Cole, Tim - Holocaust landscapes
| Schrijver: | Cole, Tim |
|---|---|
| Titel: | Holocaust landscapes |
| Taal: | Engels |
| Uitgever: | Bloomsbury London / New York 2016 |
| Bijzonderheden: | Gebonden met harde kaft en stofomslag met 261 pagina's het boek is in nieuwstaat ! |
| Prijs: | € 7,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Het thema van Tim Cole's Holocaust Landschappen betreft de geografie van de Holocaust; de Holocaust als een plaatsbepalende gebeurtenis voor zowel daders als slachtoffers.
Via concepten als afstand en nabijheid vertelt professor Cole het verhaal van de Holocaust door een aantal landschappen waar genocide werd uitgevoerd, ervaren en ontweken en die vervolgens in de naoorlogse wereld zijn vergeten. Puttend uit verhalen van bijzondere overlevenden, Holocaust-landschappenbeweegt zich tussen een reeks gewone en buitengewone plaatsen en de mensen die ze bewoonden gedurende de jaren van de Tweede Wereldoorlog. Beginnend in Duitsland in de late jaren 1930, verschuift het boek chronologisch en geografisch westwaarts, maar eindigt het in Duitsland in de laatste chaotische maanden van de oorlog. Deze landschappen variëren van de meest iconische (synagoge, getto, spoorweg, kamp, zolder) tot minder bekende sites (bos, zee en berg, rivier, weg, kamp voor ontheemden). Holocaust Landschappen biedt een nieuw perspectief rond de verschuivende regio's en geschiedenis van dit continent-brede evenement. “Vloeiend geschreven en grotendeels gebaseerd op persoonlijke verslagen, levert Holocaust Landschappen een belangrijke bijdrage aan de enorme wetenschappelijke literatuur over dit evenement. Het doet dit door onze blik te verleggen van de besluitvormers in Berlijn naar hun slachtoffers; beeltenis van de buitengewone verscheidenheid aan slachtofferervaringen; belangrijk onderscheid naar geslacht maken; en veel aandacht richten op Oost-Europa. ”- |

Vanaf maandag 27 april zullen we uw bestelling zo snel mogelijk behandelen
met vriendelijke groet Hans
Na betaling ontvangt u goed verpakt en zo snel mogelijk uw bestelling, Bij bestellingen boven de € 50,- betalen wij de verzendkosten (binnen Nederland) Als de boeken niet door de brievenbus kunnen en als pakket verzonden moeten worden via PostNL rekenen wij € 5,-
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Waterman Books
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Waterman Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Waterman Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Waterman Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.



