693 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Leroy, Éric / Lucas Hureau | Bandes Dessinées. | Paris, Artcurial Briest / Poulain / F.Tajan | 2014, 40 + (12) p. in prima staat | € 15.00 |
Boom |
Buret, Roland | Bandes Dessinées. 8 Novembre 2010 / 21 Janvier 2012 / 2 Juin 2012 / 29 Septembre 2012. (meer info) | Paris, Neret - Minet Tessier | 2010/2012, 72 / 52 /62 / 80 p. PRIJS per band : | € 15.00 |
Boom |
Millon | Banque Dessinée by Millon 4 mars 2018 (meer info) | Millon met Chaland curiosa | Veilingcatalogus van te houden veiling in 2018 met Chaland werk. | € 65.00 |
Grenna1 |
Beijers Veiling 1980. Een unieke Nederlandse verzameling | Beijers. 11 maart 1980 | 411 nummers, Veilingcatalogus. | € 4.00 |
Hortus Conclusus |
Leanne Shapton, Leanne Shapton | Belangrijke Voorwerpen En Persoonlijke Bezittingen Uit De Collectie Van Lenore Doolan En Harold Morris, Inlusief Boeken, Kleding En Sieraden (meer info) | De Bezige Bij | Conditie: Goed |
€ 12.65
€ 2,95
n.v.t. | Belgian Art - Tuesday 12 October 1999 (meer info) | Christie's - Amsterdam | Paperback, in goede staat, catologus veilinghuis, in kleur, 202p. |
€ 17.50
€ 3,85
Aquamarijn |
Belgian Art 1880 - 1960 veilingcatalogus Sothéby's Amsterdam | Catalogus oktober 2000, softcover, 127 blz. Veel kleurenillustraties. In zeer goede staat. | € 7.00 |
Equester |
Christie’s | Belgian Art Sale, Christie’s Amsterdam Sale 2389,15 oktober 1998 | Christie’s Amsterdam | Inclusief overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Bernaerts | Bernaerts De Magische Matinee (meer info) | Bernaerts | Veilingcatalogus in vorm S&W strip | € 25.00 |
Serge Boekwinkel |
Bernaerts Kuifjestripcatalogus 19 juni 2011 met extra filmfotoplaten (meer info) | Bernaerts en Belvision | € 60.00 |
Grenna1 |
Bernard Buffet - VEnte au Japon - 40 Oeuvres de Bernard Buffet (meer info) | Drouot Montainge | Jaar van uitgifte : 1988 / paperback / 92 pagina's |
€ 75.00
€ 6,50
4942 Books |
Bom, H.G. zn., G.D., | Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag. (meer info) |
€ 82.50
€ 7,95
goltzius.nl |
Büch, Boudewijn | Bibliotheca Didina et Pinguina. The library of Boudewijn Büch. I-III (meer info) | Bubb Kuyper | 1984, Goed, Soft cover | € 30.00 |
Oblomov |
(Bibliotheek) | Bibliotheek van wijlen Frank van der Goes. Benevens enkele bijvoegingen. Verkooping. (meer info) | Amsterdam. Boekhandel en Antiquariaat P.A, Hemeryck (A.T. Kleerekoper). 1940. | Wr., 36 p. 23,8 x 14,9 cm. Omslagje gevlekt en verkleurd, nietjes geroest. Good. | € 12.50 |
De Citadel |
Hertzberger, Menno | Bibliotheken - Plaatsbeschrijving en Plaatselijke Geschiedenis (1958) (meer info) | Internationaal Antiquariaat (Menno Hertzberger) | 1958 - cahier - 32 p. | € 12.00 |
De Silmarillion |
/ | BIBLIOTHEQUE DE M.G.H première série XVII ème siècle littérature 1927 (meer info) | Paris. L. Giraud-Badin. 1927 | 1927, 0, Fine, Fine, Soft cover | € 50.00 |
threedaymonk |
Paul Fuchs (préface) | Bibliothèque Aristide Marie. Livres anciens, romantiques et modernes. Autographes. Collection de peintures, aquarelles et dessins. Époque romantique. (meer info) | Paris, Jeanneau, Ader, Carteret (e.a.), 1938 | Broché, 136pp., 616 objets, 19x28.5cm., ills. n/b. hors-texte, très belle condition (qq. traces d'... | € 19.50 |
