psychiatrie, geschiedenis

Zoekopdracht
363 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Uitgebreid zoeken

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
2 boeken – voor 1 prijs – o... Alexander, Franz G.; Selesnick, Sheldon T.; Bonin, Werner F. 2 boeken – voor 1 prijs – over geschiedenis van psychiatrie en psychologie (meer info ) Diana Verlag, Zürich; ECON Taschenbuch Verlag, Düsseldorf 1969; 1e druk; 544 blz.; linnen band / 1983; 1e druk; 352 blz.; paperback € 25,00 Lilith
2 eeuwen dermatologie. Jean... Jean-Marie Lachapelle, Dominique Tennstedt, Hugo Degreef, et al. 2 eeuwen dermatologie. Jean-Louis Alibert, 1786-1837 : eerste lijfarts van de koning, hoofdarts van het Hôpital Saint-Louis. (meer info ) Brussel, GLAXO, 1992 Hardcover, 200pp.,26.5x21.5cm., obong, talrijke ills. in kleur, in zeer goede staat (band met licht... € 15,00 SomeThingz button
2 uitgaven over leugenachti... Hitler, Adolf; Goebbels, Joseph; Wiersma, D. 2 uitgaven over leugenachtigheid en misleiding – t.w. *De kunst van het liegen* (1944) en Wiersma *Pathologiese leugenaars* (1934) (meer info ) Landsdrukkerij, London ʚɞ N.V. Leidsche Uitgeversmaatschappij, Leiden Twee eerste drukken; geniete brochure en ingenaaide brochure; verschenen in 1934 en 1944; paginering... € 22,50 Lilith
2 uitgaven voor 1 geld over... Vischer, A. L. Cohen, Elie A. 2 uitgaven voor 1 geld over concentratiekampen en psychiatrie t.w. Die Stacheldraht-Krankheit Human Behaviour in the Concentration Camp (meer info ) Rascher Cie., Free Association Books 1918 1988, beide 1e druk, 55 blz. xxiv,295 blz., 1 ingenaaide brochure 1 paperback € 81,25 Lilith
2 uitgaven (voor 1 geld) ov... Cruyssen, A.-C. van der; Rademaekers, Dr. 2 uitgaven (voor 1 geld) over Gheel en gezinsverpleging, waaronder *Gheel. De Kolonie der Krankzinnigen* (Cruyssen, A.-C. van der) en *Geel et le placement familial* (Rademaekers, Dr.) (meer info ) L. Opdebeek, Antwerpen; Administratieve Drukkerij, Merksplas – Kolonie 1924–1957, 1e en een 2e omgewerkte en vermeerderde uitgave, geniet, papieren uitgeversomslagen. € 24,50 Lilith
2 uitgaven voor 1 geld over... Groen, J.; Prick, J. J. G.; Faber, H. 2 uitgaven voor 1 geld over psychosomatiek, w.o. de psychopathogenese van het ulcus, uit het bezit van J. Kappers en W. Briët (meer info ) Scheltema & Holkema's Boekhandel en Uitgeversmaatschappij N.V. Amsterdam 1: 1953, 1e druk, viii, 67 blz., gebrocheerd ʚɞ 2: 1947, 1e druk, 125 blz., gebrocheerd € 18,50 Lilith
5 werken (4 in 1 band + 1) ... Delprat, C. C.; Tilanus, J. W. R.; Kraepelin, Emil; en onder meer: Tussenbroek, Catharina van; Snellen, H. Sr.; Baart de la Faille, J. M.; Jelgersma, G.; Tellegen, J. W. C. 5 werken (4 in 1 band + 1) voor 1 geld over de geschiedenis van de gezondheidszorg, medische pers en psychiatrie (meer info ) A. H. Kruyt, Amsterdam; F. van Rossen, Amsterdam; Verlag von Julius Springer, Berlin; Erven F. Bohn, Haarlem Zonder datum (ca. 1915), zonder jaaraanduiding (1907), 1899, 1918, 1932, 1e drukken, 61 + 31 + 193 +... € 130,00 Lilith
C. Dudman - 98 redenen om te zijn C. Dudman 98 redenen om te zijn (meer info ) Ambo/Anthos B.V. Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 8,20
€ 3,15
Boekenbalie button
Albert De Haene (1910-1961)... Joris Casselman Albert De Haene (1910-1961) en Hubert Ronse (1928-2010). Honderd jaar Psychiatrisch Ziekenhuis Onze-Lieve-Vrouw Brugge (1910-2010) (meer info ) Garant - Uitgevers n.v. Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 32,50
€ 3,15
Boekenbalie button
