Bernaerts De Magische Matinee (meer info) Bernaerts Veilingcatalogus in vorm S&W strip € 25.00 Serge Boekwinkel
Bernaerts Kuifjestripcatalo... Bernaerts Kuifjestripcatalogus 19 juni 2011 met extra filmfotoplaten (meer info) Bernaerts en Belvision € 60.00 Grenna1
Bernard Buffet - VEnte au J... Bernard Buffet - VEnte au Japon - 40 Oeuvres de Bernard Buffet (meer info) Drouot Montainge Jaar van uitgifte : 1988 / paperback / 92 pagina's € 75.00
€ 6,50
4942 Books
Bibliotheca Academica Ultra... Bom, H.G. zn., G.D., Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag. (meer info) € 82.50
€ 7,95
goltzius.nl
Bibliotheca Didina et Pingu... Büch, Boudewijn Bibliotheca Didina et Pinguina. The library of Boudewijn Büch. I-III (meer info) Bubb Kuyper 1984, Goed, Soft cover € 30.00 Oblomov
Bibliotheek van wijlen Fran... (Bibliotheek) Bibliotheek van wijlen Frank van der Goes. Benevens enkele bijvoegingen. Verkooping. (meer info) Amsterdam. Boekhandel en Antiquariaat P.A, Hemeryck (A.T. Kleerekoper). 1940. Wr., 36 p. 23,8 x 14,9 cm. Omslagje gevlekt en verkleurd, nietjes geroest. Good. € 12.50 De Citadel
Bibliotheken - Plaatsbeschr... Hertzberger, Menno Bibliotheken - Plaatsbeschrijving en Plaatselijke Geschiedenis (1958) (meer info) Internationaal Antiquariaat (Menno Hertzberger) 1958 - cahier - 32 p. € 12.00 De Silmarillion
BIBLIOTHEQUE DE M.G.H premi... / BIBLIOTHEQUE DE M.G.H première série XVII ème siècle littérature 1927 (meer info) Paris. L. Giraud-Badin. 1927 1927, 0, Fine, Fine, Soft cover € 50.00 threedaymonk
Bibliothèque Aristide Marie... Paul Fuchs (préface) Bibliothèque Aristide Marie. Livres anciens, romantiques et modernes. Autographes. Collection de peintures, aquarelles et dessins. Époque romantique. (meer info) Paris, Jeanneau, Ader, Carteret (e.a.), 1938 Broché, 136pp., 616 objets, 19x28.5cm., ills. n/b. hors-texte, très belle condition (qq. traces d'... € 19.50 SomeThingz button
Bibliothèque Marcel Jeanson... Sotheby's Monaco Bibliothèque Marcel Jeanson: 1ere Partie: Chasse - Jacht (meer info) Sotheby's 1986, 1e ed, 510 pp, geb, linnen, heel goed € 29.95 De Vorkelaar
Bibliothèque Marcel Jeanson... Sotheby's Monaco Bibliothèque Marcel Jeanson, 2me partie, Ornithologie (meer info) Sotheby's 1988, 1e ed, 222 pp, geb, so, prima € 24.95 De Steenloper
Bibliothèque Maurice Houday... Bibliothèque Maurice Houdayer - Troisième partie - 4 mai 2022 (meer info) ArtCurial Jaar van uitgifte : 2022 / paperback / 150 pagina's € 25.00 4942 Books
Bibliothèque W.Ashburner. V... Bibliothèque W.Ashburner. Vente aux encheres les 26-27 Aout 1938 Grand Hotel National Galerie Fischer Lucerne. Librairie Ancienne U.Hoepli, Milan. 1938. Mooie catalogus met veel afbeeldingen. 67 pagina's en LXXI planches. € 19.50 Pharos
Bijzondere collectie van 14... Bijzondere collectie van 14 veilingcatalogi (1947-1950) van Internationaal antiquariaat Menno Hertzberger (meer info) Menno Hertzberger 14 veilingcatalogi ingebonden in halflinnen band met titel gedrukt op rug, 23 x 16 cm. Met de 2 veil... € 45.00 Hortus Conclusus