Sotheby's Monaco | Bibliothèque Marcel Jeanson: 1ere Partie: Chasse - Jacht (meer info) | Sotheby's | 1986, 1e ed, 510 pp, geb, linnen, heel goed | € 29.95 |
De Vorkelaar |
Sotheby's Monaco | Bibliothèque Marcel Jeanson, 2me partie, Ornithologie (meer info) | Sotheby's | 1988, 1e ed, 222 pp, geb, so, prima | € 24.95 |
De Steenloper |
Bibliothèque Maurice Houdayer - Troisième partie - 4 mai 2022 (meer info) | ArtCurial | Jaar van uitgifte : 2022 / paperback / 150 pagina's | € 25.00 |
4942 Books |
Bibliothèque W.Ashburner. Vente aux encheres les 26-27 Aout 1938 Grand Hotel National Galerie Fischer Lucerne. | Librairie Ancienne U.Hoepli, Milan. | 1938. Mooie catalogus met veel afbeeldingen. 67 pagina's en LXXI planches. | € 19.50 |
Pharos |
Bijzondere collectie van 14 veilingcatalogi (1947-1950) van Internationaal antiquariaat Menno Hertzberger (meer info) | Menno Hertzberger | 14 veilingcatalogi ingebonden in halflinnen band met titel gedrukt op rug, 23 x 16 cm. Met de 2 veil... | € 45.00 |
Hortus Conclusus |
Bijzondere collectie van 29 veilingcatalogi (1951-1961) van Internationaal antiquariaat Menno Hertzberger (meer info) | Menno Hertzberger | 29 veilingcatalogi ingebonden in 2 banden gebonden, halflinnen met titel gedrukt op rug, 23 x 16 cm. | € 75.00 |
Hortus Conclusus |
Boekveiling waarbij o.a. de belangrijke krijgs- en vestingbouwkundige bibliotheek van ... W.H. Schukking | 's-Gravenhage, Van Stockum 1968 | 79p, 21cm, veilingcatalogus | € 8.00 |
Boekshop Nijmegen |
Bonhams. Collector's Motor Cars, Motorcycles and Automobilia. Saturday 11 September 2004. | Beaulieu, Bonhams 2004. Paperb. or.ed. 83 pp. Gegarandeerd KEURIG. Brievenbuspost. | -Illustrated in colour. -Veilingcatalogus van klassieke auto's en mororfietsen. Met memorabilia. | € 10.00 |
Anderveen |
Books and Prints - Auction - 14-05-2022 (meer info) | Association Brussels Art and Culture Auctions | Jaar van uitgifte : 2022 / paperback / 189 pagina's | € 15.00 |
4942 Books |
BOULET, HAGERAATS--- Veilingcatalogus antiek coll. J.A. Boulet, notaris te Cheribon, 1917, 12 pag., gedrukt. | Met brief van veilingmeester G. Hageraats, manuscript, 1 pag. M11953 |
€ 30.52
€ 6,00
Phillips Auctioneers | British Commonwealth Stamps and Covers | Phillips Auctioneers | Veiling 31090. 28th June 2001. 52 pp. Illustrated. Soft cover. | € 10.00 |
Boekshop |
Phillips Auctioneers | British Commonwealth Stamps and Covers | Phillips Auctioneers | Veiling 31103. 27th September 2001. 57 pp. Illustrated. Soft cover. | € 10.00 |
Boekshop |
Bubb Kuyper / Fine Arts / may 2019 (veilingcatalogus) | Bubb Kuyper | 2019, paperback, mooi exemplaar |
€ 8.00
€ 3,85
Catalogus | Bubb Kuyper : Veilingcatalogus Mei 2010 [nr. 52] (meer info) | Bubb Kuyper | 2010 - paperback - geïllustreerd in kleur - 585 p. - in goede staat | € 5.95 |
De Silmarillion |
Catalogus | Bubb Kuyper : Veilingcatalogus November 2009 [nr. 51] (meer info) | Bubb Kuyper | 2009 - paperback - geïllustreerd in kleur - 585 p. - in goede staat | € 5.95 |
De Silmarillion |
Bubb Kuyper Auction Sale of Books, Manuscripts and Fine Arts / may 2019 (veilingcatalogus) | Bubb Kuyper | 2019, paperback, mooi exemplaar |
