Antiquariaat De AS is momenteel afwezig,Antiquariaat De AS heeft de volgende melding achtergelaten:

Tot 6 mei kunnen wij niet reageren op bestellingen, vanwege verbouwing van ons magazijn. U kunt uw bestelling wel plaatsen, - daarmee reserveert u de bestelde titel(s).

De verkoper verwacht te reageren na 06-05-2026
Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw

Boukema, Mr. P.J. - Enkele aspecten van de vrijheid van menings

Schrijver: Boukema, Mr. P.J.
Titel: Enkele aspecten van de vrijheid van meningsuiting in de Duitse Bondsrepubliek en in Nederland - een rechtsvergelijkende studie. Beschrijving:
Taal: Nederlands
Uitgever: Polak & Van Gennep, Amsterdam 1966
Bijzonderheden: Hardcover met omsl. vrijwel zonder sporen van gebruik.
Prijs: € 3,25
Verzendkosten: € 3,75 (binnen Nederland)
Meer info:
Pogingen om de vrijheid van meningsuiting aan te tasten, zijn er altijd geweest en zullen er stellig blijven. Er zullen immers altijd meningen worden geuit en feiten geopenbaard, die om welke redenen dan ook anderen niet bevallen. Dat dan door zulke mensen veelal aangedrongen wordt op beperking van de vrije meningsuiting ligt, helaas, voor de hand. Het is daarom noodzakelijk zich van tijd tot tijd rekenschap te geven van het wezen van de de vrijheid van meningsuiting, zijn grenzen en de gewenste uitwerking van het beginsel. een bijdrage tot bezinning hierover biedt deze studie, waarin een vergelijking wordt getrokken tussen de juridische concretisering van het mensenrecht op vrijheid van meningsuiting in de Duitse Bondsrepubliek en in Nederland. Hoewel de nadruk hierbij valt op de grondwettelijke garantie, wordt ook aandacht geschonken aan de pers- en omroepwetgeving en aan het Europese Verdrag tot bescherming van de rechten van de mens.
Verder lezen

Antiquariaat De AS

zakelijk

Antiquariaat De AS uit Coevorden

Logo Antiquariaat De AS

Verzending voor 3,75 geldt ook voor gecombineerde verzending: boeken die op een en dezelfde dag worden besteld (pakket, afhaalservice). Voor thuisbezorging 1 euro meer. Wacht in dat geval met betalen tot wij u bericht hebben gestuurd met het totaalbedrag. Voor verzending buiten Nederland gelden andere verzendkosten.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Boukema, Mr. P.J. - Enkele aspecten van de vrijheid van meningsuiting in de Duitse Bondsrepubliek en in Nederland - een rechtsvergelijkende studie. Beschrijving: