Bakker, K. de - Aan zee / verhalen en gedichten t.g.v. het vijf
Schrijver: | Bakker, K. de |
---|---|
Titel: | Aan zee / verhalen en gedichten t.g.v. het vijftienjarig bestaan van Uitgeverij Conserve |
ISBN: | 9789054291060 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Uitgeverij Conserve |
Bijzonderheden: | 1998, Paperback / softback,zgan 9789054291060 322 De zee is door de eeuwen heen een onuitputtelijke inspiratiebron voor dichters en schrijver. Bij het vijftienjarig bestaan van Uitgeverij Conserve - in Groet nog geen twee kilometer van zee gevestigd |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
De zee is door de eeuwen heen een onuitputtelijke inspiratiebron voor dichters en schrijver. Bij het vijftienjarig bestaan van Uitgeverij Conserve - in Groet nog geen twee kilometer van zee gevestigd - leek het een goede gedachte de vaste auteurs te vragen om een ode te brengen aan de zee. Aangevuld met enkele nauw aan Schorol en Groet verbonden schrijvers, zoals Bert van Baar, TC Meereboer, Hugo Pos en Mischa de Vreede. De zee wordt van alle kanten beschouwd: als eerste uitstapje (met jeugdfoto's van auteurs), ontmoetingsplaats van een grote liefde en roept tal van andere herinneringen op. De zee wordt bezongen om schoonheid en eeuwigheid. Zo schreef Willem Kloos: 'De zee, de zee klotst voort in eindeloze deining', en Arthur van Schendel: 'Wie naar zee gaat, wordt bekoord door horizonnen, de ruimte en het licht.'
|
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.