Als de ooievaar komt: lief ... Burger, Lisbeth. Als de ooievaar komt: lief en leed uit de praktijk van een vroedvrouw. (meer info ) Brussel : Standaard , z.d. (ca.1950) Gebonden, latere linnen band, originele covers bewaard maar kort afgesneden, 206pp., 15x22cm., in go... € 30,00 SomeThingz button
An Essay, Medical, Philosop... Trotter, Thomas An Essay, Medical, Philosophical, and Chemical on Drunkenness and its Effects on the Human Body (meer info ) Routledge, London and New York. ༻ ʚɞ ༺ Serie Tavistock Classics in the History of Psychiatry. 1988, Xliii, ix, 203 blz., 1e druk, originele groenlinnen uitgeversband met gouden rugtitel en stofo... € 22,00 Lilith
Anatomia: de ontdekking van... Paul Broos. Anatomia: de ontdekking van het menselijk lichaam in de Lage Landen (16de-18de eeuw). (meer info ) Brussel Davidsfonds/Infodok 2017 Gebonden, linnen rug, gekartonneerde platten 256pp., 25,5x29,5cm., rijkelijk geïllustr. in z/w., in... € 45,00 SomeThingz button
Andreas Vesalius. Experimen... Elkhadem, Hossam e.a. Andreas Vesalius. Experiment en onderwijs in de anatomie tijdens de 16de eeuw. (meer info ) Brussel Koninklijke Bibliotheek Albert I 1993 Gebrocheerd, met orig. stofwikkel (beschermd met verwijderbare cellofaanfolie), 25.5x18.5cm., 183pp.... € 19,50 SomeThingz button
Angst- en paniekstoornissen... Stoltenkamp, Marjolijn Angst- en paniekstoornissen, deel II , De teksten Uitgeverij Candide. Ophalen of verzenden vanaf 3,75 1998, 240pp, paperback. Ongelezen/geen leeslijnen rug, vage krasjes voor achter. € 5,85 GGZ boeken en meer
Antipsychiatrie. Een overzi... Kees Trimbos Antipsychiatrie. Een overzicht. (meer info ) Bohn Stafleu van Loghum 1978, 166 pp., paperback, prudent met potlood onderstreet € 6,00
€ 4,50
CANON SOCIAAL WERK
Apothicaires  charlatans. A... Maguy Ly, Nicole Masson et Yann Caudal. Apothicaires charlatans. Apothicaires et charlatans. Volume contenant un exposé des diverses maladies qui surviennent au genre humain, les moyens les plus sûrs pour s'en préserver, les remèdes infaillibles pour les guérir, le tout issu des ... (meer info ) Du Chêne 2010 Relié, 239pp., 11x16cm., ills. n/b., Comme neuf. € 15,00 SomeThingz button
Artsen van de ziel. Ontwikk... Beynon Ray, Marie Artsen van de ziel. Ontwikkelingsgeschiedenis der psychologie, psychiatrie en psychotherapie Engelhard, Van Embden en Co, plm 1950, (eerste druk NL), 336 blz. Gebonden, verkleurde rug, beschadigde stofomslag, in redelijke staat geschiedenis en stand van zaken... € 4,50
€ 4,40
Boek2.nl button
Arzt und Soldat. Eine psych... Bircher, Eugen Arzt und Soldat. Eine psychologische Betrachtung (meer info ) Ferdinand Enke Verlag, Stuttgart 1940, 1e druk, 59 blz., originele grauwgrijze papieren omslag met zwartopdruk. € 21,50 Lilith
Basisboek filosofie & gesch... Basisboek filosofie & geschiedenis van de gezondheidszorg (meer info ) Koninklijke Boom Uitgevers Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 30,05
€ 3,15
Boekenbalie button
BEELD VAN DE PSYCHIATRIE 18... A. Kerkhoven BEELD VAN DE PSYCHIATRIE 1800-1970 (meer info ) Uitgeverij WBOOKS Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 23,95
€ 3,15
Boekenbalie button
Beeld van de psychiatrie 18... Kerkhoven e.a. Beeld van de psychiatrie 1800-1970. historisch bezit van de psychiatrische ziekenhuizen in Nederland (meer info ) Waanders Stg. Museum en doc.centrum GGZ 1996-280 pp. hardcover met stofomslag/papieren wikkel in zeer goede staat € 12,00 Duveltje
Beeld van de psychiatrie 18... Kerkhoven, A. Beeld van de psychiatrie 1800-1970. Historisch bezit van de psychiatrische ziekenhuizen in Nederland. Waanders 1e druk 1996 Geb.Boek en omslag heel mooi. € 12,00 Coedijck