Bijzondere collectie van 29... Bijzondere collectie van 29 veilingcatalogi (1951-1961) van Internationaal antiquariaat Menno Hertzberger (meer info) Menno Hertzberger 29 veilingcatalogi ingebonden in 2 banden gebonden, halflinnen met titel gedrukt op rug, 23 x 16 cm. € 75.00 Hortus Conclusus
Boekveiling waarbij o.a. de... Boekveiling waarbij o.a. de belangrijke krijgs- en vestingbouwkundige bibliotheek van ... W.H. Schukking 's-Gravenhage, Van Stockum 1968 79p, 21cm, veilingcatalogus € 8.00 Boekshop Nijmegen
Bonhams. Collector's Motor ... Bonhams. Collector's Motor Cars, Motorcycles and Automobilia. Saturday 11 September 2004. Beaulieu, Bonhams 2004. Paperb. or.ed. 83 pp. Gegarandeerd KEURIG. Brievenbuspost. -Illustrated in colour. -Veilingcatalogus van klassieke auto's en mororfietsen. Met memorabilia. € 10.00 Anderveen
Books and Prints - Auction ... Books and Prints - Auction - 14-05-2022 (meer info) Association Brussels Art and Culture Auctions Jaar van uitgifte : 2022 / paperback / 189 pagina's € 15.00 4942 Books
BOULET, HAGERAATS--- Veilin... BOULET, HAGERAATS--- Veilingcatalogus antiek coll. J.A. Boulet, notaris te Cheribon, 1917, 12 pag., gedrukt. Met brief van veilingmeester G. Hageraats, manuscript, 1 pag. M11953 € 30.52
€ 6,00
Button Arine van der Steur
British Commonwealth Stamps... Phillips Auctioneers British Commonwealth Stamps and Covers Phillips Auctioneers Veiling 31090. 28th June 2001. 52 pp. Illustrated. Soft cover. € 10.00 Boekshop
British Commonwealth Stamps... Phillips Auctioneers British Commonwealth Stamps and Covers Phillips Auctioneers Veiling 31103. 27th September 2001. 57 pp. Illustrated. Soft cover. € 10.00 Boekshop
Bubb Kuyper / Fine Arts / m... Bubb Kuyper / Fine Arts / may 2019 (veilingcatalogus) Bubb Kuyper 2019, paperback, mooi exemplaar € 8.00
€ 3,85
Louis Tinner
Bubb Kuyper : Veilingcatalo... Catalogus Bubb Kuyper : Veilingcatalogus Mei 2010 [nr. 52] (meer info) Bubb Kuyper 2010 - paperback - geïllustreerd in kleur - 585 p. - in goede staat € 5.95 De Silmarillion
Bubb Kuyper : Veilingcatalo... Catalogus Bubb Kuyper : Veilingcatalogus November 2009 [nr. 51] (meer info) Bubb Kuyper 2009 - paperback - geïllustreerd in kleur - 585 p. - in goede staat € 5.95 De Silmarillion
Bubb Kuyper Auction Sale of... Bubb Kuyper Auction Sale of Books, Manuscripts and Fine Arts / may 2019 (veilingcatalogus) Bubb Kuyper 2019, paperback, mooi exemplaar € 8.00
€ 3,85
Louis Tinner
Bubb Kuyper: Gerard Reve. D... Diverse auteurs Bubb Kuyper: Gerard Reve. De complete afzonderlijke gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie Joop Schafthuizen Haarlem : Bubb Kuyper Geniet; 1997; 40pp.; Conditie: Goed; Geniet, hier en dara z/w afbeeldingen; Veilingcatalogus van Bub... € 6.00
€ 3,50
Klondyke button
Catalogue 101 Book Art and ... Catalogue 101 Book Art and Literature (meer info) AABP Auctions Arti et Amicitiae 2009, paperback oblong, ca 140 pp, goed € 5.00
€ 4,25
Teveelboeken
