Bernières, Louis de - Corelli's Mandolin (Ex.2) (ENGELSTALIG)

Schrijver:
Titel: Corelli's Mandolin (Ex.2) (ENGELSTALIG)
ISBN: 9780099429296
Taal: Engels
Uitgever: Vintage
Bijzonderheden: 1999, 534 pp paperback (in goede staat!!) Staat van het boek: 8.5
Prijs: € 5,00
Verzendkosten: € 4,50 (binnen Nederland)
Meer info:
Louis de Bernières - Corelli's Mandolin (Ex.2) (ENGELSTALIG)
(Vintage)
ISBN 0099429292
uitgave uit 1999
534 pp paperback
(in goede staat!!)
Staat van het boek: 8.5

Extravagant, inventive, emotionally sweeping, Captain Corelli's Mandolin is the story of a timeless place that one day wakes up to find itself in the jaws of history. The place is the Greek island of Cephallonia, where gods once dabbled in the affairs of men and the local saint periodically rises from his sarcophagus to cure the mad. Then the tide of World War II rolls onto the island's shores in the form of the conquering Italian army. Caught in the occupation are Pelagia, a willful, beautiful young woman, and the two suitors vying for her love: Mandras, a gentle fisherman turned ruthless guerilla, and the charming, mandolin-playing Captain Corelli, a reluctant officer of the Italian garrison on the island. Rich with loyalties and betrayals, and set against a landscape where the factual blends seamlessly with the fantastic, Captain Corelli's Mandolin is a passionate novel as rich in ideas as it is genuinely moving.Recensie(s)Brims with all the grand topics of literature -- love and death, heroism and skull-duggery, humor and pathos, not to mention art and religion...A good old-fashioned novel. -- Washington Post Book World An exuberant mixture of history and romance, written with a wit that is incandescent -- Los Angeles Times Book Review Stunning...A high-spirited historical romance...Remarkable. -- The New York Times Book Review His novel will give pleasure to all sorts of readers. It is also so good that it will last. --A.S. Byatt writing in Evening Standard Captain Corelli's Mandolin is an emotional, funny, stunning novel which swings with wide smoothness between joy and bleakness, personal lives and history...it's lyrical and angry, satirical and earnest. -- Observer A wonderful, hypnotic novel of fabulous scope and tremendous iridescent charm. --Joseph Heller It is funny, heartbreaking, and horrifying in its fictional testimony....Captain Corelli's Mandolin, delightful and sad, comic and at the same time nearly unbearable in its portrayal of European darkness during the war, is a tour de force depiction of the triumph of life over evil by one of Europe's great comic writers of our time. -- Booklist Dazzling....a fabulous book in the tradition of Tolstoy and Dickens....So joyous and heartbreaking, so rich and musical and wise, that reading it is like discovering anew the enchanting power of fiction. -- San Francisco Chronicle

Prijs €5,-
Verder lezen

Stanley&Livingstone

Stanley&Livingstone uit Utrecht

Logo Stanley&Livingstone

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €20,- of meer (naar Belgie €25,-), nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
Verder lezen

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Bernières, Louis de - Corelli's Mandolin (Ex.2) (ENGELSTALIG) Bernières, Louis de - Corelli's Mandolin (Ex.2) (ENGELSTALIG) Bernières, Louis de - Corelli's Mandolin (Ex.2) (ENGELSTALIG)

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Stanley&Livingstone

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
  • Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.