T.M.C. Asser Instituut. - Diversiteit van de besluitvorming van
| Schrijver: | T.M.C. Asser Instituut. |
|---|---|
| Titel: | Diversiteit van de besluitvorming van de Europese Unie. |
| ISBN: | 9789067040914 |
| Uitgever: | Den Haag : T.M.C. Asser Instituut, c1995. Paperback. x,102 pp. (Colloquium Europees Recht 1994). Conditie: goed |
| Bijzonderheden: | Conditie: goed. RECHT |
| Prijs: | € 12,50 |
| Verzendkosten: | € 5,50 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
- Het EG-wetgevingsproces is door de inwerkingtreding van het Verdrag betref- fende de Europese Unie gecompliceerder geworden. Zo is de zogenaamde codecisieprocedure toegevoegd welke in artikel 189B van het EG-Verdrag wordt geregeld. Daarnaast werden in artikel 228 nieuwe procedures vastgesteld met betrekking tot het sluiten van internationale akkoorden door de Gemeenschap. Hierbij dient het Europees Parlement, in de daarvoor in aanmerking komende gevallen, haar instemming te geven. De diversiteit, hoeveelheid en complexiteit van de besluitvormingsprocedures hebben een aantal vragen doen rijzen zoals: Op basis van welke criteria moet worden uitgemaakt of de samenwerkingsprocedure dan wel de codecisieprocedure dient te worden gevolgd? Wat is het rechtskarakter en welke zijn de rechtsgevol- gen van de besluiten die volgens Titel V van het Verdrag (gemeenschappelijk Duitenlands en veiligheidsbeleid) en Titel VI (samenwerking op het gebied van Justitie en Binnenlandse Zaken) kunnen worden genomen? In het onderhavige colloquium kwamen talrijke suggesties naar voren met etrekking tot meer uniforme en efficiënte besluitvormingsprocedures. Deze suggesties zullen wellicht op de IGC 1996 opnieuw aan de orde komen.
|
![]()
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kloof Antiquariaat
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Antiquariaat de Kloof
Kamer van Koophandel nummer: 33017762
NL001315707B82
https://www.kloof.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Kloof Antiquariaat een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kloof Antiquariaat vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kloof Antiquariaat kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
