Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel BoekBundel.
Berkers, Henk en Jan van Lieshout - Asten, Heusden en Ommel over de grens van twee eeuwen
Schrijver: | Berkers, Henk en Jan van Lieshout |
Titel: | Asten, Heusden en Ommel over de grens van twee eeuwen |
ISBN: | 9789076254289 |
Uitgever: | Lorelax Productions (2001) |
Bijzonderheid: | Hardcover, gebonden, 136 blz, in uitstekende staat. |
Prijs: | € 17,50 |
BoekBundel bevestigt bestellingen doorgaans binnen 1 tot 2 dagen. Heeft u niets ontvangen? Kijk dan in uw spambox.
Boek wordt na ontvangst van de betaling verzonden; verzendkosten zijn voor rekening van de koper.
Bij bestellingen boven 35,- worden (binnen Nederland) geen verzendkosten gerekend.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.