Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw

Kremer, Bruno P. - Struiken en heesters in veld en tuin. De bel

Schrijver: Kremer, Bruno P.
Titel: Struiken en heesters in veld en tuin. De belangrijkste wilde en gecultiveerde struiken van Europa herkennen, planten, beschermen
ISBN: 9789052102054
Taal: Nederlands
Uitgever: Tirion Natuur
Bijzonderheden: 1995, paperback, ingenaaid, flappen, 237 blz. goed
Prijs: € 12,00
Verzendkosten: € 3,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Struiken zijn net als bomen bepalend voor de aanblik van onze landschappen. In de lente zijn ze overdekt met witte, gele of rode bloemen. ?s Zomers vormen ze groene zomen aan bosranden en langs wegen. In het najaar pronken ze met bonte herfstbladen of dragen ze opvallend gekleurde vruchten. Tevens geven ze onderdak, bescherming en voedsel aan allerlei dieren.
In deze natuurgids komen de meest voorkomende wilde struiken voor, maar ook veel sierheesters voor de tuin. 500 schitterende kleurenfoto's geven een beeld van de algemene verschijningsvorm (habitus) en van detailkenmerken van bladeren, bloemen en vruchten, knoppen, bastvormen, doornen en stekels. In de tekst wordt elke soort nader beschreven met aanvullende gegevens over bloeitijd, voorkomen en standplaatseisen. Bovendien worden verwante soorten behandeld en wordt aangegeven welk nut dieren voor de struik hebben. Het beproefde systeem van gekleurde labels boven aan de bladzijden maakt het ook voor de leek eenvoudig struiken op naam te brengen. Deze gids wil echter meer zijn dan louter een determineertabel. In de hoofdstukken 'Struiken herkennen" en 'Struiken begrijpen" maakt men nader kennis met de talrijke groeivormen van struiken, hun verschillende gedaante in de vier jaargetijden en hun waarde als biotoop voor dieren.
Verder lezen

J.M. v/d Meer

zakelijk

J.M. v/d Meer uit Alphen aan den Rijn

Logo J.M. v/d Meer

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Kremer, Bruno P. - Struiken en heesters in veld en tuin. De belangrijkste wilde en gecultiveerde struiken van Europa herkennen, planten, beschermen