Harrer, H. - terug naar tibet

Schrijver: Harrer, H.
Titel: terug naar tibet
ISBN: 9789025497095
Uitgever: Poema Pocket
Bijzonderheden: 2005, 221pp, Paperback zgan 9789025497095 077 Heinrich Harrer verbleef van 1944 tot 1951 in Tibet en deed daarvan verslag in zijn beroemde boek Zevenjaar in Tibet. In 1951 werd het boeddhistische land door de Chinezen bezet. In TERUG NAAR
Prijs: € 5,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Heinrich Harrer verbleef van 1944 tot 1951 in Tibet en deed daarvan verslag in zijn beroemde boek Zevenjaar in Tibet. In 1951 werd het boeddhistische land door de Chinezen bezet. In TERUG NAAR TIBET beschrijft Harrer zijn moeizame bezoek -als 'gewoon 'toerist - in 1982 en hij moet een treurige balans opmaken. De Chinese bezetting en onderdrukking heeft veel aangericht in het gelovige land: kloosters en andere monumenten zijn verwoest, de identiteit van de Tibetanen wordt onderdrukt. In Harrers eigen woorden: 'Met dit boek wil ik vooral laten zien wat er aan kostbaar cultuurgoed verloren is gegaan en hoe belangrijk het is een manier te vinden om de zelfstandigheid en het vaderland van dit in vele opzichten zo fascinerende volk veilig te stellen, een volk waarvan het lot me zeer ter harte gaat.' Het verhaal gaat over een weerzien met zijn oude vrienden in de stad Lhasa, over heldenmoed en verraad en de manhaftige pogingen van Tibetanen hun identiteit te behouden.

'Uit Harrers boek spreekt een grote bezorgdheid om Tibet, gepaard aan een niet aflatend streven naar objectiviteit- als het ware getekend door het realisme van de boeddhistische levensfilosofie.'- Neue Zürcher Zeitung
Verder lezen

boekenbinder uit Egmond-Binnen

particulier

Logo boekenbinder

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Harrer, H. - terug naar tibet

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekenbinder

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenbinder
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenbinder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.