Mourad - Uit naam van de dode prinses
Schrijver: | Mourad |
---|---|
Titel: | Uit naam van de dode prinses |
ISBN: | 9789022517338 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Boekerij, De |
Bijzonderheden: | 1994 579pp Paperback / softback, gelezen 9789022517338 193 pakket |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
‘Dit is het verhaal van mijn moeder, prinses Selma, die geboren werd in een paleis te Istanbul.’ - Kenizé Mourad
Het immense Ottomaanse Rijk stort in 1918 ineen en de keizerlijke familie moet naar Libanon vluchten. Selma, gewend aan de pracht en praal van het Turkse hof, gaat voortaan door het leven als ’de Hoogheid met de verstelde kousen’. Een verboden liefde drijft haar in de armen van een Indiase maharadja. In India ontwaakt in haar een intens verlangen naar virjheid, geïnspireerd door de door Gandhi geleide onfhankelijkheidsstrijd. De maharadja verafschuwt deze voor hem zo bedreigende houding en verstoot haar. Selma vlucht naar Parijs, waar zij-opnieuw ballinge en vreemdelinge - haar dochter Kenizé ter wereld brengt: de schrijfster van dit boek. Kenizé Mourad werd in 1940 in Parijs geboren als kind van een Ottomaanse prinses en een Indiase radja. Naast haar werk voor Le Nouvel Observateur en als bijzonder verslaggeefster in het Midden-Oosten en zuidelijk India verwerkte ze haar familiegeschiedenis tot een roman. Ook schreef ze diverse artikelen voor onder andere Match, Elle, Le Monde diplomatique, Le Journal de Genève en werkte ze mee aanuitzendingen van France Culture. |
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.