Bond, Michael - Paddington helpt een handje (Paddington klassie

Schrijver: Bond, Michael
Titel: Paddington helpt een handje (Paddington klassiekers #3)
ISBN: 9789041004659
Taal: Nederlands
Uitgever: Unieboek
Bijzonderheden: 1997, hardcover, goed exemplaar
Prijs: € 5,80
Verzendkosten: € 5,60 (binnen Nederland)
Meer info:
9041004653

met tekeningen van Peggy Fortnum,

De verhalen over het beertje Paddington zijn al meer dan vijftig jaar geliefd bij kinderen over de hele wereld. 'Beren zoals paddington zijn erg zeldzaam,' zegt mevrouw Bird. 'en dat is maar goed ook, want anders zou het ons nog een fortuin kosten aan marmelade.'
En er zijn nog veel meer redenen waarom het maar goed is dat beren zoals Paddington zeldzaam zijn. Of het nou gaat over behangen, speurwerk of fotografie; de beer uit Peru zorgt telkens weer voor zijn eigen zooitje ongeregeld.
Verder lezen

Ann d'er Winkel uit Ulicoten

zakelijk

Logo Ann d'er Winkel

De getoonde portokosten bij het boek zijn de portokosten per bestelling in Nederland voor thuisbezorging. Bestellingen worden, na betaling, verstuurd tijdens openingsdagen. Portokosten worden per bestelling gerekend en niet per boek. Ophalen in Ulicoten is ook mogelijk (graag vermelden bij bestellen) Retourkosten voor koper. Kijk bij www.annderwinkel.nl voor meer informatie.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Bond, Michael - Paddington helpt een handje (Paddington klassiekers #3)