Christie, A. - Vijfde Agatha Christie vijfling
Schrijver: | Christie, A. |
---|---|
Titel: | Vijfde Agatha Christie vijfling |
ISBN: | 9789021823546 |
Uitgever: | Luitingh-Sijthoff |
Bijzonderheden: | 1977, Paperback / softback, 475pp redelijke staat 9789021823546 318 |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
De dinsdagavondclub / wie adverteert een moord / miss Marple vertelt / In hotel Bertram / De blunder van Greenshaw
Agatha Christie ® Agatha Chrstre (1890 19 6) Nu »is de meest vertaalde schrijfster aller terden Er zun honderden Milroenen exemplaren van haar boeken verkocht In meer dan Li honderd talen 1m haar Ce scheppingen de Belgiche N N detective Hercule Porrot, de slimme, oude miss Marple en het speurders echtpaar Lommy en Luppence zun een begrip . geworden voor elke deteetivelezer. De dinsdagavondclub Drie mensen eten kreeft uit blik. Ze worden ziek en een van hen sterft. Voedselvergrtftiging? Of moord”? Miss Marple ontdekt al snel de methode, de dader en het motief. Wie adverteert een moord! In het dorp waar miss Marple logeert wordt per advertentie een moord aangekondigd. Tijd en plaats staan erbij. Sommige mensen beschouwen het als een wat ongewone uitnodiging voor een feestje … Miss Marple vertelt Fen man wordt verdacht van moord op zijn vrouw en komt bij miss Marple om raad. Als ze zijn verhaal hoort, begrijpt ze onmiddellijk hoe slim de echte moordenaar moet zijn geweest. In Hotel Bertram Het Londense hotel Bertram is oud, duur en erg deftig. Maar miss Marple vermoedt dat er zich achter dat deftige uiterlijk geheimzinnige dingen afspelen. En natuurlijk heeft ze gelijk! De blunder van Greenshaw ‘De blunder van Greenshaw’ is een afschuwelijk lelijk huis wit de negentsende eeuw. De meeste mensen maken er grapjes over, maar de eigenares vindt het mooi, en haar moordenaar kennelijk ook. |
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.