Knight, India, - Is dit alles?
| Schrijver: | Knight, India, |
|---|---|
| Titel: | Is dit alles? |
| ISBN: | 9789046110249 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Utrecht, Bruna |
| Bijzonderheden: | 2007, 255pp, pocket, *goed* een leuk boek voor een ruim vrouwelijk publiek. |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Clara Hunt heeft op haar drieëndertigste alles waar ze van heeft gedroomd: een aantrekkelijke man, een interessante parttimebaan, twee leuke kinderen en een eigen huis.
Maar de dagelijkse worsteling met haar kinderen (slaan elkaars hersens in), haar figuur (wel erg goed gevuld) en haar man (heeft meer interesse voor de buurvrouw) wordt haar langzamerhand te veel. En als ze dan tot overmaat van ramp ook nog een interview met een beroemde balletdanser volledig verknalt, vraagt ze zich vertwijfeld af of dit nu werkelijk alles is…. Recensie(s) Clara heeft alles wat ze wenst, een aantrekkelijke man, leuke kinderen, een parttime baan als journaliste, eigen huis. Maar ze is niet echt gelukkig, en dat blijkt vooral uit de twijfels die ze heeft over haar huwelijk, de volstrekt ongestructureerde dagindeling en het feit dat ze helemaal onvoorbereid interviews afneemt. Ze twijfelt voortdurend of ze nog aantrekkelijk is voor haar man. Door haar impulsieve gedrag komt ze van de ene ellende in de andere, maar uiteindelijk weet ze weer orde in de chaos te scheppen. Het huwelijk wordt in goede vriendschap beeindigd en enkele kilo's lichter ziet Clara haar toekomst weer zitten. Een humoristisch verhaal over een vrouw die zonder blikken of blozen de vreselijkste dingen zegt en anderen beledigt. Maar dat alles wordt veroorzaakt door de onvrede met haar eigen leven. Het verhaal heeft een positief einde dat een beetje uit de lucht komt vallen. Gewoon een leuk boek voor een ruim vrouwelijk publiek. |

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

