Claes, P. - Sfinx
Schrijver: | Claes, P. |
---|---|
Titel: | Sfinx |
ISBN: | 9789023414834 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Bezige Bij, De |
Bijzonderheden: | 2004, 222pp, Gebonden zgan 9789023414834 355 In deze tragedie waarin de leden van de adel hun glansrol niet kunnen waarmaken, blijkt het dienstmeisje Sasja de onverwachte schikgodin... |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
99 9789023414834 Met deze nieuwe roman zet Paul Claes zijn reeks verkenningen door de geschiedenis voort.
In zijn romancyclus Lilith staat niet meer de man, maar de vrouw centraal. Na Lily, een pastiche op de sentimentele meisjesroman, schreef Claes Sfinx, dat de ondergang van een aristocratische familie beschrijft in het Wenen van 1899. De hofadel bereidt zich voor op het lentebal. Spanningen vertroebelen de sfeer in het gezin Von Löwen. Elisabeth ziet haar entree in de hoge kringen met wrevel tegemoet. De jonge Sophie is jaloers op haar zus, omdat zij nog niet van de partij mag zijn. Hun moeder Carlotta hoopt de familiepositie te verbeteren. Terwijl generaal Egon van Löwen zijn bruut optreden in de Balkan probeert te vergeten, worstelt zijn zoon Horst met troebele gevoelens. In deze tragedie waarin de leden van de adel hun glansrol niet kunnen waarmaken, blijkt het dienstmeisje Sasja de onverwachte schikgodin... |
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.