Kook ook Voor 2
| Schrijver: | |
|---|---|
| Titel: | Kook ook Voor 2 |
| ISBN: | 9789066117938 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Inmerc |
| Bijzonderheden: | 2006, 144pp, Gebonden, nieuw 9789066117938 206 Op iedere dubbele pagina aan de ene kant het recept, aan de andere een foto van het eindresultaat. Register op alfabet. |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Samenvatting
Kook ook voor 2: lekker, makkelijke recepten voor als je met z'n tweeën aan tafel zit. Met je partner, je moeder, met je vriendin waarmee je wilt bijkletsen, met je kleinkind dat komt logeren. Stuk voor stuk gerechten waar je bovendien niet lang voor in de keuken hoeft te staan. En wil je samen uitgebreid dineren, dan kies je er een lekker voor- en nagerecht bij. Maak het aan tafel extra gezellig en je bent thuis uit eten. * Lekker, makkelijk én snel klaar * Ingrediënten overal te krijgen * alles getest: 'de recepten lukken altijd' * van klassiek tot trendy Recensie(s) Recepten om met z'n tweeen lekker te genieten van makkelijke maaltijden (doordeweeks) en wat uitgebreidere (in het weekend). De eerste twee hoofdstukken zijn onderling nog weer verdeeld in voor-, hoofd- en nagerechten. Daarna volgen de hoofdstukken 'Tapasbuffet' en 'Vipdiner' met respectievelijk hapjes en schotels die wat meer aandacht vragen. Ingewikkelde kunstgrepen zijn overigens zoveel mogelijk vermeden en de ingredienten zijn bijna overal verkrijgbaar. De bereidingswijze wordt duidelijk en stap voor stap aangegeven en op deze manier kan er ook voor onervaren koks weinig misgaan. Op iedere dubbele pagina aan de ene kant het recept, aan de andere een foto van het eindresultaat. Register op alfabet. |

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

