Enomiya-Lassalle, Hugo M. - Zazen en de geestelijke oefeningen
Schrijver: | Enomiya-Lassalle, Hugo M. |
---|---|
Titel: | Zazen en de geestelijke oefeningen van de H. Ignatius; oefeningen om tot het ware bestaan te komen |
ISBN: | 9789060759516 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | G. Gottmer, Nijmegen |
Bijzonderheden: | softcover, 1978, 92pp, in goede staat, iets verkleuring/slijtage rug, foto=boek |
Prijs: | € 14,95 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Terwijl de Zen-meditatie zich zeer snel in de christelijke landen heeft verbreid, is het getal van henm die zich tot de Geestelijke Oefeningen van Ignatius voelen aangetrokken sterk teruggelopen.
Toch - aldus C.G. Jung - bestaat er in de christelijke spiritualiteit geen methode, die zoveel overeenkomst vertoont met Zen. De auteur stelt zich de vraag of er een relatie bestaat tussen beide en zo ja of zij met elkaar verenigd kunnen worden door eerst punten van overeenkomst en verschil aan te geven en daarna aan te vullen. Hugo M. Enomiya-Lassalle, die sedert 1929 in Japan vertoeft en grote bekendheid geniet door zijn pogingen een brug te slaan tussen Zen en christendom, is Jezuït en een van de grootste kenners van het Japanse Zen-Boeddhisme. |
Welkom bij Boekhandel Shambala!
Na het plaatsen van uw bestelling ontvangt u van mij binnen 2 werkdagen een ontvangstbevestiging met nadere gegevens over betaling en verzending van het boek (als een boek door de brievenbus past, zijn de verzendkosten binnen Nederland via PostNL € 4,45; naar België zijn de verzendkosten via DPD € 7,50 voor een pakket tot 3 kilo, ook als het niet door de brievenbus past).
Let op dat mijn mail in uw SPAM-box terecht kan komen!
Groetjes van Fleur
Na het plaatsen van uw bestelling ontvangt u van mij binnen 2 werkdagen een ontvangstbevestiging met nadere gegevens over betaling en verzending van het boek (als een boek door de brievenbus past, zijn de verzendkosten binnen Nederland via PostNL € 4,45; naar België zijn de verzendkosten via DPD € 7,50 voor een pakket tot 3 kilo, ook als het niet door de brievenbus past).
Let op dat mijn mail in uw SPAM-box terecht kan komen!
Groetjes van Fleur
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekhandel Shambala
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Boekhandel Shambala
Kamer van Koophandel nummer: 76996484
NL003133243B47
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekhandel Shambala een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekhandel Shambala vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekhandel Shambala kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.