Tolkien, S. - De stiefmoeder
Schrijver: | Tolkien, S. |
---|---|
Titel: | De stiefmoeder |
ISBN: | 9789022535035 |
Uitgever: | Boekerij, De |
Bijzonderheden: | 2003 ppb goede staat, 302pp,9789022535035 006 |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Opvallend sterk en meeslepend: het puzzeldetective-debuut van de kleinzoon van J.R.R. Tolkien.
Op een zomeravond dringen twee mannen het afgelegen herenhuis van de Britse minister van defensie binnen en vermoorden diens vrouw, lady Anne Robinson. Wat de mannen niet weten, is dat haar zoon Thomas alles ziet gebeuren vanuit zijn schuilplaats achter een boekenkast. Thomas is een dromerige tiener met een grote fantasie. Hij heeft een hekel aan Greta Grahame, de beeldschone secretaresse die een verhouding heeft met zijn vader. De jongen is ervan overtuigd dat zij de twee mannen heeft gestuurd. Kort daarna, onder grootse aandacht van de media, begint de dramatische rechtszaak tegen Greta. Thomas' vader, die inmiddels met haar is getrouwd, weigert zijn zoon te geloven en getuigt tegen hem in de rechtszaal. Vanaf dat moment is de vraag: is Greta werkelijk een boze stiefmoeder, of is ze dat alleen in de fantasie van de geobsedeerde Thomas? |
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.