Burke, Alafair - 212 - A Novel

Schrijver:
Titel: 212 - A Novel
ISBN: 9780061561320
Taal: Engels
Uitgever: HarperCollins
Bijzonderheden: 2011 368pp Paperback / softback
Prijs: € 22,20
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:

Annotatie

When a college coed Megan Gunther is murdered after she receives threats on the Internet, NYPD detectives Ellie Hatcher and J. J. Rogan investigate the crime and its links to other women's murders and must accelerate their efforts once Megan's roommate goes missing. By the author of Angel's Tip. Rep

Flaptekst

?The plot of an Alafair Burke thriller doesn't just rip from the headlines. She's one step ahead of them. 212 scares you and keeps you turning the pages into the wee hours.? ?Harlan Coben ?Burke has created a strong female protagonist in the tradition of Sara Paretsky's V.I. Warshawski and Marcia Muller's Sharon McCone.... Utterly authentic.? ?Boston Globe 212 is acclaimed author?and former deputy district attorney?Alafair Burke's gripping thriller featuring hip, Manhattan-based detective Ellie Hatcher. Fans of Lisa Gardner, Sandra Brown, Karin Slaughter, Harlan Coben, Sue Grafton, and PJ Tracy will find it hard to put 212 down until the very last page.

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Burke, Alafair - 212 - A Novel

Let op: dit nieuwe boek is anderstalig en heeft een levertijd van ongeveer 16 werkdagen binnen Nederland

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.