Weisberger, L. - Gossip en Gucci
Schrijver: | Weisberger, L. |
---|---|
Titel: | Gossip en Gucci |
ISBN: | 9789022541197 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Boekerij |
Bijzonderheden: | 2005, Paperback / softback, 368pp als nieuw 9789022541197 104 Jen rolt van het ene feest naar het andere, en ze gaat steeds meer op in haar nieuwe luxe-leventje. Alleen haar oude vriend Michael ziet nog wel eens een glimp van de vroegere Jen, die het |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Gossip & Gucci is het verhaal van de 27-jarige Jen. Ze is intelligent en grappig – maar ze verveelt zich. Als de relatie met haar vriend op de klippen loopt, besluit ze haar leven een nieuwe wending te geven. Ze neemt een baan aan als event planner en begint met het organiseren van grote feesten voor de jetset in Manhattan. En dan is het gedaan met Jens saaie leven. In plaats van zich negentig uur per week af te beulen achter een computer, zit ze nu in het vliegtuig op weg naar hotspots als Miami, Londen en de Hamptons.
Jen rolt van het ene feest naar het andere, en ze gaat steeds meer op in haar nieuwe luxe-leventje. Alleen haar oude vriend Michael ziet nog wel eens een glimp van de vroegere Jen, die het contact met de werkelijkheid steeds meer verliest. Maar kan dit wel goed blijven gaan? |
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.