Gerritsen, Susanne - Een goed gesprek. Over communicatieve vaar

Schrijver: Gerritsen, Susanne
Titel: Een goed gesprek. Over communicatieve vaardigheden
ISBN: 9789057120336
Taal: Nederlands
Uitgever: Nieuwezijds
Bijzonderheden: 2001, 158 pp., paperback. NIEUWSTAAT
Prijs: € 6,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Nieuwstaat.

Een goed boekje, hoe een fatsoenlijk gesprek gevoerd moet worden. De schrijfster is docente aan de universiteit van Amsterdam. Het gesprek moet gericht zijn op samenwerking, want de gesprekspartners dienen een gemeenschappelijk doel. Geef die informatie die nodig is, niet meer en niet minder omwille van het doel. Zeg wat waar is. De bijdrage moet relevant zijn. Wees duidelijk en efficient. Het zijn allemaal voor de hand liggende criteria, maar als je zo je eigen ervaringen peilt, ontbreekt het er dikwijls aan. De theorie in dit boek (hbo-niveau) met veel voorbeelden maakt duidelijk hoe ingewikkeld het is. Gesprekken zijn vervelend als je maar naar die opgeschroefde ik-verhalen moet luisteren; hoe daarmee om te gaan, maakt dit interessante boekje duidelijk, op wetenschappelijk onderbouwde wijze. Een gesprek is samenwerken. Een gesprek is elkaar respecteren. Een gesprek is handelen, van beurt wisselen en een gesprek is meer dan woorden. Het is een ontmoeting. Een goed, instructief boek.
Verder lezen

boekmakelaar uit Maastricht

zakelijk
Betaling met paypal is mogelijk.
Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Gerritsen, Susanne - Een goed gesprek. Over communicatieve vaardigheden

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekmakelaar

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Boekmakelaar
    Kamer van Koophandel nummer: 69084912
    NL001112228B33
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.