Dobbeleers, D. - Getreinde wanhoop

Schrijver: Dobbeleers, D.
Titel: Getreinde wanhoop
ISBN: 9789052407395
Taal: Nederlands
Uitgever: Houtekiet
Bijzonderheden: 9200, 156pp, zo goed als nieuw
Prijs: € 2,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Het is 1944.
Eva Bauwens, een jong meisje, helpt haar vader bij zijn verzetsactiviteiten. Dan loopt het mis. Eva wordt opgepakt, gevangen gehouden en op een trein gezet. Rijdt hij haar naar de wanhoop? Is er een uitweg?
Overleeft Eva de treinreis? Met Getreinde wanhoop stellen Dirk Dobbeleers en Marc Hendrickx
een verhaal voor dat waar gebeurd zou kunnen zijn. Want hoewel de auteurs rijkelijk geput hebben uit waar gebeurde en historische feiten, besloten zij zelf gecreëerde personages in te passen.
De belevenissen van Eva en Ilse tonen hoe een oorlog het dagelijkse leven van jongeren beïnvloedt en welke ontzettende impact de oorlogsgruwel heeft.
Verder lezen

Boekenverslinder uit Rotterdam

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Dobbeleers, D. - Getreinde wanhoop

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekenverslinder

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenverslinder
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenverslinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenverslinder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenverslinder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.