Catalogue collection du Cha... Huffel's, A.J. antiquariaat, Catalogue collection du Chateau de Gunterstein, Breukelen, 1936, 54 pag. Veilingcatalogus van gravures et dessins anciens op 27 en 28 mei 1936. Afbeelding van kasteel Gunterstein op omslag. € 38.15
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Catalogue d'anciens livres ... ELZEVIER - MOTTELEY. Catalogue d'anciens livres et manuscrits de la bibliothèque de M*** (= Charles Motteley), composé en partie d'ouvrages rares et singuliers, suivie d'une collection très considérable d'Elzevirs et d'éditions hollandaises et belges de format pe... Paris, Silvestre Regnard, 1844. in-8. [2],6,104,68,15 pp. Original printed wrappers. wrappers damaged and restored) - with the results marked in a fine hand. ¶ The section of Elzevir e... € 250.00 Brinkman
Catalogue de la bibliothèqu... Catalogue de la bibliothèque de feu Mr. E. Daguin. Quatrième partie. Livres anciens. (meer info) A. Durel, Paris. 1905. Gebonden. 102 pagina's. Mooi exemplaar. € 19.50 Pharos
Catalogue de tableaux ancie... AUCTION CATALOGUE: van ALEN a KETTERING. Catalogue de tableaux anciens dépendant de la collection de M.-J.J. van Alen a Kettering, Angleterre, de succession du graveur anglais Sir F. Seymour Haden [..] de l'atelier du peintre A. Verhoesen a Utrecht et de quelques autres provenances. Amsterdam, Frederik Muller, 1910. 4to. 67pp. With 28 ills. Sewn. spine faded and sl.worn, light water staining along the lower edge of the wrappers (interior clean),... € 60.00 Brinkman
Catalogue de tableaux moder... AUCTION CATALOGUE: VAN ALPHEN-HOVY. Catalogue de tableaux modernes. Collection de Mme la douarière L.van Alphen-Hovy. + Vente d'une oeuvre de Jan Steen de la collection de Mme L.van Alphen-Hovy. Amsterdam, Frederik Muller, 2 juli 1918. 2 vols. 4to. 10 pp+ 9 plates 4 pp. 1 plate. Wrappers. ¶ Works by Daubigny, Fantin-Latour 2), J.Israëls (2), Mauve, J.Voerman (3). The painting by Jan Steen is "The satyr and the peasant fa... € 30.00 Brinkman
Catalogue des antiquités va... Catalogue des antiquités vases peints, terres cuites... objects d'art.. Le tout composant la Collection Théatrale de M. Jules Sambon. (meer info) 1911. Prachtige groot formaat catalogus met heel veel afbeeldingen. 184 pagina's. € 95.00 Pharos
Catalogue des collections d... AUCTION CATALOGUE: ANKERSMIT. Catalogue des collections de Tableaux modernes, dessins, publications illustrées et autres, bocaux, verres, meubles et antiquités, de Monsieur Jacob Ankersmit [..]. Le Mardi 24 Janvier 1905. Amsterdam, C.F. Roos, 1905. Folio. 95 pp. With 27 plates reproductions of paintings by J. Israels; J. en W. Maris; H.W. Mesdag and others). Sewn. (wrappers s... € 50.00 Brinkman
Catalogue des dessin, gouac... AUCTION CATALOGUE. BOTTELIER-LASQUIN, G. Catalogue des dessin, gouaches, pastels du XVe siècl au milieu du XIXe siècle et principalement de l'École Française du XVIIe siècle, composant la collection de Georges B.-Lasquin, Paris, chez Georges Petit, 1928. in-4. 135 pp. avec 44 planches). Broché. (lég. usée; annot.au crayon sur couv.; cachet sur titre) € 28.00 Brinkman