€ 8.00
€ 3,85
Diverse auteurs | Bubb Kuyper: Gerard Reve. De complete afzonderlijke gepubliceerde werken in handelsedities en bibliofiele uitgaven uit de collectie Joop Schafthuizen | Haarlem : Bubb Kuyper | Geniet; 1997; 40pp.; Conditie: Goed; Geniet, hier en dara z/w afbeeldingen; Veilingcatalogus van Bub... |
€ 6.00
€ 3,50
Catalogue 101 Book Art and Literature (meer info) | AABP Auctions Arti et Amicitiae | 2009, paperback oblong, ca 140 pp, goed |
€ 5.00
€ 4,25
Teveelboeken |
Huffel's, A.J. antiquariaat, | Catalogue collection du Chateau de Gunterstein, Breukelen, 1936, 54 pag. Veilingcatalogus van gravures et dessins anciens op 27 en 28 mei 1936. | Afbeelding van kasteel Gunterstein op omslag. |
€ 38.15
€ 6,00
ELZEVIER - MOTTELEY. | Catalogue d'anciens livres et manuscrits de la bibliothèque de M*** (= Charles Motteley), composé en partie d'ouvrages rares et singuliers, suivie d'une collection très considérable d'Elzevirs et d'éditions hollandaises et belges de format pe... | Paris, Silvestre Regnard, 1844. in-8. [2],6,104,68,15 pp. Original printed wrappers. | wrappers damaged and restored) - with the results marked in a fine hand. ¶ The section of Elzevir e... | € 250.00 |
Brinkman |
Catalogue de la bibliothèque de feu Mr. E. Daguin. Quatrième partie. Livres anciens. (meer info) | A. Durel, Paris. | 1905. Gebonden. 102 pagina's. Mooi exemplaar. | € 19.50 |
Pharos |
AUCTION CATALOGUE: van ALEN a KETTERING. | Catalogue de tableaux anciens dépendant de la collection de M.-J.J. van Alen a Kettering, Angleterre, de succession du graveur anglais Sir F. Seymour Haden [..] de l'atelier du peintre A. Verhoesen a Utrecht et de quelques autres provenances. | Amsterdam, Frederik Muller, 1910. 4to. 67pp. With 28 ills. Sewn. | spine faded and sl.worn, light water staining along the lower edge of the wrappers (interior clean),... | € 60.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: VAN ALPHEN-HOVY. | Catalogue de tableaux modernes. Collection de Mme la douarière L.van Alphen-Hovy. + Vente d'une oeuvre de Jan Steen de la collection de Mme L.van Alphen-Hovy. | Amsterdam, Frederik Muller, 2 juli 1918. 2 vols. 4to. 10 pp+ 9 plates 4 pp. 1 plate. Wrappers. ¶ Works by Daubigny, Fantin-Latour | 2), J.Israëls (2), Mauve, J.Voerman (3). The painting by Jan Steen is "The satyr and the peasant fa... | € 30.00 |
Brinkman |
Catalogue des antiquités vases peints, terres cuites... objects d'art.. Le tout composant la Collection Théatrale de M. Jules Sambon. (meer info) | 1911. Prachtige groot formaat catalogus met heel veel afbeeldingen. 184 pagina's. | € 95.00 |
Pharos |
AUCTION CATALOGUE: ANKERSMIT. | Catalogue des collections de Tableaux modernes, dessins, publications illustrées et autres, bocaux, verres, meubles et antiquités, de Monsieur Jacob Ankersmit [..]. Le Mardi 24 Janvier 1905. | Amsterdam, C.F. Roos, 1905. Folio. 95 pp. With 27 plates | reproductions of paintings by J. Israels; J. en W. Maris; H.W. Mesdag and others). Sewn. (wrappers s... | € 50.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. BOTTELIER-LASQUIN, G. | Catalogue des dessin, gouaches, pastels du XVe siècl au milieu du XIXe siècle et principalement de l'École Française du XVIIe siècle, composant la collection de Georges B.