Ghoshal , Sumantra . & Christopher A. Bartlett . [ isbn 9789055941179
| Schrijver: | Ghoshal , Sumantra . & Christopher A. Bartlett . [ isbn 9789055941179 ] |
|---|---|
| Titel: | De Geindividualiseerde Onderneming . ( Een fundamenteel nieuwe benadering van management . ) De geindividualiseerde onderneming 'Menselijke creativiteit en persoonlijk initiatief zijn de meest belangrijke bron van concurrentievoordeel.' - |
| ISBN: | 9789055941179 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Scriptum . |
| Bijzonderheden: | gebonden met harde kaft en omslag in als nieuwe staat - 4215 - 1e dr 1999 - 279 p - 720 gr |
| Prijs: | € 12,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
- ' Een boek over de kracht van het individu als schepper van waarde en het belang van individualiteit in management.
Het beeld van de'organisatiemens' als radertje in een enorme machine is niet alleen gedateerd maar ook gevaarlijk. Ghoshal en Bartlett beargumenteren dat managers een filosofie moeten aanhangen die gebaseerd is op doel, proces en mensen, in plaats van medewerkers in een vorm te duwen die gebaseerd is op strategie, structuur en systeem. Een filosofie die zich richt op het ontwikkelen van het unieke talent en vaardigheden van het individu. Het boek beschrijft niet alleen gedetailleerd over het 'wat' maar ook over het 'hoe' u een geïndividualiseerde onderneming kunt bouwen en managen. Het ontwikkelt een nieuw model van de organisatie als een portefeuille van processen in plaats van een hiërarchie van taken. Het beschrijft de nieuwe rollen die de werkvloer, het middenkader en de topmanagers moeten spelen en onderzoekt de persoonlijke mentaliteit, kennis en vaardigheden die benodigd zijn om te kunnen slagen. En het bestudeert de contouren van een nieuw moreel contract dat deze nieuwe generatie ondernemingen met zowel zijn medewerkers als met de maatschappij als geheel, moet ontwikkelen. Sumantra Ghoshal en Christopher Bartlett zijn als hoogleraar verbonden aan respectievelijk de London Business School en de Harvard Business School . |

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met DE ESOTERIER
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bocurio
Kamer van Koophandel nummer: 34138285
NL001177745B36
http://www.bocurio.nl - Na uw bestelling ontvangen u en DE ESOTERIER een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE ESOTERIER vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- DE ESOTERIER kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![Ghoshal , Sumantra . & Christopher A. Bartlett . [ isbn 9789055941179 ] - De Geindividualiseerde Onderneming . ( Een fundamenteel nieuwe benadering van management . ) De geindividualiseerde onderneming 'Menselijke creativiteit en persoonlijk initiatief zijn de meest belangrijke bron van concurrentievoordeel.' - Ghoshal , Sumantra . & Christopher A. Bartlett . [ isbn 9789055941179 ] - De Geindividualiseerde Onderneming . ( Een fundamenteel nieuwe benadering van management . ) De geindividualiseerde onderneming 'Menselijke creativiteit en persoonlijk initiatief zijn de meest belangrijke bron van concurrentievoordeel.' -](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/PjOsRcdrhtHncqqhCVpH.jpg)