Vrymoedig adres van een Hollander aan (...) de (...) Staten van Hollan
| Schrijver: | |
|---|---|
| Titel: | Vrymoedig adres van een Hollander aan (...) de (...) Staten van Holland en West Friesland [over de beteugeling der drukpers]. z. pl., [1770]. |
| Uitgever: | |
| Bijzonderheden: | Zonder omslag, 40 pag. C2421 |
| Prijs: | € 98,10 |
| Verzendkosten: | € 6,00 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Knuttel 18961; Niet in Van Doorninck en De Kempenaer. De anonieme auteur richt zich tegen het concept-plakkaat tot beteugeling der vrijheid van drukpers uit 1769. Er verschenen daarna diverse pamfletten tegen dit concept-plakkaat (o.a. Knuttel 18945-18961), dat ook nooit tot wet verheven werd. Een aantal van deze pamfletten is ondertekend met L.C. of C.L. en wordt wel toegeschreven aan Elie of Izaak Elie Luzac. Op de titelpagina van het hier aangeboden pamflet zit een plakkertje met in oud handschrift 'L.C. Luzac'.
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

![- Vrymoedig adres van een Hollander aan (...) de (...) Staten van Holland en West Friesland [over de beteugeling der drukpers]. z. pl., [1770]. - Vrymoedig adres van een Hollander aan (...) de (...) Staten van Holland en West Friesland [over de beteugeling der drukpers]. z. pl., [1770].](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/aNANZElJtCky6Jn3AqFU.jpeg)