Über die Körperlichen Begle... Bumke, Oswald Über die Körperlichen Begleiterscheinungen psychischer Vorgänge ./. Uit bezit van en gesigneerd door Joep Munnichs, 27 dec. 1950, Nijmegen. (meer info ) J.F. Bergmann, Wiesbaden 1909, 1e druk, 16 pp., originele blauwpapieren omslag, 3 illustraties, dubbel geniet € 25,00 Lilith
Beroepshygiene en eerste hu... L. Heijermans. Beroepshygiene en eerste hulp bij ongelukken voor de bouwvakken. Rotterdam Brusse 1920 Tweede geheel herziene druk. Gebrocheerd, 73pp., 17.5x25cm., 38 afb. in z/w., in redeelijke stat (fragiele omslag met beschadigde... € 10,00 SomeThingz button
Between The Millennia : Fre... Journal of the American Psychoanalytic Association. Between The Millennia : Freud and Psychoanalysis American Psychoanalytic Association, 1999. 1023 - 1505 pp. Text in English. With illustrations in black and white. Paperback, minor traces of use, still a (very) good copy. € 7,50 Hortus Conclusus
Bezwaard bestaan. Foto's en... Bot, Marrie, Bezwaard bestaan. Foto's en verhalen over verstandelijk gehandicapten. (Rotterdam, Eigen Beheer i.s.m. Ef Ef Boeken, 1988). Eerste druk. 32x27 cm. Pb. 216 pp. fotoboek, met bijschriften, over het bestaan, de bezigheden en werkzaamheden van gehandicapten. Bepe... € 20,00
€ 6,50
cliobook.nl button
Bizarre. Numéro spécial: le... Boullet, Jean Paul Gilson (Préface de) Bizarre. Numéro spécial: les monstres. La galerie des monstres. Paris Librairie du Palimurge 1961 Broché, 88pp., 19x26.5cm., nombr. ills. n/b., en très bon état. € 24,50 SomeThingz button
Centralblatt für Nervenheil... Antigonos Verlag, Centralblatt für Nervenheilkunde, Psychiatrie und gerichtliche Psychopathologie Antigonos Conditie: nieuw; Jaar: 2025; Bindwijze: paperback; Afhalen alleen op aanvraag € 9,99
€ 5,99
Mayflower Leiden button
C.G. Jung. Bild und Wort. E... Aniela Jaffé C.G. Jung. Bild und Wort. Eine Biographie. Walter-Verlag, Sonderausgabe 1983, 240 pp. Hardcover gebonden boek, met stofomslag, tekst in het Duits, met vele foto's en illustraties, in net... € 9,50 Hortus Conclusus
C.G. Jung Jungianer und Hom... Hopcke, Robert H. C.G. Jung Jungianer und Homosexualität SDolothurn Walter Verlag 1993 pbk 308 pp [mint] € 7,00 Aquilabooks
Clinical Psychoanalysis and... Zentner, Oscar (editor) Clinical Psychoanalysis and the Training of Analysts. Homage to Freud. Papers of The Freudian School of Melbourne, 1983/84, 228 pp. Paperback, in (very) good condition. Text in English. Illustrations in black and white. € 7,50 Hortus Conclusus
Closing the asylum. The men... Barham, Peter Closing the asylum. The mental patient in modern society (new edition) Penguin 1997, paperback; uitstekend; ongelezen; papier iets verkleurd € 8,50 Inktswart
Compendium van de psychofar... Pöldinger, Walter Compendium van de psychofarmacotherapie (meer info ) Bazel, F. Hoffmann-La Roche Co. A.G., 1978 I.z.g.st., paperback, 159 pp., ill. (tekeningen, foto's [zw.w.], foto's [kleur]) € 15,00 't Wasdom
Cultivating Freud's garden ... FREUD - Oliner, Marion Michel Cultivating Freud's garden in France Jason Aronson Inc. Northvale / London, 1988. XVII, 332 pp. Text in English. Original cloth with dustjacket, minor traces of use, a (very) good copy. € 5,00 Hortus Conclusus
Cultures of Psychiatry and ... Marijke Gijswijt-Hofstra Roy Porter (red.) Cultures of Psychiatry and Mental Health Care in Postwar Britain and The Netherlands (meer info ) Amsterdam | Atlanta, Rodopi, 1998 Very good, softcover, XI, 340 pp., 22 x 15 x 2, with notes, index € 65,00 't Wasdom
De depressie-epidemie Trudy Dehue De depressie-epidemie (meer info ) Atlas Contact, Uitgeverij Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 9,40
€ 3,15
Boekenbalie button
