Brooks, Terry - De reis van Jerle Shannara. Deel 1 heks van Sh

Schrijver: Brooks, Terry
Titel: De reis van Jerle Shannara. Deel 1 heks van Shannara
ISBN: 9789022537251
Taal: Nederlands
Uitgever: M
Bijzonderheden: 2004, 4e dr., 413 pp., hardcover. NIEUWSTAAT
Prijs: € 7,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Nieuwstaat.

De veelgelezen fantasy-auteur Terry Brooks (1944) is bekend van onder meer zijn reeksen 'Het erfgoed van Shannara' en 'Krachten van het kwaad'. 'De reis van Jerle Shannara' is een nieuwe reeks, waarin als eerste deel verschijnt 'De heks van Shannara'. In deze reeks zullen vijf delen verschijnen. De jager Predd redt een verminkte drenkeling die op een scheepsspant in de zee van de Blauwe Deler drijft. Deze drenkeling, die sterft, is in het bezit van een kaart en een armband. De armband heeft toebehoord aan Kael Elessedil, de broer van de huidige elfenkoning, de dertig jaar geleden op een zoektocht naar een magie, is verdwenen. Druïde Loper Boh weet de kaart te interpreteren en de elfenkoning stuurt een groep krijgers samen met de Druïde op zoek naar de magie. Maar intussen is ook de mysterieuze Ilseheks van de kaart op de hoogte en koste wat het kost wil zij de magie voor haarzelf hebben. Om haar te stoppen, moet Loper als eerste de magie vinden...
Verder lezen

boekmakelaar uit Maastricht

zakelijk
Betaling met paypal is mogelijk.
Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Brooks, Terry - De reis van Jerle Shannara.  Deel 1 heks van Shannara

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekmakelaar

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Boekmakelaar
    Kamer van Koophandel nummer: 69084912
    NL001112228B33
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.