Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw

Postma, Jan - Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw / opget

Schrijver:
Titel: Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw / opgetekend door oud-rechercheur Jan Postma
ISBN: 9789033002762
Taal: Nederlands
Uitgever: Uitgeverij Noordboek,2013
Bijzonderheden: Zeer nette paperback, 176 pag.
Prijs: € 5,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
an Postma (Hurdegaryp 1932) werkte vanaf 1954 in diverse functies bij de politie in Amsterdam, Katwijk en Hilversum. Hij werd met name bekend als schrijver van de jeugdseries De vliegende brigade en Wolf de speurhond. Zijn hond Centho, samen met de auteur afgebeeld op de cover, speelde rollen in meerdere televisieseries.
De auteur beschrijft in dit boek een aantal opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw, waaronder het verhaal van IJje Wijkstra, die in 1929 in Lucaswolde vier veldwachters om het leven bracht en dat van de beroemde kunstvervalser Han van Meegeren.
Daarnaast heeft Postma uitgebreid geput uit zijn dagelijkse politiepraktijk. Moord, de slipjesverzamelaar, de potloodventer en niet te vergeten de vissnijder passeren de revue. Ook biedt hij een doorkijkje naar de internationale politieorganisatie Interpol.
Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw verscheen eerder onder de titel Bloedbad in Lucaswolde. Voor deze uitgave zijn de verhalen op onderdelen geactualiseerd.
Verder lezen

Ankerboek uit Uithuizermeeden

particulier
DE REKENING WIL NOG WEL EENS IN DE SPAM BELANDEN DUS ALS u BINNEN 3 DAGEN NIETS HOORT KIJK DAAR DAN EVEN
Ankerboek is een Algemeen antiquariaat.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Postma, Jan - Opzienbarende misdaden uit de vorige eeuw / opgetekend door oud-rechercheur Jan Postma