Koos Neuvel - De dwangbuis Koos Neuvel De dwangbuis (meer info ) Podium Uitgeverij Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 14,10
€ 3,15
Boekenbalie button
De dwangbuis - Een geschied... Neuvel, Koos De dwangbuis - Een geschiedenis van beknelling en bevrijding in de psychiatrie Uitgeverij Podium 2023, 448pp, Paperback, Nieuw en ongelezen .... van €34,99 voor €15,00 € 15,00 Boekhandel ABC
De dwangbuis Een geschieden... Koos Neuvel De dwangbuis Een geschiedenis van beknelling en bevrijding in de psychiatrie (meer info ) Podium Ramsj, Paperback, 448p € 15,00
€ 3,50
De Slegte Leuven
De geneeskunde in de Zuidel... de Nave, Francine en De Schepper, M. (red.) De geneeskunde in de Zuidelijke Nederlanden (1475-1660) Antwerpen : Stad Antwerpen , 1990 Gebrocheerd, 366pp., 21x30cm., ills. in z/w., in goede staat (rug met leesvouw, omslag met gebruikss... € 12,00 SomeThingz button
De hemelvorser. Gerhard Foc... Mart van Lieburg De hemelvorser. Gerhard Fockens (1810-1870) (meer info ) Matrijs, Uitgeverij Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover € 35,15
€ 3,15
Boekenbalie button
De komst van Joseph Alexis ... Werkgroep Geschiedschrijving, W.H.M. Berkers e.a. De komst van Joseph Alexis K. : de 75-jarige geschiedenis en ontwikkeling van een rijksinstelling tot Ziekenhuis De Grote Beek (meer info ) Ziekenhuis De Grote Beek, Eindhoven zeldzame titel, zo goed als nieuw € 30,00
€ 3,95
Eindhoven boek&prent
De komst van Joseph Alexis ... Diversen De komst van Joseph Alexis K. De 75-jarige geschiedenis en ontwikkeling van een rijksinstelling tot Ziekenhuis De Grote Beek (meer info ) Ziekenhuis De Grote Beek, Eindhoven Het exemplaar verkeert in absolute nieuwstaat.384 pp Hardcover 1993 € 25,00
€ 3,95
Juttersgeluk-Boeken
De krankzinnigenwet van 1884 Mooy, Mr. A. M. De krankzinnigenwet van 1884 (meer info ) Deventer, Kluwer 1964. 1e druk. 145 blz. originele grijspapieren omslag met zwartopdruk € 26,00 Lilith
De Maarzegger In Hersenland Kees Brunia De Maarzegger In Hersenland (meer info ) Eburon Nieuw exemplaar 2024, Paperback, 300pp € 29,95
€ 4,95
Boekhandel Roelants button
De magie van genezing Willem van der Does De magie van genezing (meer info ) Alfabet uitgevers Paperback, conditie: goed, Radicale therapieën uit de geschiedenis van de psychiaterie € 12,50 Van der Velde boeken button
De magie van genezing Willem van der Does De magie van genezing (meer info ) VBK Media Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 15,55
€ 3,15
Boekenbalie button
De magie van genezing. Radi... Does, Willem van der De magie van genezing. Radicale therapieën uit de geschiedenis van de psychiaterie (meer info ) Alfabet, 2023 Z.g.a.n., softcover, 239 pp., ill. (foto's [zw.w.]), met verantwoording ill., bibliografie, register € 14,50 't Wasdom
De magie van genezing Radic... Willem van der Does De magie van genezing Radicale therapieën uit de geschiedenis van de psychiaterie (meer info ) Alfabet uitgevers Goed, Paperback, 256p € 14,50
€ 3,50
De Slegte Mechelen
De medicijnrevolutie in de ... Pieters, Toine / Snelders, Stephen / Houwaart, Eddy. redactie De medicijnrevolutie in de psychiatrie; ervaringsdeskundigen over de introductie van nieuwe geneesmiddelen in de psychiatrie (1950-1985) (meer info ) Veen Magazines ; Afdeling metamedica VU Medisch Centrum, Amsterdam 2006, 174pp., paperback, ills., als nieuw € 8,80 pandora

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 |

Niet gevonden wat u zocht?

Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!

Of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: "Zoek!"

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.