Catalogue des deux cabinets... AUCTION CATALOGUE: VAN EYNDHOVEN WERNECK. Catalogue des deux cabinets importants de feu M. - A.J.van Eyndhoven à Zutphen, et de M.J.Werneck de Frankfort sur le Main. (23-25 Juin 1885). Amsterdam, Frederik Muller, 1885. 61 pp. Wrappers. front cover missing) ¶ 557 lots; drawings by a.o. Hans Bol, Jacob Cats (11x), Jacques de Gheyn (7x)... € 36.00 Brinkman
Catalogue des livres ancien... AUCTION CATALOGUE: SYMES. Catalogue des livres anciens composant la libraire de M. L.Symes. 2e - 3e - 4e partie. Paris, H.Leclerc - L.Giraud-Badin, 1925. 3 parts. p.59-386. Broché manque 1e partie : Théologie. Sciences et arts. Belles-lettres. Livres illustre´s du XVe au XVIII... € 36.00 Brinkman
Catalogue des object d`art ... Lempertz, H. (proprietaire de la Maison J.M.Heberle) Catalogue des object d`art et de haute curiosité composant la Collection Bourgeois Frères et dont la vente aura lieu a Cologne dans la Grande Salle du Casino (Augustinerplatz 7) du Mercredi 19 au Jeudi 27 Octobre 1904. Cologne, Imprimerie M.Dumont 1904, 283 p. met afb. [rug besch.; 2 katernen los; laatse pagina's vochtvlekkig] € 25.00 Boom
Catalogue des tableaux anci... AUCTION CATALOGUE. HOOGENDIJK, M.-C. Catalogue des tableaux anciens dépendant des collections formées par M.-C. Hoogendijk de la Haye. Amsterdam, Muller, 1912. in4. [vi],34 pp. With 21 plates. Wrappers. ¶ At this auction were sold: works of oa. Pieter Brueghel jr, Jacob de Gheyn, Jan van Goyen, van Ostade, Rubens, Jan Steen, David Teniers jr, etc. ¶ Collection of the early-mode... 1866-1911). Next to these older works, Hoogendijk's collection included 30 Cézanne's and 'a large b... € 45.00 Brinkman
Catalogue des tableaux, anc... AUCTION CATALOGUE. DREESMANN, W.J.R. le BARON de WIJKERSLOOTH de WEERDESTEYN. Catalogue des tableaux, anciens et modernes, antiquités, aquarelles, estampes, gravures, meubles, horloge-gaine [etc., etc.] de diverses provenances, e.a. de feu W.J.R. Dreesmann, et de la collection du K.L.C.M.I. Baron de Wijkerslooth de Weer... Amsterdam, Fr. Müller dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],52 pp. Met 20 platen. Ingenaaid. (omslag iets gebruikt en ges... € 40.00 Brinkman
Catalogue des tableaux anci... AUCTION CATALOGUE: WILLIAM II Catalogue des tableaux anciens et modernes, de divers écoles, dessins et statues, formant la Galerie de feu sa Majesté Guillaume II, roi des Pays-Bas (etc.), le 12 août 1850 et jours suivants (...) au palais de sa majesté, à La Haye, par J.de... Amsterdam, W.Willems, 1850. 8vo. 2 vol.in 1. [v],174-32 pp. Halfcloth orig.wrappers of the 'Souvenir' preserved. (titlepage damaged and repaired, slightly foxed and stain... € 250.00 Brinkman
Catalogue des tableaux de m... Em. Clarembeaux, Louis Delehaye. Catalogue des tableaux de maitres anciens et modernes des ecoles flamande, francaise, hollandaise, etc. composant la collection de feu Adolphe Huybrechts. (meer info) Anvers, Buschmann, 1907 Relie, toile vert avec des plats marbres, 62pp., 25x33cm., ills. phototypies n/b., bon etat. € 30.00
€ 6,99
Erik Tonen button

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.