-Lasquin, | Paris, chez Georges Petit, 1928. in-4. 135 pp. | avec 44 planches). Broché. (lég. usée; annot.au crayon sur couv.; cachet sur titre) | € 28.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: VAN EYNDHOVEN WERNECK. | Catalogue des deux cabinets importants de feu M. - A.J.van Eyndhoven à Zutphen, et de M.J.Werneck de Frankfort sur le Main. (23-25 Juin 1885). | Amsterdam, Frederik Muller, 1885. 61 pp. Wrappers. | front cover missing) ¶ 557 lots; drawings by a.o. Hans Bol, Jacob Cats (11x), Jacques de Gheyn (7x)... | € 36.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: SYMES. | Catalogue des livres anciens composant la libraire de M. L.Symes. 2e - 3e - 4e partie. | Paris, H.Leclerc - L.Giraud-Badin, 1925. 3 parts. p.59-386. Broché | manque 1e partie : Théologie. Sciences et arts. Belles-lettres. Livres illustre´s du XVe au XVIII... | € 36.00 |
Brinkman |
Lempertz, H. (proprietaire de la Maison J.M.Heberle) | Catalogue des object d`art et de haute curiosité composant la Collection Bourgeois Frères et dont la vente aura lieu a Cologne dans la Grande Salle du Casino (Augustinerplatz 7) du Mercredi 19 au Jeudi 27 Octobre 1904. | Cologne, Imprimerie M.Dumont | 1904, 283 p. met afb. [rug besch.; 2 katernen los; laatse pagina's vochtvlekkig] | € 25.00 |
Boom |
AUCTION CATALOGUE. HOOGENDIJK, M.-C. | Catalogue des tableaux anciens dépendant des collections formées par M.-C. Hoogendijk de la Haye. | Amsterdam, Muller, 1912. in4. [vi],34 pp. With 21 plates. Wrappers. ¶ At this auction were sold: works of oa. Pieter Brueghel jr, Jacob de Gheyn, Jan van Goyen, van Ostade, Rubens, Jan Steen, David Teniers jr, etc. ¶ Collection of the early-mode... | 1866-1911). Next to these older works, Hoogendijk's collection included 30 Cézanne's and 'a large b... | € 45.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. DREESMANN, W.J.R. le BARON de WIJKERSLOOTH de WEERDESTEYN. | Catalogue des tableaux, anciens et modernes, antiquités, aquarelles, estampes, gravures, meubles, horloge-gaine [etc., etc.] de diverses provenances, e.a. de feu W.J.R. Dreesmann, et de la collection du K.L.C.M.I. Baron de Wijkerslooth de Weer... | Amsterdam, Fr. Müller | dir.: B.F.M. Mensing), 1960. 4to. [iv],52 pp. Met 20 platen. Ingenaaid. (omslag iets gebruikt en ges... | € 40.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: WILLIAM II | Catalogue des tableaux anciens et modernes, de divers écoles, dessins et statues, formant la Galerie de feu sa Majesté Guillaume II, roi des Pays-Bas (etc.), le 12 août 1850 et jours suivants (...) au palais de sa majesté, à La Haye, par J.de... | Amsterdam, W.Willems, 1850. 8vo. 2 vol.in 1. [v],174-32 pp. Halfcloth | orig.wrappers of the 'Souvenir' preserved. (titlepage damaged and repaired, slightly foxed and stain... | € 250.00 |
Brinkman |
Em. Clarembeaux, Louis Delehaye. | Catalogue des tableaux de maitres anciens et modernes des ecoles flamande, francaise, hollandaise, etc. composant la collection de feu Adolphe Huybrechts. (meer info) | Anvers, Buschmann, 1907 | Relie, toile vert avec des plats marbres, 62pp., 25x33cm., ills. phototypies n/b., bon etat. |
€ 30.00
€ 6,99