Buch, B. - Het ijspaleis
| Schrijver: | Buch, B. |
|---|---|
| Titel: | Het ijspaleis |
| ISBN: | 9789025404765 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Contact, Uitgeverij |
| Bijzonderheden: | 1993 ppb 167pp goed 9789025404765 159 Maar waar hij ook komt, hij zoekt overal hetzelfde: een goed oosters restaurant, een lekker bed en bovenal bevrediging van zijn ongekende verzameldrift. |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Een reis om de wereld in twaalf maanden. Boudewijn Büch jaagt zichzelf en de lezer de wereld over en de geschiedenis door. Hij reisde in 1998 onder andere naar Amerika, Zuid-Afrika, Oostenrijk, Zwitserland en Italië. Maar waar hij ook komt, hij zoekt overal hetzelfde: een goed oosters restaurant, een lekker bed en bovenal bevrediging van zijn ongekende verzameldrift. Wanneer hij leest over de Britse expeditie van 1807 naar Brazilië is hij hevig gefascineerd maar ook ongerust: als hij niet oppast heeft hij er een passie bij, en hij verzamelt al alles (ook porseleinen beeldjes, theelepeltjes en vlaggetjes) over Goethe, de coelacant, Napoleon, de Boerenoorlog, dodo's, foute Nederlanders, Amerikaanse presidenten en nog veel meer buitenissige zaken. Bijna dwangmatig bezoekt hij overal waar hij komt de plaatselijke musea - hoe suf ook - en rammelt hij aan de deur van elke boekhandel en antiquariaat.Voor Boudewijn Büch is 1998 het jaar van de Boerenoorlog, Andy Warhol en bovenal van Goethe, over wie hij op diverse locaties een veertiendelige documentaire maakt. Terwijl de andere leden van de televisieploeg vanwege het WK-voetbal aan de buis gekluisterd zitten, neust Büch in zijn cd-rom met het werk van Goethe in de geleerde 'Sophien Ausgabe', honderdtweeëndertig delen op één schijfje. Zelfs een boekengek die niet drinkt, rookt of prikt en voor wie elk sociaal leven een gruwel is, heeft een persoonlijke geschiedenis. 'Een boekenkast op reis' biedt een intieme kijk in dit leven, maar geeft vooral inzicht in de pathologie van een rasverzarnelaar voor wie het werkelijke leven slechts bijzaak is. Zijn taal is onversierd en groots. - Hervormd Nederland
|

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

