balakian, p - Het land van mijn grootmoeder
Schrijver: | balakian, p |
---|---|
Titel: | Het land van mijn grootmoeder |
ISBN: | 9789022524299 |
Uitgever: | Boekerij, De |
Bijzonderheden: | 1998, 334pp, Paperback / softback goede staat 9789022524299 058 Het Land van mijn Grootmoeder. Aanvankelijk weet de kleine Peter Balakian niet beter of hij is een gewone Amerikaan, net zoals de jongetjes uit de buurt met wie hij buiten speelt. Maar a |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Het Land van mijn Grootmoeder. Aanvankelijk weet de kleine Peter Balakian niet beter of hij is een gewone Amerikaan, net zoals de jongetjes uit de buurt met wie hij buiten speelt. Maar als zij thuis moeten komen om te eten, spelen ze 10 minuten later alweer op straat. Bij Peter thuis zitten ze veel langer aan tafel. Zo merkt hij, naarmate hij ouder wordt, steeds vaker dat zijn familie anders is. Maar het zal nog jaren duren voor de gruwelijke geschiedenis van het Armeense volk - en daarmee van zijn familie in volle omvang tot hem doordringt. In zijn beschrijving van het proces waarin hij zich van de historische feiten bewust werd, laat Peter Balakian ons kennismaken met een opmerkelijke familie van matriarchen, kooplieden, artsen, een bisschop en twee kleurrijke tantes, bekende figuren in de wereld van de literatuur. Onvergetelijk is Balakians oma, een overlevende van de volkerenmoord.
|
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.