Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw

Bogers, Hein / Cranen, Willem / Funnekotter, Herman - Verhalen

Schrijver: Bogers, Hein / Cranen, Willem / Funnekotter, Herman
Titel: Verhalen over Jezus en zijn vrienden. Spelenderwijs ontmoeten kinderen Jezus en zijn vrienden.
Taal: Nederlands
Uitgever: Gooi en Sticht
Bijzonderheden: 1985, paperback, ingenaaid, 86 blz. naam voorin, goed
Prijs: € 6,00
Verzendkosten: € 3,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Evenals het boek 'Sterke verhalen van Vader God' is dit boek ontstaan uit liedjes.
Uit de vele liedjes die Herman Funnekotter schreef voor verstandelijk gehandicapte kinderen, waarmee hij als musicus al meer dan zeventien jaar werkt.
Zoals dat gewoonlijk gaat met liedjes, bleef het gebruik ervan niet beperkt tot de schoolvieringen, waarvoor ze in eerste instantie geschreven waren, maarvonden ze hun weg naar verschillende instituten voor verstandelijk gehandicapten in het zuiden van het land. Zo kwam ik ook in aanraking met deze liedjes. Toen de uitgever mij om een advies vroeg over deze liedjes, kon ik een positief oordeel geven. Ik dacht echter ook, dat de liedjes aan waarde zouden winnen, als ze gesitueerd konden worden in verhalen. Zo- ontstond het idee een handreiking samen te stellen met modellen voor vieringen en spelletjes met een liedje. Mijn vriend Willem Cranen, als psycholoog verbonden aan 'Maria Roepaan' te Ottersum, bood spontaan aan, om mijn meer katechetisch getinte teksten te verbinden met een stukje dagelijkse werkelijkheid.

De liedjes van Herman Funnekotter gaan over schepping en leven, over leven, dood en verrijzenis van Jezus. In dit boek 'Verhalen over Jezus en zijn vrienden' zijn de liedjes bij de evangelieverhalen verwerkt. In het eerste boek 'Sterke verhalen van Vader God' zijn vooral de liedjes opgenomen die gaan over schepping en leven.

Onze verhalen bij de liedjes kunnen zo gelezen worden. Maar eigenlijk zijn ze bedoeld als modellen die om een eigen uitwerking vragen bij het vertellen.
Ze kunnen dan aangepast worden aan de toehoordertjes. Precies zoals er ook met de liedjes eigen tekstvarianten of improvisaties mogelijk zijn.
Deze 'Verhalen over Jezus en zijn vrienden' vormen samen een echt werkboek, waaraan u en de kinderen groot plezier kunnen beleven. Peet, de vrouw van Herman Funnekotter heeft enkele kinderen geïnspireerd tot het maken van tekeningen in dit boek. Het zijn kinderen van verschillende scholen, waaronder de school voor verstandelijk gehandicapte kinderen.
Verder lezen

J.M. v/d Meer

zakelijk

J.M. v/d Meer uit Alphen aan den Rijn

Logo J.M. v/d Meer

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Bogers, Hein / Cranen, Willem / Funnekotter, Herman - Verhalen over Jezus en zijn vrienden. Spelenderwijs ontmoeten kinderen Jezus en zijn vrienden.