Winden, Ed van der - Waarom gaan dingen nou nooit eens een beet

Schrijver:
Titel: Waarom gaan dingen nou nooit eens een beetje vanzelf? En waarom dat de verkeerde vraag is. - over organisaties, natuurwetten en misvattingen.
ISBN: 9789082754100
Taal: Nederlands
Uitgever: DoITogether
Bijzonderheden: 2017 144pp Paperback / softback
Prijs: € 20,00
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:

Flaptekst

Waarom gaan de dingen zoals ze gaan? Waarom hebben we in onze organisaties en in onze maatschappij de problemen die we hebben? En belangrijker nog: hoe komen we aan oplossingen?

De antwoorden op veel relevante vraagstukken ontglippen ons omdat we de juiste vragen niet langer stellen. We zijn dit ontwend, zowel privé als zakelijk. Maar gelukkig liggen veel bruikbare inzichten al ruim een halve eeuw op de plank; het werk van invloedrijke, maar grotendeels vergeten wetenschappers. Het is fascinerend te zien wat we juist nu van hen kunnen leren om broodnodige veranderingen in onze organisaties en maatschappij in gang te zetten.

Afwisselend persoonlijk en onderzoekend, zowel weten - schappelijk als maatschappelijk betrokken, geeft dit boekje op een heldere, toegankelijke manier inzicht in de mechanismes die schuilgaan achter de dagelijkse gang van zaken in de meeste organisaties. De vele voorbeelden zijn daarbij even verrassend als herkenbaar

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,95 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 2,95 euro per zending.
Minimale bestelafname van 10,- euro, exclusief verzending.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Winden, Ed van der - Waarom gaan dingen nou nooit eens een beetje vanzelf? En waarom dat de verkeerde vraag is. - over organisaties, natuurwetten en misvattingen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.